IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th December 2011, 15:42
mupk0 mupk0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2011
Мнения: 1
По подразбиране Малко въпрости относно хранене и спорт

Здравейте.Тежа 85кг и съм 175см.Като цяло се чувствам пълен..мързелив и точно поради тази причина взех да спазвам някакво хранене колкото е възможно докато си студент и имаш 2 бюджетни хобита.Та от 2 седмици почти всеки ден ходя на фитнеса в университета,но не за да вдигам тежести,а за да тренирам на гребен тренажор на Кетлер и колело на Кетлер от най-високият им клас.Правя по 1000 дърпания или иначе казано 30мин.Това според калкулатора са 2900KJ енергия изразходена/5км разстояние.Въртя и на колелото на програми fatburn и cardio.Редувам ги всеки ден.Гледам да спазвам някаква диета според разните сайтове като не се лишавам от ядене,а просто ям по-добра храна.Масово ориз/пилешко/салати(свежи).Всеки ден ям и по 1/2кофичка мляко с бисквити.Това най-често закусвам.СЛед това лекции и упражнения през ,които гладувам,но няма как.Връщам се и ям.Тази седмица си сготвих пилешко(доста месо ) с ориз ,които стана доста по-малко от месото и става 3ти ден го ям.Понеже свърши,ще си правя сега микс от зеленчуци с ориз и свинско месо нарязано.Всеки ден гледам да ям по 100гр салата от Ряпа и 100гр салата Здраве(червено цвекло).Общо взето ги меша.Ям ябълки(по 1 на ден) и 250мл сок от ябълки цеден от сокоизтисквачка.Днес реших да се поглезя с мляко с ориз 150гр По време на тренировката освен тези неща преди това бягам 800м и разгрявам около 5-6минути(навик от физическото при доктора,защото при него първо 800м,после загрявка и тогава ни пише приствия).Освен това на шведска стена правя коремното упражнение..не доста добре и като бройки,но се старая за първо време.Единственото което пия като химия е таурин на прах,преди тренировка за енергия и витамини(Vital),заедно с Омега-3 витамини на Doppel Herz.Това ми го препоръча(за омега-3 говоря) лекар,дори като профилактични витамини.Та въпроса ми е на какво да наблегна друго?Другата седмица смятам да заложа на риба/пиле/черен дроб св.Също така ще си правя телешки сърца на пастърма,че много ми харесаха Другият месец започвам и активно плуване....понеже ми е хоби до някаква степен,макар че не съм много добър.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th January 2012, 13:45
Аватара на tevolira
tevolira tevolira не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 20
По подразбиране

поздравления за усилията, които полагаш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 16th January 2012, 14:43
Аватара на b0bet0
b0bet0 b0bet0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Стига с тези диети и мъчения !!! И аз бях пълничка, но отслабнах много лесно , с едни капсули SlimWeight Pro , които си поръчах от нета. Отслабиха апетита ми и така за отрицателно време свалих доста килца, без да спортувам, абе все по същия начин си живея, сега съм много доволна от себе си и се чувствам добре в кожата си. Препоръчвам ти ги - SlimWeight Pro
Отговори с цитат
  #4  
Стар 16th January 2012, 15:55
pantsiani pantsiani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 9
По подразбиране свалих 29 кг за осем осем месеца

Аз пък свалих 29 кг за няколко месеца, без гладуване и без никакви тежки физически упражнения, само с режим на хранене и без да товаря бюджета.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Малковъпростиотноснохраненеспорт
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:08.