IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th May 2007, 09:55
mara mara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до mara
По подразбиране Какво е кохезитет?

Аз вечв казах, че в сряда ми е операцията и исках съвет от вас ... Мерси на всички, сега обаче като четох тук видях и този термин. Аз ходих при трима хирурзи на консултации, докато не се спрях на доц. Бояджиев, както и да е, но никoй от тях не ми е споменавал за... за кохезитет на имплантите
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th May 2007, 10:03
DeSIKOS DeSIKOS не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 412
По подразбиране

Кохезивност означава процентно съдържание на гела в импланта има такива с по-голям процент водят ги "по-тежки" и такива с по-малък процент съответно "по-леки"! Ако не са ти обяснили, то е защото може би повечето хирурзи взимат сами решение, какви импланти да сложат, какъв профил, кохезивност, а дори и кубатура в зависимост от състояние на пациента! Според мен довери се на мнението на хирурга, аз лично така постъпих и сега не съжалявам.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th May 2007, 10:26
mara mara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до mara
По подразбиране

тоест да не се занимавам да го питам педи операцията какъв е кохезитета така ли , не е важно за мен да го знам .

аз знам само , че реших да е Бояджиев , защото от ходене по доктори се побърках, сигурно няма да ви изненадам ако кажа , че ще ми слага
eurosillicon, кръгли, над мускула, 350 cc .
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th May 2007, 19:40
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Здравей, mara! Моята операция е на 14 юни. С доктора решихме да ми сложи 300сс. Аз почти нямам никакви в момента, и отсега знам че 300 ще са ми малко. Моля те като мине всичко и се почувстваш добре, пиши ми как изглеждат. Имам още време да реагирам и да си поискам по-големи
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th May 2007, 20:57
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Rali , ми като нямаш нищо , къде искаш да ти ги сложат . В плосък джоб можеш ли да сложиш футболна топка или само един бележник ?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th May 2007, 22:53
Rali_ Rali_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 136
Изпратете съобщение чрез ICQ до Rali_
По подразбиране

Дива,нямам нищо защото кърмих почти 4 месеца.Може би незнаеш,но по време на бременност и кърмене гърдите се увеличават доста.А след като премине този процес,гърдите се връщат в първоначалния си размер,а в доста случаи стават даже по-малки.Е аз за съжаление съм от вторите случаи.А и поотслабнах след раждането,и нали се сещаш,че и гърдите отслабват.Така че има място,но пълнеж няма
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th May 2007, 23:39
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Значи доста погрешно си се изразила . И аз кърмех 3,5месеца от нищото , напълни ми се бюстта повече от сега , но от постта ти поне аз разбрах за " пъпка на ребро ", както много хубаво се изказа един лекар в " Огледала " / без обем , без разтегляне /. След 4-месеца кърмене джоба изобщо не е плосък , а си е джобче на кенгуру . Извинявай , ако съм те засегнала с начина си на изразяване .
Отговори с цитат
  #8  
Стар 29th May 2007, 10:55
mara mara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до mara
По подразбиране

Rali И твоята операция ли е при бояджиев на 14 ?
Ами да ти кажа аз също имам бебе на 1г и 6м. е сега , но съм кърмила около месец само може и да няма толкова , не е да нямам гърди сега но не мога и да се похваля. Ок операцията ми е утре веднага щом имам нет ще ти пиша как е станало и за количеството как е . Но доктора ми обясни , че винаги ставаразлично спрямо основното количество на гърдите (ако мога така да го кажа )
Отговори с цитат
  #9  
Стар 29th May 2007, 12:58
sweat sweat не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Град: България
Мнения: 6
По подразбиране

Определено има голяма разлика в гърдите след като спадне отока...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 29th May 2007, 14:40
mara mara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 12
Изпратете съобщение чрез ICQ до mara
По подразбиране

Имаш предвид оток след операцията ли и колко точно спадат ? защото имам още време май да си помисля за кубиците аз съм 164 и съм 50 кг. ще слагам 350 , дали след отока ще е ок
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквокохезитет
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:39.