IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 21st June 2017, 18:58
spinar spinar не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2017
Мнения: 1
По подразбиране Типове мъже и жени

Силния мъж

Този мъж е истински. Този мъж е рядкост. Този мъж е умен и има силен характер когато се влюби обича с поглед,с думи и с действия.Той е способен да обича всичките несъвършенства на своята избранница. Той е с нея защото това е „тя“. Той осъзнава ,че неговия Свят е станал по-красив с любимата жена и може да направи всичко за да бъде това за цяла вечност.Той има смелостта да и покаже ,че я обича пред целия свят.Този мъж трудно си намира половинка ,защото са малко жените които покриват неговите изисквания.Освен ,че избранницата трябва да е с изкусителна външност,тя трябва да е интелигеннтна , да има чувство за хумор и да подхожда с разбиране към мъжките му хобита.
С уговорката ,че всички мъже си падат по забежките и изневерите,но силният мъж умее да контролира мисълта си.Стигне ли до изневяра ,то тя е набързо ,както се казва за една нощ.
Психологическите изледвания обобщават ,че тези мъже са имали достатъчно внимание от майка си и стабилна връзка с баща си.
Недостатъка на тези мъже е,ако попаднат на точната жена ,че обикновенно искат да опитомят половинката си и да я поставят в златна клетка. Това идва от факта ,че те са достатъчно интелигентни ,за да знаят ,че трябва да бранят“ своята собственост“ всеки ден от живота.
Много често силните мъже са самотни без жена до тях.Причината е ясна-недостиг на стабилни жени.

Комплексар и сваляч

Този мъж е най лошия вариант,непостоянен и психически слаб. От гледна точка на психоанализата засиленият сексуален интерес на мъжете към различните жени е проблем, нуждаещ се от изясняване. Този засилен интерес съвсем не е самоочевиден факт, основаващ се на естественото привличане - химията на нещата.Това е зависимост ,която много от женкарите никога не разбират ,че я имат.Тези мъже имат зависимост към хазарта,наркотиците ,а много често ,ако не овладеят слабостите си, те стават и алкохолици.Стига се до там , защото те не осъзнават,че са зависими.
За такива мъже жените обикновено са украса, допълнение към останалата част от живота им. Много от тези мъже са жертва на меркантилните жени,които ги управляват точно по този подъл начин по който те „свалят“.
За тези мъжете чувствените обяснения и вникването в емоцията са чужди. И за капак на това идва фактът, че жената бързо им омръзва! Те искат редовен секс, лично пространство, да не бъдат обезпокоявани, следени, променяни.Когато им дойде в повече си търсят "полагаемата" почивка, далече от всякакви отговорности. Ако пък му се каже,че има проблем – проблемът си е нейн, защото е невротична и приема нещата навътре.
Без да се усетят те често са жертва на огледалната си половинка от женски род.Леките и меркантилни жени умеят да галят тяхното его и лесно ги превръщат в обект за присмех.
Женкарите-комплексари като типове с недостатъчно самочувствие и необходимост от самодоказване.
В техния живот присъства майка която не е любвеобилна и ги пренебрегва.С бащата също нямат силна връзка ,затова се получава дефицит на любов.Този дефицит се лекува или с психотерапия или с силна и предана любов.
За съжаление тези мъже никога не биха отишли на психиатър и почти никога не срещат стабилна жена която да ги изкара от това състояние ,а причина е че те търсят съчувствие и състрадание на грешните места.

Мъжът сваляч

Има мъже, които, ще казват,че умират по теб, ще ти обещават Света, но те не могат да ти предоставят Света. Тези мъже, са лъжци, готови на всичко да си легнат с теб.
Свалячът избира психически слаба жена за постоянен партньор в живота.Тя трябва да е неуверена , комплексирана и меркантилна за да може да бъде управлявана ,тъпкана а той да може да ходи на воля.В повечето случаи те имат стабилни семейства ,защото са избрали точната жена.
Той има неустоим чар,забавен е и е душата на компанията.Имат високо самочувствие и не отговаря на всички, твърде готин е. Тези мъже са в началото като огън.Но от такива мъже не може да се очаква да помнят първата ви целувка, нито пък рожденият ти ден, нито любимото ти цвете.
Женкарят има навика да повтаря нещата като грамофонна плоча и опитното ухо дочува ясното скрибуцане на иглата по изтърканата плоча ако ме разбираш . Този мъж ако се влюби възприема жената до себе си като лична собственост и е голям ревнивец.А това им чувство лесно се разпростира и върху останалите им похождения, особено ако те му обърнат малко внимание.Тогава той иска да ги притежава всичките,просто ей така за да погали егото си. Женкарите страдат от прекалено голямо самочувствие и в същото време се нуждаят от самодоказване цял живот.
Те обикновенно излизат от семейство на баща сваляч и майка послушница или разведени родители .Затова те без притеснения говорят със своите деца за похожденията си.Този модел на семейство за тях е идеалния.

