IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 29th November 2011, 11:01
Аватара на MuRkAtA...
MuRkAtA... MuRkAtA... не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 11
Cool Какво е мнението Ви за Българските сериали?

Гледате ли ги? Какво мислите за нашите актьори...??
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th December 2011, 21:08
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране

Гледам ги всичките с изключение на Стъклен дом. В него играта е ... по-скоро липсва такава при повечето актьори, а и е толкова скучен, че не мога да продължавам да го гледам след първите реклами. Най-много ми допада Под прикритие. Актьорите са много добри, няма никакъв фалш, сценария е много хубав, не е прекалено измислен, няма любовни клишета, добрите не са прекалено добри, нито лошите прекалено лоши. Постоянно променяш мнението си за един персонаж.
Като цяло се радвам, че не дават вече толкова много турски сериали, това е най-важното.
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12th January 2012, 14:38
MegaMind MegaMind не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 12
По подразбиране

За сега мнението ми е доста положително, доволен съм, въпреки че не успявам да следя всички. Абе, радвам се, че най-после има някакво развитие и то в добра насока.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th January 2012, 00:11
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

кои актьори от Под прикритие играят добре?Като изключим тия двамата главните-оня дървения главния младок или оная суха паста с големите очи и уста-толкова са зле,че заради тях спрях да гледам сериала

иначе аз си ги харесвам бг сериалите,нека който каквото иска да говори и да сравнява с американските и пр.,на мен си ми харесват и съм им фен (без Под прикритие)
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th February 2012, 13:17
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

провал, тотален.
Първия сезон на Стъклен Дом и по-точно първите две-три серии ставаха, Под Прикритие започва ОК ( ако не съм гледал infernal affairs обаче, a aз съм.) освен Захари кой по дяволите играе там не ми е ясно. Ония мазньо главния герой ли, дето изглежда (се ено) никога не са го удряли по лицето, а играе некв корав тип? Ама моля ти се.. Toтална конкуренция на забранена любов, с тая литературна реч в напечени ситуации
Седем часа и полвина също го погледнах, еми не.

Като цяло мога да отбележа, че има лек прогрес - ако не друго производството е доста по-сериозно от преди време и се снима със съвременна техника, обаче липсва желание за нещо качествено и креативно, по-скоро гледат как да направят некв продаваем рекламопривличащ сопол, на каквито аз не се кефа и тва до момента е МОЕ мнение, не казвам, че е най-правилно или че некой треа да се съобразява с него.

едит: аа впрочем и гардероба на под прикритие е некв абсурден такъв - боса на мафията ходи с дрехи поне 1 размер по-големи (малко като Джъстин в клипа на motherlover), прическата му прилича на спагети от спагети kitchen , и не може Боби Турбото да умре в първия епизод.. Може би с тва ме изгубиха най-много.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."

Последно редактирано от barrуwhite : 13th February 2012 на 13:31
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th February 2012, 19:39
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

От българските сериали изгледах Под прикритие и то единствено и само заради Захари/ луда фенка съм му и съм влюбена в него/ Като замисъл не е лош, но на моменти имаше такива смешни и дървени сцени, че направо припадах...Особено между МАртин и Попов. Ще ме извини и Христо Мутафчиев, но си играеше много дървено ролята, не съм очаквала. Но пък, Баре, признай че Куката си беше забавен Другите няма какво и да ги коментирам, Стъклен дом- пълна боза, Седем часа разлика и той същото, не го и догледах. Като цяло има подем и развитие, но има още много да учим.

P.S. Пропуснах да кажа, че тази която играеше Съни е пълно дърво, защо винаги избират някви мухли за главни героини и всички са влюбени в тях.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie

Последно редактирано от Decu : 13th February 2012 на 19:43
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th February 2012, 19:52
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Попоглеждам чат-пат бг сериали с ъгълчето на крайчеца на малката половинка на половината на дремещото око. Чувствам, че това е достатъчно. България има голями музиканти и художници, но много слаби кинаджии. Културната сила на вековния народ е в бита: да апне, да напне, да се завре в канчето на ближния,да бърника с тефлоновата гъба в гърлото на wc чинията, и евентуално да млящи тапети по стените с рошавото мече.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!

Последно редактирано от резервна модераторка : 13th February 2012 на 20:33
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th February 2012, 21:46
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Бъркаш се.С тефлонова гъба не се ръчка в гърлото на тоалетната чиния, а по ваната или ъгълчетата на душ-кабината
А рошавото мече е голяма работа, особено в ръцете на Лилян.
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 13th February 2012, 22:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от meet you tonight Виж мнението
Попоглеждам чат-пат бг сериали с ъгълчето на крайчеца на малката половинка на половината на дремещото око. Чувствам, че това е достатъчно. България има голями музиканти и художници, но много слаби кинаджии. Културната сила на вековния народ е в бита: да апне, да напне, да се завре в канчето на ближния,да бърника с тефлоновата гъба в гърлото на wc чинията, и евентуално да млящи тапети по стените с рошавото мече.
Рядко ми се случва да се съглася с теб...

Българската актьорска школа трябва да се унищожи и да се пресъздаде наново от млади хора, които са учили навън.
Такова преиграване и поза няма никъде другаде по света. Но не са виновни младите "актьори". Виновни са "учителите" им, които са по-стари от комунизма и биха стояли на педагогическите си постове до последния си дъх.
Жалко наистина, че техниката и качеството на продукцията се развива, но играта и абсурдния сценарий не могат да ги догонят..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th February 2012, 10:42
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Благодаря ти, че се съгласи с мен. Окуражаващо е, защото аз самият съм рядко съгласен със себе си. Но иначе пък винаги одобрявам действията си.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КаквомнениетоВизаБългарскитесериали
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:42.