IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 9th June 2010, 10:31
bulby bulby не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Много добър боен спорт е. Аз съм тренирал само кик-бокс, но наскоро се видях с един активно занимаващ се с винг чун познат, с който преди сме тренирали заедно. Обясни ми и ми показа някои основни движения и хватове, определено останах впечатлен.

Не лошо някой да даде мнение за школите и местата, където може да се тренира това бойно изкуство в България? Аз знам за няколко клуба в София и Варна.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 10th June 2010, 14:37
Аватара на Elementa
Elementa Elementa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Град: Sofia, Summer - St. Vlas
Мнения: 279
Изпратете съобщение чрез MSN до Elementa
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bulby
Много добър боен спорт е. Аз съм тренирал само кик-бокс, но наскоро се видях с един активно занимаващ се с винг чун познат, с който преди сме тренирали заедно. Обясни ми и ми показа някои основни движения и хватове, определено останах впечатлен.

Не лошо някой да даде мнение за школите и местата, където може да се тренира това бойно изкуство в България? Аз знам за няколко клуба в София и Варна.
За мен това е най-доброто - http://www.vtbg.org/bg/home.html
затова и тренирам там!
__________________
Wing Chun Fighter http://www.vtbg.org/bg/home.html
Отговори с цитат
  #13  
Стар 9th November 2010, 12:11
snekyto snekyto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2010
Град: София
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте, в отговор на bulby, винг чун НЕ е спорт. Това е бойно изкуство, философия, начин на защита и още много, но чак пък спорт...
А за школи и места, те са много и продължават да се множат. Аз ходя при Васко в 19-то СОУ, обяснява и показва много добре и обръща внимание на всички. Ако искате заповядайте вторник и петък от 18:30 - 20-30 в малкия физкултурен салон в 19 СОУ Елин Пелин ( гр. София, ул. "Яков Крайков" №16, между Пирогов и ВМА). Инструктор Васко, тел: 0888-525-375; 0895 708 865
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: WingChun
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:33.