Меркантилната

Тя е интелигентна, с маниери и поведение, с излъчване и увереност.Тя е премерена и външният и вид е винаги безупречен.
Тя наистина иска да научи всичко за вас и поглъща информацията с огромен интерес.Наблюдава и разгадава всичките ви желания.Интересуват я разбиранията ви за любовта,секса и живота като цяло.Но това е с подлата цел ,да опознае мъжа и да му влезе под кожата.
Такива жени смятат, че мъжът е длъжен да ги води в скъпи ресторанти и да им подарява скъпи подаръци с или без повод.
Меркантилната жена обикновенно е от семейство с разведени родители и труден живот и от там идва желанието и за разкош.
Тя не може да бъде домакиня ,не готви ,не чисти и не се грижи за домашният уют.Фикс идея и е да се грижи за светския живот на семейството.Децата да учат в най скъпият колеж,да носят най скъпите дрехи.Ако може личният им живот да влезне в новините ще е най добре.
Тя задължително има поне един любовник,който контролира по същия подъл начин.На мъжа прощава похожденията впредвид материалното му състояние,но на любовниците си не.Те трябва да само нейни на всяка цена! Тя избира лабилни мъже за любовници които имат нужда от внимание.Умее да им повдига самочувствието и ги държи на къса каишка.
Тези жени нямат тясна връзка с децата си по простата причина ,че са егоистки.Те дори се грижат добре за децата си от меркантилни чувства.За да се похвалят с тях точно както със скъпото си бижу.
Задължително имат мъж,който им осигорява материално благополучие!

Леката тип барби

Стандартно е облечена в провокативно облекло, което не оставя място на съмнение за целите, които си е поставила в живота. Типичен представител на този вид е кварталната ку*ва. Спала е с всички мъже в квартала.В секса е посредственна и играе ролята на надуваема кукла без изисквания и желания.Има много случаи на заблудени нещастници, които са казали заветното „да“ и са дали възможност на мастията да направи пребиваването си в квартала легитимно.

Основна цел на леката: да е център на внимание. Опиянява се от общественото внимание. Втора основна цел е да намери платежоспособен спонсор, който да поддържа нивото ѝ. Поради ниското такова, обикновено претенциите не са големи, но винаги се оглежда за нещо по-добро.
Облеклото ѝ често придизвиква завист в женското обкръжение и замислени, до събличащи погледи от мъжкото. Макар и не винаги красиви, имат характерен чар, който в комбинация с друго положително качество, на което умеят да наблягат, им спечелва възхищението на мъжете.
Целевата ѝ група са заможни представители на средния бизнес и/ или добре платени служители.

Трудната


Тя умна. Всеки мъж има нужда от една умна жена в живота си, благодарение на която да си поставя цел, план и да има достатъчно мотивация да успее.
Тя е красива,но не парадира с външния си вид.Знае цената си и подминава с надсмешка влажните мъжки погледи. Тя е най страстната от всички ,но с мъжа който умее да я поведе.


Мила и грижовна.За тази жена е вродено да бъде еднакво грижовна за мъжа и децата си. Тя е много добра домакиня и дава всичко от себе си за да възпита и отгледа добре децата си. Тя излиза от добро семейство,където е получила много любов и подкрепа.Затова за нея семейството е на всяка цена!Те правят много жертви и компромиси за да имат здраво семейство.
Когато става въпрос за сериозни намерения и създаване на семейство, то жената мечта е тази, която обича с цялото си сърце Това е едно от най-важните и качества . Тя умее да прави компромиси но не на всяка цена. Тя дава усещането за сигурност.
Тя ти казва къде грешиш. Мъжете имат способността да вършат големи глупости от време на време. Да открие жена, която не се притеснява да вижда и посочва грешките му, е истинско бижу. Все пак всеки има нужда да бъде вкарван в правия път от време на време.
Никога не прави скандали за неделния риболов на мъжа,защото знае,че всеки има нужда от свобода.Но и изисква свобода!
Тя не иска материален живот,романтика или някой да я боготвори,но иска най трудното от един мъж. А именно силата да изкрещи на света ,че я обича.Не позволява някой да я притежава без да е дал така необходимата и жизнено важна любов.Много мъже се заблуждават ,че е инатлива и си придава важности,но всъщност тя си знае цената и иска мъжа до нея да е силен. Силата да бъде джентълмен и да и даде право да е слаба. Тя търси не този който има всичко ,а този който я поставя над всичко. За нея мъжът да е водещ и можещ е важно точно толкова колкото за меркантилната материалното.


Този тип дами знаят как да общуват.Те не очакват мъжете да гадаят и четат мисли. Не разиграват театри и не играят мръсни игрички. Тя ще вдигне телефона, за да ви покани да излезете. Ще направи това, което е казала и няма да се отметне от обещанията си.

