IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th February 2013, 12:06
Eyzanet Eyzanet не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране Продавам дизайнерска бална рокля High Heels със Сваровски 650 лева

Това е моята бална рокля, която си взех миналата година, няма да Ви разказвам за премеждията, които имах, за да се сдобия с нея, тъй като беше доста скъпа за моите стандарти - 950 лева!Роклята е запазена до съвършенство, не си личи, че е носена!.Роклята е със страхотно качество.Корсетът, който обхваща цялата талия и слиза надолу по задните части, е нещо, което аз не можах да намеря при друга рокля, макар че търсих страншо обстойно.Освен твърдите пръчици отстрани, корсетът е излят от някаква специална тъкан, която стяга и прикрива несъвършенства, а същевременно е удобен и не изкдрва въздуха.Роклята е изработена от сатенирана тафта, която е с изключително високо качество.Лично аз предпочитам този плат пред чистия сатен, тъй като той има евтин вид, а сатенираната тафта е по - елагантна.Шита е с невероятно внимание - шевовете са елегантни и незабележими.Няма нужда от сутиен - вградени са твърди чашки, които повдигат и оформят бюста.Какво да кажа повече за роклята?Оу, да, камъните по бюстието са Сваровски.Носена е само на балът ми и то за няколко часа, тъй като в заведението се притеснявах, че някой ще ми я нацапа(луда съм си) и се преоблякох.Истината е, че щях да се радвам, ако има къде другаде да я облека, но няма къде и затова предпочитам да зарадвам друга абитюрентка, като я продавам с немалко намеление - от 950 на 650.Марката е High Heels.Роклята е подходяща за всички с размери М и Л(36,38,40).Разбира се, заинтересованите, могат да я пробват и да преценят как стои на тях - да се харесвате сами е най - важно!Ще се радвам да получа отговори!Номерът ми 0878911135.Тази рокля съпроводи невероятният ми бал - надявам се и вашите да бъдат такива!

Към нея подарявам черен шал с камъчета Сваровски, които ми е шит специално за роклята, и чифт дълги, тесни сатенени ръкавици.






Отговори с цитат
Отговори

Етикети
бална, дизайнерска, рокля, сваровски

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПродавамдизайнерскабалнарокляHighHeelsсъсСваровскилева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:10.