IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd July 2012, 14:28
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

И аз не харесвам Лореал. Фризиорката ми ме боядисва с Bess/ ще питам кой номер/. Става точно русото, което харесвам- нито патешко жълто, нито прекалено пепеливо. И косата ми е лъскава и здрава. Боядисвана съм и със Selective/ смесица между двата им най- руси цвята/, пак се получаваше добре, но нямаше този блясък.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd July 2012, 21:53
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Години наред се мацах с Лореал Мажирел и съм нямала никакви олаквания Единствения проблем беше че трябваше да смесвам два цвята за да получа желания от мен цвят , докато един ден един поляк не ме светна да си купувам Wella Koleston
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd July 2012, 10:10
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
купувам Wella Koleston
Доволна съм от Wella-та като марка!Ще потърся това,което ми препоръчваш,Сю.Дано я има и в Бг
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd July 2012, 17:32
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

О не , не препоръчвам нищо защото всичко е много индивидуално. Аз се боядисвам с най малкия процент оксидант , но пък имам доста бяла коса. При някой с по тъмна коса може да не стане така както би желал, така че само изразявам мнение без да препоръчвам.
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd July 2012, 18:22
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Susan Виж мнението
О не , не препоръчвам нищо защото всичко е много индивидуално. Аз се боядисвам с най малкия процент оксидант , но пък имам доста бяла коса. При някой с по тъмна коса може да не стане така както би желал, така че само изразявам мнение без да препоръчвам.
Споко,Сю,уважавам мнението ти,и уважавам и марката Wella,така че експеримента си е на моя отговорност/въпреки че силно се съмнявам да открия боята/
Отговори с цитат
  #16  
Стар 9th July 2012, 15:12
silvi88 silvi88 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 3
По подразбиране

platinum na cristian of roma moje da si q zakupite v magazinite kosa i stil
Отговори с цитат
  #17  
Стар 26th July 2012, 12:45
sstrawbery sstrawbery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 7
По подразбиране

професионалните бои във фризьорските салони. точка.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 11th September 2012, 23:43
fefedobsan fefedobsan не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 1
Smile

Zdraveite na vsi4ki ,az sam Tedi . Ot dosta vreme naposledak 4eta forumite i va6ite vaprosi svarzani s va6ite kosi . Rabotq kato frizior ,no obi4am da pomagam na horata i znam ,4e pove4eto dami v dne6no vreme ne im ostava dostata4no vreme za frizior ili pak ponqkoga dorii i ot finansova gledna to4ka sa6to e trudno da si go pozvolite.Zatova re6ih da vi pomogna kato vi otgovorq na nqkoi va6i vaprosi. Koq e nai-dobrata boq za rusa kosa? Naposledak po -golemite kozmeti4ni firmi napuskaha dosta boi ,koito sa s namaleno sadarjanie na amonqk i dosta po 6tadq6ti v sravnenie s boite ot predi godini i vapreki tova rezultatite sa perfektni. Za izrusqvane s boq gore6to vi prepora4vam Indola na Schwarzkopf . Tova e profesionalna boq koqto mojete da namerite vav friziorskite saloni ili da popitate va6tiq frizior za neq . Tq e amonq4na boq,izsvetlqva do 5-6 tona ima sa6to taka specialna seriq blond s ultra rusi cvetove ,koito sa neveroqtni . Gore6to vi q prepora4vam ,a za silno izto6teni kosi prepora4vam bezamonq4nata na Vitality's Zero. Unikalna e super 6tadq6ta sa6to izsvetlqva do 4 tona i pri neq 6te otkriete neveroqtni bejovi cvetove.Tq sa6to e profesionalna boq i se namira samo vav friziorskite saloni.Garanciqta na tezi boi pri rusite cvetove e 100% ,az rabotq s tezi boi ka4estvoto e na nivo ,rezultatite perfektni,a moite klienti sa dovolni i imat krasivi i zdravi kosi .Ako imate o6te vaprosi pi6ete mi ,6te se radvam da vi pomogna,za6toto za men krasivata kosa e poddarjanata kosa .
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th September 2012, 12:06
nikole nikole не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 9
По подразбиране

3 години вече се боядисвам с Ексел на Лореал и съм много доволна от качеството на боята http://aptekadara.com/userfiles/prod...oduct_7375.jpg

Последно редактирано от nikole : 12th September 2012 на 12:10
Отговори с цитат
  #20  
Стар 16th October 2012, 23:48
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Аз имам друг проблем!
Естествената ми коса е светло кестенява. Понеже съм леко побеляла, се боядисвам /при фризьор/ същия нюанс, понеже си го харесвам. Независимо от марката боя, цвета пада и въпреки че оксиданта е 6 %, ставам руса, МНОГО РУСА! Ползвала са Иноа, Кюн, Вела. От Кюн след като падне цвета става жълто русо - много грозно. При Иноа и Вела се запазва някакъв матов отенък, който е хубав. Според мои колежки, за много дами това е желан краен резултат, но на мен това русо никак не ми отива, прави ме бледа. Последно се боядисах с Матрикс, минали са 3 седмици, цвета избледня доста, но е сравнително по-тъмен от резултатите с предните бои.
Посъветваха ме да си купя инфрачервена преса и да я ползвам в комбинация с подхранващи масла след всяко къпане, понеже тя запечатва косъма и намаля процента на избледняване на цвета.
Някой има ли наблюдение за резултата от такава преса върху боядисана коса?

Последно редактирано от ugly_duckling : 16th October 2012 на 23:51
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Найдобратабоязарусакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:27.