Тя е мечта за много мъже,но малко от тях се справят с нейната взискателност към това мъжа да е силен.Затова доста често тези жени предпочитат да извървяват живота си сами,като избират сексуален партньор към когото не хранят любов.

Какво мислите това ли са реалните типове мъже и жени?Има ли нещо което пропускам?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd June 2017, 12:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нямах сили да изчета всичко, но пък разполагам с универсална скала за различните типове жени и съответно мъже. Видеото е по инглийзки та който го владее тоз език може да се позабавлява (и информирВа) относно различните типове жени/мъже...

Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd June 2017, 01:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Какво беше това дълго плажуване, но така е който си има вила на морето

Tука като сте все такива специалисти, да ми каже някои дали има следният типаж жена:

Чаровна, лъчезарна, много мила, нежна и женствена, да е кокетка и да обича да се конти, да изглежда секси. Да обича да се гушка, да е страстна любовница, да не е консерва в леглото. Да обича фитнеса и здравословното хранене, да е добра домакиня и да умее да готви.

Да е грижовна и любвеобилна. Въобще не на последно място и да е интелигентна и да има чувство за хумор. Не мога да не спомена и добре оформено дупе, но и да не е перфектно, това може да се промени само желание да има. Гърдите ги слагам като бонус !

Кък щях да забравя и друго много важно, да не е чалгарка, за пушенето то е ясно, с никотинови наркомани не искам да имам нищо общо ! Това е в най-общи линии !
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd June 2017, 06:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Описваш ЕДНОРОГ, Пуфиславе
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd June 2017, 12:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми всеки си има свой типаж, на едни може да им хареса кифлата която си друса задника в чалготеката и изпива пловин кило водка и пуши по една кутия цигари на ден. За закуска яде - кафе с цигара и вафла.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 26th June 2017, 08:15
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Е, изчетох, не мога иначе, подробна съм си и това е.
То като стане въпрос за типове, винаги се казва, че няма чисти типове, а преплетени, така че подвидове трябва да има много.
Видеото на Лил не съм го изгледала още.
А Пуф описва основно последния тип, обаче с много изисквания към външния вид ... Пуф, ти идеален ли си?
Отговори с цитат
  #7  
Стар 26th June 2017, 13:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Външният вид е най-малкият проблем, защото в България са най-красивите жени, а хубавото тяло се постига със тренировки. Иначе то е ясно, че не съм идеален, защото не съм богат, а това е доста важно за жените !

Много ми е интересно да видя критериите на една жена за перфектният за нея мъж, но в тоя форума никой не пише.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th June 2017, 14:19
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Това, че не си богат не означава, че не си идеален поне за някакъв процент от жените. Гаранция!

Според мен освен физическото привличане (щото не може без изобщо да го има) трябва да си паснат характерите. И естествено да има желание за компромиси и да няма състезание кой ще командва или кой е по-по-най.

Мда, жалко е, че почти няма никой тук.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 27th June 2017, 15:28
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Пределно ясно е това за съвършенството, не е нужно да се коментира дори, за това така го написах за богатството. Но аз пък да не би да съм описал съвършена жена, споменал съм дори само основни критерии, а има и толкова много други, за които може би ще се наложи да се прави компромис.

Мисля дори, че съм описал една нормална жена, която за разлика от друга част от жените води здравословен начин на живо и спортува.

Инак като гледам други мъже как се държат със приятелките/жените си определено ми се показва самочувствието и пък най-важното вече са ме оценили като мъж и отношение и то стойностни жени, въпреки, че не съм богат.

Най-големият проблем при другите мъже, като изключим насилниците, а за жалост има доста такива, които тормозят жените си, но и други които не са в тази група допускат една много голяма грешка. Грешката е, че не дават нужната свобода на жената/приятелката си, понякога даже почти винаги това е свързано със патологичната ревност.

А когато ограничиш един човек и го задушаваш, това е най лесният начин да съсипеш една връзка. Повечето мъж не дават нужната свобода, но и при жените го има. Това е много пагубно, все пак една връзка се гради на доверието, всяко едно ограничение означава, че нямаш доверия на любимият си човек.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th June 2017, 08:07
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
...
А когато ограничиш един човек и го задушаваш, това е най лесният начин да съсипеш една връзка. Повечето мъж не дават нужната свобода, но и при жените го има. Това е много пагубно, все пак една връзка се гради на доверието, всяко едно ограничение означава, че нямаш доверия на любимият си човек.
Мда, нямала съм го тоз проблем, но не бих останала в такава връзка. Страшно е!

Това ме присети как излъгах всички (без една приятелка), че ще пътувам с колежка (а аз бях сама) с ферибот до Иличовск (Украйна). Излъгах, защото всички щяха да се опитат да ме спрат, а аз не щях и да си помисля за 3 дни път с влак (без баня). Доста си е гадничко да пътуваш сам, но ... аз си исках водата!
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
жени, мъже

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Типовемъжежени
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:28.