IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 10th August 2009, 15:01
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране Нов магазин!!!

Посетихте ли вече магазините dm? Били немски, но освен немски продукти има много български и други. Много сносни цени на битовата химия. Голямо разнообразие от мазила, шампоани, сапуни... Като влязох, забравих да изляза 1 час. Май ще им стана редовен клиент. Пък имат и щандове с козметика от среден клас и си е друго да "ръка да пипне".
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th August 2009, 11:34
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Nataly и аз съм доволна от dm. Наистина разните прахове и почистващи препарати са по-евтини. И козметиката от средния клас е на по-добри цени.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th August 2009, 12:47
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Gia, най-важното, което ми е липсвало в другите козметични магазини, че мога да взема продукта и да си прочета всичко, което ме интересува. Доста съм си патила, като съм се доверявала на коментара на продавачките. Доста от тях са, бих казала - неграмотни хора и мързеливи. Научат 2-3 реплики и смятат, че с това могат да отбият номера за всички продукти. Мързи ги да отключат витрините и да ти подадат това, за което питаш, да прочетеш и да помиришеш. За мен е много важно как мирише козметиката ми, макар това да не е определящо условие. Но ако нещо е супер, а ми мирише гадно - никога няма да го купя.
Вчера направо се "надрусах" от душкане на сапуни, шампоани и парфюми. Наистина ми харесва магазина и благодаря ти, че сподели и твоето мнение по темата.
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th August 2009, 19:51
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

ДМ е прекрасна дрогерия, супер съм щастлива, че вече я има и в Бг, няма да ми се налага да мъкна покупки Техните линии продукти особено са на смешни цени и с доста добро качество.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th August 2009, 21:03
greqna greqna не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: София
Мнения: 250
По подразбиране

A може ли някой да напише адреса на този магазин?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 27th August 2009, 09:03
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Не знам точния номер, но има 1 на Стамболийски, пада се преди пресечката с бул. Христо Ботев и е от страната на Lolipop. Другият е на Мария Луиза, мисля, че от страната на Халите към Лъвов мост. За втория може и да греша, но из София така или иначе вече има доста билборди с адресите
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 27th August 2009, 09:15
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

бул. “Александър Стамболийски” 51 и бул. “Мария Луиза” 75
Отговори с цитат
  #8  
Стар 27th August 2009, 15:25
Аватара на Be.sun
Be.sun Be.sun не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София
Мнения: 542
По подразбиране

Здравейте момичета,

благодарение на Вас , че ми отворихте очичките за ДМ, днес го посетих(магазина на "Мария Луиза" 75) и останах много доволна. Козметика която си купих е от марките произвеждани за тяхната верига. Цените са много прилични, надявам се и качествени. Другата козметика и продукти бяха също на доста нормални цени. Скоро ще споделя впечетленията си и ако съм доволна , магазина ми е под носа( близо е до работата ми) мисля да им стана редовна клиентка
Хубаво е да има такива магазини
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th April 2014, 09:51
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Ией! И аз пазарувам много от ДМ.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Новмагазин
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.