IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2501  
Стар 25th November 2011, 15:21
law law не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 50
По подразбиране

stich, мога ли да те помоля да ми изпратиш твоя снимка - може да не е гола, просто за да те видя как стоят 445 к.к. Мейлът ми е law@lex.bg
  #2502  
Стар 26th November 2011, 18:12
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
Unhappy

На мене времето все не ми стига ,но когато имам проблем чудно как все намирам време да потърся мнение във форумчето ...

Нека ви се оплача пак дано да ми олекне малко,след стреса снощи които изживях,дано не се случва на никоя от вас да види как гърдата и си е променила формата .....и да не знае как да реагира....ужас....

Бях чела във форумчето за случай на обращане на инплантанта,но не и за чувството и страха който изпитваш във момента.Със думи е сложничко да се опише,повярвайте.

Всичко си беше страхотно при мене,въпреки ,че още от самото начало лявата ми гърда беше по отпусната от дясната.Дясната като ли че беше по ,как да се изразя,по стегната и инплантанта не се движеше както при лявата.

След 6 м. поне вече бяха еднакви ,въпреки ,че като галя лявата имам чувството ,че между инплантанта и кожата има нещо като течност...Както и да е...
Вчера докато бях в банята на лявата инплантанта е обърна но наполовина и формата която придоби беше отвратителна !!!!! От шок в първият момент само гледах и след това леко с движение на ръката незнайно как я наместих.Ще ви се стори ,че ви разказвам филм ,но сега се питам какво следва от тук насетне?

Направо се хващам за главата,и първото което ми идва на ума е финансовата страна на нещата,а второто задължително ли е втора операция или може на се извърши стесняване на джоба със манипулация?
  #2503  
Стар 26th November 2011, 18:22
Аватара на stich
stich stich не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 3
По подразбиране въпроси към оперираните 2

pimci,звучи наистина като филм на ужасите.Кога си оперирана,колко куб.и подмускулно ли си?
  #2504  
Стар 26th November 2011, 18:48
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Средата на Февруари тази година, ми беше операцията 450 С ,надмускулно съм .
  #2505  
Стар 26th November 2011, 20:33
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Средата на Февруари тази година, ми беше операцията 450 С ,надмускулно съм .
Скъпа, кой те оперира? И какъв ти е импланта - анатомичен предполагам. Надмусколното съм чула, че не е добър вариант. Дано всичко се оправи.
  #2506  
Стар 26th November 2011, 22:26
pimcidinci pimcidinci не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 148
По подразбиране

Не не съм с анатомични,преди бях с хидро гел.Доц .Тепавичарова ме оперира.Аз имах две варианта след изваждането на гела да изчакам 6 м.да зазрдавеят тъканите и да ми сложат 450С ,ПОД мускулно Ментор,Кръгли или веднага да ми сложат 450 С,НАД мускулно ,Ментор,Кръгли...
До последно доцентката ме уверяваше за подмускулно,но аз неисках да стоя без гърди каси половин година,със сигурност щях да полудея...

Последно редактирано от pimcidinci : 26th November 2011 на 22:43
  #2507  
Стар 27th November 2011, 00:20
Аватара на vesinka
vesinka vesinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от law Виж мнението
Благодаря stich, успокоявам се така. Мисля да се доверя изцяло на лекаря щом така е преценил с кубиците. Операцията ми е далече, защото лекарят няма свободни часове до нова година, а след това ще съм в цикъл и така. Ще се похваля щом всичко мине.
Няма за какво да се тревожиш,доктора никога не слага повече от необходимото и само можеш да се радваш,че ти е предложил тези кубициАз исках по голям кубик но тои твърдо отказа и съм с 290 подмускулно при нулев старт.Резолтатът е много естествени за моята фигура гърди.
  #2508  
Стар 27th November 2011, 09:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Не не съм с анатомични,преди бях с хидро гел.Доц .Тепавичарова ме оперира.Аз имах две варианта след изваждането на гела да изчакам 6 м.да зазрдавеят тъканите и да ми сложат 450С ,ПОД мускулно Ментор,Кръгли или веднага да ми сложат 450 С,НАД мускулно ,Ментор,Кръгли...
До последно доцентката ме уверяваше за подмускулно,но аз неисках да стоя без гърди каси половин година,със сигурност щях да полудея...
За да си по-спокойно защо не потърсиш докторката да те види. Аз каквато съм паника си представям в какъв ужас ще изпадна в такова положение.
  #2509  
Стар 27th November 2011, 12:58
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pimcidinci Виж мнението
Вчера докато бях в банята на лявата инплантанта е обърна но наполовина и формата която придоби беше отвратителна !!!!! От шок в първият момент само гледах и след това леко с движение на ръката незнайно как я наместих.Ще ви се стори ,че ви разказвам филм ,но сега се питам какво следва от тук насетне?

Направо се хващам за главата,и първото което ми идва на ума е финансовата страна на нещата,а второто задължително ли е втора операция или може на се извърши стесняване на джоба със манипулация?
Е, сега, чак пък операция? Не мисля, че е нуждо. Не съм сигурна, но мисля, че Теда беше писала, че се случва при нея (обръщане на единия имплант), най-вече защото спи по корем (предварително се извинявам на Теда, ако съм сбъркала) и въобще не ставаше и дума, че е нужна операция - импланта пак си се намества и така. Схващам, че ще е доста стресиращо да се види това, но паниката никак не помага.
Ох, тук трябва редовно да има някой, дето знае много, че при такива спешни стресови ситуации е кошмарно никой да не ти отговаря нещо конкретно. Вярно, че си имаме лекари, ама и аз съм от тези, дето не я ползват тази опция.
  #2510  
Стар 27th November 2011, 13:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

[QUOTE=pimcidinci;763135]Не не съм с анатомични,преди бях с хидро гел.Доц .Тепавичарова ме оперира.
Хм, това, че не си с анатомични не го бях прочела. Дано се включи и друг. Но наистина най-добре звънни на докторката си. Макар, че е неделя ...
Затворена тема

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:05.