IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 12th December 2007, 14:26
aptchelarova aptchelarova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 3
По подразбиране Edri glezeni

Zdraveite na vsi4ki. Nadiavam se da nameria otgovor na vaprosa si pri vas.

Az sam na 26 godini, 165cm i sam pod 50kg. Imam slabo tialo i kato cialo sam dobre slojena i s razvita myskylatyra. Problem sa mi glezenite i ahilesa. Tam e edinstvenoto miasto kadeto mi se sabira maznina. Glezena mi e gore-doly goliam kolkoto praseca. Mnogo e nepriatno i bolezneno, sa6to e mnogo tvardo na pipane. Hrania se zdravostlovno i sportyvam, no ne namiram nikakvo oblek4enie. Naskoro hodih na lekar za tova i mi praviha mnogo izsledvania, no vsi4ki biaha dobri. Ne sam boledyvala ot ni6to seriozno (slava Bogy), no ne moga da nameria razre6enie na tozi problem.

Iskreno se nadiavam 4rez vas da yspeia da namalia mazninata tam dori i s 1%. Gotova sam na vsi4ko za da vidia glezenite si tanki. Blagodaria vi predvaritelno.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12th December 2007, 16:37
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Опитай със скачане на въже
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th December 2007, 18:40
aptchelarova aptchelarova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Blagodaria za saveta, no tova go pravia 4esto i za sega niama rezyltat
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th December 2007, 20:32
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

На мен ми помогна много кардиото.Според мен най-много се сваля в глезените от кардиото,но разбира се че ще свалиш и от други места.Но според мен не може да кажеш ''искам да свалям само в корема'' или ''искам да свалям само от краката''.Отслабването винаги е цялостно,а там където проблема е най-голям се набляга най-много с допълнителни упражнения.Наистина идеята с въжто е хубава,но не се отчайвай,нито пък отказвай,все пак е много трудно да свалиш от глезените,става бавно и постепенно
А предполагам,че знаеш,но е добре да пишеш на кирилица,в противен случай може админа да ти изтърка постовете (правилата на всеки форум все пак)
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th December 2007, 00:02
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aptchelarova
Blagodaria za saveta, no tova go pravia 4esto i za sega niama rezyltat

Продължавай да го правиш и го съчетай с повдигане на пръсти
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th December 2007, 06:34
aptchelarova aptchelarova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 3
По подразбиране

Za sajelenie niamam kirilica ina4e edva li bih se ma4ila da pi6a taka.

Blagodaria vi za savetite. Ska4am na vaje, biagam redovno po plaja (jiveia v topla darjava), karam kolelo i vinagi kogato go pravia si yvivam glezenite s nailoni, no ni6to. Iskam da otbeleja, 4e az sam biv6a atletka i vinagi se zanimavam s niakakav vid sport i edinstvenia problem si ostava tam. Veroiatno edinstvenot re6enie 6te e operativno, no ne bih se podlojila na tova, za6toto znam 4e tova krie i mnogo riskove, a i ne e garancia 4e sled tova niama da natrypam maznini otnovo.

P.S. ako mi kajete ot kade moga da si svalia kirilica, 6te sam vi mnogo blagodarna otnovo
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th December 2007, 10:20
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от beberona
Цитирай:
Първоначално написано от aptchelarova
Blagodaria za saveta, no tova go pravia 4esto i za sega niama rezyltat

Продължавай да го правиш и го съчетай с повдигане на пръсти
И аз мисля така, ама става бавно да знаеш, но не е невъзможно. Много добре се оформя прасецът и глезенът.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th December 2007, 11:26
Аватара на kukli4ka
kukli4ka kukli4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: София
Мнения: 430
По подразбиране

Доколкото знам,такъв тип глезени са генетично заложени.Не искам да те отчайвам,но май с нищо от спорта няма да стане.Май само пластичната хирургия успява да се справи с този проблем - за съжаление.Но можеш да се консултираш с ортопед.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th December 2007, 12:14
beberona beberona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 50
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kukli4ka
Доколкото знам,такъв тип глезени са генетично заложени.Не искам да те отчайвам,но май с нищо от спорта няма да стане.Май само пластичната хирургия успява да се справи с този проблем - за съжаление.Но можеш да се консултираш с ортопед.

А аз ,до колкото знам (от собствен опит),със спорт можеш да моделираш всяка част от тялото си,освен костната система и циците.И ако това по глезените са мазнини,със сигурност с тези упражнения ще постигнеш успех.

П.П.Добре е,когато скачаш на въже да си боса и да скачаш на пръсти,а не с цяло стъпало
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Edriglezeni
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:11.