IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Обяви


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 23rd May 2010, 18:18
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mafia
А защо съм толкова краен....ами защото е пълно с жени, които имат крайно нереална самооценка
Аз имам една такава комшийка ...кюфте - ниска и дебела , но се изживава като Мис Свят
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
Отговори с цитат
  #12  
Стар 25th May 2010, 12:24
Аватара на sunday
sunday sunday не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mafia
Цитирай:
Първоначално написано от sunday
Много грубо!!!!! Има по-деликатни начини за изразяване.
А и веднага става ясно какъв работодател си! Нетактичен е първото, след това най-вероятно и некоректен, а може би и експлоататор
Ти си дебелана нали

А по темата - не мога да съм делови, не ми е присъщо, още повече не търся счетоводителка
А защо съм толкова краен....ами защото е пълно с жени, които имат крайно нереална самооценка и сериозно са тренирали над фотошоп и ъгъла на снимане и снимките от гърдите нагоре
Когато бях на 7 децата ми се подиграваха, че родителите ми са се развели...може би така са възпитани. Вашето поведение, възпитава децата ви! После защо населението у нас деградира...

Тц не съм дебелана, незнам как стигна до този извод...
Просто не харесвам подигравките с хората, независимо на каква тема са. Не ви разбирам!
Много смешно! Някой бил дебел и имал самочувствие, ами голяма праз - хора всякакви. Гледайте си у ваш'та паница и си теглете на кантара ваш'те дупета.
Подигравам се само на човешката простотия - там и всичките подигравки на света са малко!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 25th May 2010, 15:28
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sunday
Цитирай:
Първоначално написано от mafia
Цитирай:
Първоначално написано от sunday
Много грубо!!!!! Има по-деликатни начини за изразяване.
А и веднага става ясно какъв работодател си! Нетактичен е първото, след това най-вероятно и некоректен, а може би и експлоататор
Ти си дебелана нали

А по темата - не мога да съм делови, не ми е присъщо, още повече не търся счетоводителка
А защо съм толкова краен....ами защото е пълно с жени, които имат крайно нереална самооценка и сериозно са тренирали над фотошоп и ъгъла на снимане и снимките от гърдите нагоре
Когато бях на 7 децата ми се подиграваха, че родителите ми са се развели...може би така са възпитани. Вашето поведение, възпитава децата ви! После защо населението у нас деградира...

Тц не съм дебелана, незнам как стигна до този извод...
Просто не харесвам подигравките с хората, независимо на каква тема са. Не ви разбирам!
Много смешно! Някой бил дебел и имал самочувствие, ами голяма праз - хора всякакви. Гледайте си у ваш'та паница и си теглете на кантара ваш'те дупета.
Подигравам се само на човешката простотия - там и всичките подигравки на света са малко!
Е, кой пък толкова е обидил ? ... дебелата половина на човечеството

Човека е прям и има право, че има много хора с нереална самооценка.
По добре ли ще е да каже на някоя дебеланка в очите " сори, не ставаш" !?
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th May 2010, 09:22
Аватара на Eleonora_81
Eleonora_81 Eleonora_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: България, София
Мнения: 35
По подразбиране До sunday

sunday, преди да се обиждаш и да се възмущаваш помисли малко. Дали тук става въпрос за подигравки и липса на възпитание, или нещо друго. Никой не обижда и не се подиграва на хора с наднормено тегло в следствие на заболяване, или друга независеща от тях причина - защото такива хора едва ли ще хукнат да какдидатстват за обява като тази, по простата причина, че те съзнават проблема си. Има обаче и един друг кръг ..това по мои наблюдения е от девойки на възраст 15-20г., които категорично отказват да спортуват, тъпчат се с какви ли не болклуци. Но за сметка на това смело се разхождат полуголи по улиците и открито демонстрират завидно самочувствие, на което и Мис Плеймейт ще завиди. Ето тук става въпрос за липса на възпитание и за простотия, защотот както те, така и техните родители смятат преливащите телеса на невръстната им щерка, облечена в блузка XS размер за нещо готино. А след години от това страдат именно тези момичета, превърнали се в едри лелки.
__________________
Котката трябва да е лоша, защото иначе мишките танцуват..
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th May 2010, 09:25
Аватара на Eleonora_81
Eleonora_81 Eleonora_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: България, София
Мнения: 35
По подразбиране Re: Търся 3 момичета за сериозна работа

Цитирай:
Първоначално написано от mafia
Търся 3 момичета, две за промоутърки, една за хостеса Става дума за ангажимент за близките 2-3 месеца, само уикендите Предпочитам софиянки
Не държа на топмодели, но моля 100-килограмовите да се въдържат от кандидатстване...охрани вече наехме :mhihi:
А..аз във връзка с обявата.Мда сериозна съм. Какво имаш в предвид по точно под хостеса и в какво се изразяват дейностите, които трябва да извършва? Друго изискване освен за тегло и гр, София има ли
__________________
Котката трябва да е лоша, защото иначе мишките танцуват..
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th May 2010, 01:10
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

За тази промоция за момента са намерени момичетата То с тези пари които им плащаме, се избиха кой да работи...незнаех, че агенциите иначе когато са посредник им плащат толкова малко
Скоро обаче имам в перспектива 2 още по-големи промоции з организиране, така че кадърни и желаещи работа хора ще са ми от полза Ще се раздвам да ми изпратиш автобиография и актуална снимка на viktor_nikolov@abv.bg


П.П. - благодаря ви за подкрепата и на двамате ви дами с Милена А до Съндей...наистина тазисемейна раздяла с която афишираш...сериозно е повлияла на психическото ти здраве, в комбинация с подигравките на децата
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #17  
Стар 1st February 2011, 11:54
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

моля темата да бъде изтрита
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Търсямомичетазасериознаработа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:30.