IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #531  
Стар 20th June 2013, 18:21
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Между другото, аз казвал ли съм ви, че съм моден спец, и много разбирам и от банЦки и ако някой се чуди, този дали му стои добре или онзи, само с един поглед бих могъл да ви кажа, дали сте направили правилният избор и то безплатно
И аз, и аз го мога това.
Отговори с цитат
  #532  
Стар 20th June 2013, 18:24
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Инче.... телОто се е бъгнало пак
Излизам на протест ... нема начин ... айде, къде ще се събираме по банцки за протеста?
Отговори с цитат
  #533  
Стар 20th June 2013, 19:55
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Излизам на протест ... нема начин ... айде, къде ще се събираме по банцки за протеста?
Протест на цици райът
Отговори с цитат
  #534  
Стар 20th June 2013, 21:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
И аз, и аз го мога това.
Ех язък, веднага щях се възползвам от възможността, но нямам никви бански, щото ходя само на нуди плаж
Отговори с цитат
  #535  
Стар 22nd June 2013, 14:40
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Протест на цици райът
Ахам. Ама нещо няма подкрепа.
Отговори с цитат
  #536  
Стар 22nd June 2013, 14:41
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ех язък, веднага щях се възползвам от възможността, но нямам никви бански, щото ходя само на нуди плаж
Пуфпаф, не се обиждай, ама си мъж, какво да ти гледам на банцкия ... жените са по-интересни, имат повече детайли.
Отговори с цитат
  #537  
Стар 22nd June 2013, 17:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
жените са по-интересни
^^И на мен и на мен

Да ме извиняват някой за отклонението, сега видях, че не е темата за общи приказки, но на мен все така ми върви

Инче няма за какво да ти се сърдя, но нещо не ти вярвам, че няма кво да се гледа, нали всички жени гледате "пакетите" на мъжете все едно аз да кажа, че не заглеждам някой женски части.

Но аз не говоря за някви бермуди до колената, я виж тези по долу и ми кажи, че няма нищо интересно

Аз ако не си взема такива бански, особено тея със слончето или черния пакет с форма на ..... то пък на, с тая бански ще избия рибата на плажа, само в началото ще е странно, да свикнеш, че всички гледат теб, но мацките ще се кефят много
Attached Images
Тип файл: jpg SWG007-2.jpg (25,4 КБ, 46 views)
Тип файл: jpg M48U-0007-SO-Skinzwear-Mens-Swimwear-Sling-Thong.jpg (59,8 КБ, 27 views)
Тип файл: jpg Wicked_Boy_Thong_02.JPG (22,8 КБ, 23 views)
Тип файл: jpg index.jpg (4,2 КБ, 18 views)
Тип файл: jpg MP-230.jpg (16,2 КБ, 23 views)
Отговори с цитат
  #538  
Стар 22nd June 2013, 18:24
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
^^И на мен и на мен

Да ме извиняват някой за отклонението, сега видях, че не е темата за общи приказки, но на мен все така ми върви

Инче няма за какво да ти се сърдя, но нещо не ти вярвам, че няма кво да се гледа, нали всички жени гледате "пакетите" на мъжете все едно аз да кажа, че не заглеждам някой женски части.

Но аз не говоря за някви бермуди до колената, я виж тези по долу и ми кажи, че няма нищо интересно

Аз ако не си взема такива бански, особено тея със слончето или черния пакет с форма на ..... то пък на, с тая бански ще избия рибата на плажа, само в началото ще е странно, да свикнеш, че всички гледат теб, но мацките ще се кефят много
Нееее, Пуфпаф недей. Със сигурност ще избиеш рибата на плажа с тези бански ама май само нея. хаха. я вземи качи твоя снимка да те видим, че на мен ми стана интересно.
Отговори с цитат
  #539  
Стар 22nd June 2013, 19:00
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Pufpaf ,и на мен ми е мнооого любопитно да те видя
хайде , чакаме фото с Шокито
Отговори с цитат
  #540  
Стар 23rd June 2013, 19:55
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Няма как да ме видите, защото вие не сте реални, това е един сън, всичко е в болната ми глава, която си е създала този свят в който има ангели, неземна красота и все добри души. Не съществува толкова хубав свят и това всичко е един сън и аз сега трябва да се боря, да го прекъсна или да продължа да живея в него, но колкото е по хубав съня и по дълъг, усещането след събуждане и осъзнаване, че това е сън е толкова по неприятно. Дори в момента сънувам, че пиша на компютъра това нещо, но това не е реално, а плод на моята фантазия, която може би идва от желанието ми, да има такъв свят във реалността. Прекалено е хубаво, за да е реално, а това означава просто сън. Аз обаче мога да си продължа да си живея в този сън и то така или иначе ще изпитам неприятното усещане, когато се събудя, поне да му се насладя максимално.


Цитирай:
Нееее, Пуфпаф недей. Със сигурност ще избиеш рибата на плажа с тези бански ама май само нея. хаха. я вземи качи твоя снимка да те видим, че на мен ми стана интересно.
Викаш най много някоя баба да ме подгони с чадъра, но пък шоуто ще е голямо
Даже има една идея, като любител на предаванията със скрита камера, имаше едно такова еротично даваха, където едни секси момичета така шашардисваха хората, голям смях беше !
Та идеята ми е в началото на сезона, когато идват групите с баби и дядовци от чужбина и преобладават на плажа, тогава дали аз или някой друг да се изтъпанчи с подобен бански и само гледай шоу, бабите ще откачат, коя от кеф, кое от възмущение ще е голям цирк и това всичко да се заснема със скрита камера, да ходиш и да си опъваш хавлията до някои хора и да си го периш и само им гледай физиономиите.
Шоу = усмивки, какво повече му трябва на човек !

По въпроса за това, дали да "сваля завесата" и да ви пусна ако ме предразположите, искам да кажа да ви пусна снимки ахаха вие да не си помислихте нещо друго аааа сакън

Трябва да си помисля обаче, една от причините е, че не ми се ще някой познат да ме види и да разбере, че имам намерения да си правя рино, може би от суеверност. Но каква суеверност, ако сте чели един мой пост в една тема от риното, аз ви казах и всичко е истина, което съм написал и магии са ми/ни правили и доста други случи съм виждал.

Представям си нещо да не ми се получи носа и да стане по зле примерно, това ще ме съсипе. Вие сте добре оправихте си циците и сега не е проблем да си ги показвате ама нещо дори един банЦки не искате да покажете. Аз и да пусна снимка, ще е най вече, за да си дискутирам възможностите за рино, какво може и как ще е на добре да се направи !

Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:55.