IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 13th August 2017, 17:48
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

При Людмил Пеев е правена операцията , и това се чудех дали не са поствени неправилно самите импланти но тук четох само добри отзиви за него
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13th August 2017, 18:00
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Никой хирург няма 100% успешни операции, просто няма такъв. Дори и пак да избереш него, моят съвет е да чуеш мнението на поне още два добри хирурзи, чуй и на Пеев, какво ще каже и той и никога не взимай решения на място при самите консултации. Винаги в къщи да премислиш, като си чула и достатъчно мнения !

Не знам също дали не повлиява и грубото и многото мачкане на гърдите, просто го споменавам като фактор, защото има всякакви мъже.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 13th August 2017, 18:04
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мисля, че има разлика в двете гърди във самата форма, ако може да снимаш и профила от другата страна ще се разбере. На едната снимка в анфас се вижда добре, че гърдата от към вдигната ръка е по изпъкнала в горната външна част, а другата в долната. Но не знам доколко е повлияла вдигната ръка !
Отговори с цитат
  #14  
Стар 13th August 2017, 18:27
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

След малко ще кача още снимки
Отговори с цитат
  #15  
Стар 13th August 2017, 19:26
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Ето снимки на които не съм се снимала сама
Attached Images
Тип файл: jpg IMG_8582.JPG (92,3 КБ, 50 views)
Тип файл: jpg IMG_8584.JPG (96,3 КБ, 45 views)
Тип файл: jpg IMG_8585.JPG (95,9 КБ, 45 views)
Отговори с цитат
  #16  
Стар 13th August 2017, 19:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Всякаш няма разлика в двете от тези снимки, само дето си снимала от много близо и не е правилно така, но и тези снимки са достатъчни. Иначе за цялостна оценка, едни гърди трябва да се виждат заедно с тялото, най-малкото поне до кръста от врата обаче, а не от самият край на импланта.

Виж как на първите снимки, които качи в анфаса се забелязва високият полюс и даже още по добре ще се вижда ако се вижда тялото до врата и до кръста, а на тази сега където си снимала от 10см. не се вижда този проблем. На едната снимка в анфас ми се струва, че импланта изпъква повече в горната част.

Иначе ти харесваш ли си ги в профил ? За мен това не е добра форма, не е естествена и сигурно и на теб не ти харесва. Може би и хирурга не е направил добра преценка и с имплантите и операцията, но за това е най-добре да си направиш консултации и с други хирурзи и после да не забравиш да ни споделиш какво са казали.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 13th August 2017, 19:58
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Снимките са изрязани защото иначе не мога да ги кача заради големия размер който са , а иначе и аз не ги харесвам ,и аз смятам че не седят естествено и дори и на пипане се усеща че единия имплант е по на високо от другия
Отговори с цитат
  #18  
Стар 13th August 2017, 20:18
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Потърсих да видя дали ще намеря като твоя случай снимки на ревизии и само няколко намерих:








А ти имала ли си увисване на гърдите преди операцията, защото до колкото знам, точно в такива случаи слагат висок профил импланти да оберат това провисване !?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 13th August 2017, 20:40
Аватара на nikol_n
nikol_n nikol_n не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 46
По подразбиране

Не , не съм имала ниакво провисване , на 20 години бях когато ги сложих и гърдите си ми бяха съвсем нормални
Отговори с цитат
  #20  
Стар 13th August 2017, 20:54
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

E то остава и на тея години да имаше, въпреки, че не е невъзможно. Не знам това дали е само заради формата на импланта или и самата операция не е както трябва, да не е направил джобовете достатъчно дълбоки, нещо което се случва често !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страннопровисваненагърдите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:02.