IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3191  
Стар 7th February 2019, 20:13
Minimouse Minimouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melani123 Виж мнението
minimouse, как се развиват нещата при теб, и аз иначе това си мисля, че може да стане, ако човек реши да спести пари, после да стане двойна работа като трябва да ходи при друг. ама то никога няма гаранция. А как ще ходиш на консултации, като идва доктора в БГ ли или пак трябва да се ходи до Турция. А вярно ли е, че ако си пишеш директно с доктора цената е по-евтина, т.е. че асистентката си слагала доста отгоре и за нея?
Вчера махнах лепенките и носът доста се поду, но дори и подут е наполовина по-малък от преди.Кожата е малко гадна,но тя моята си е чувствителна по-принцип и са ми излезли някакви малки пъпчици. На живо изглежда много по-различно от снимките,които си правя, но има още много време да се каже каква ще е окончателната форма. Иначе си дишам добре през носа веднага след като се събудих от упойката. Много е важно да се слага лед през първата седмица,хем оттока спада,хем дишането става по лесно. Все пак се натрупват секрети и засъхнала кръв в носа и колкото и да пръскаш със солен разтвор пак се запушва носа,но след махането на тампоните на 6тия ден вече нямах никакви проблеми. Аз изгубих обонянието си и вкусовите си усещания до 4-5 ден след операцията,което е нормално,сега вече нямам проблеми.Ще кача снимки по долу ако успея,разбира се За консултациите забравих да питам,само ми каза док да пратя снимки след месец,но ще питам пак асистентката му. По-принцип на два месеца док е в Бг, може и да го посетя
Не мисля,че има разлика в цената по скоро е от това дали си чужденка или туркиня. Определено за туркините цените са други,четох в турски сайт,че за тях ринопластиката излиза около 11хил. турски лири, но няма как да съм сигурна може превода да не е бил точен. Така или иначе доктора разчита само на асистентките си,той лично не отговаря на запитвания и не взема лично парите. Аз на консултацията реших да му ги дам, той само се усмихна и каза: Ръцете ми само оперират,аз пари не броя. Все пак нашите доктори само в ръцете ти те гледат,а и не питах предварително на кого да ги дам,та парите само на асистенката В общи линии в кабинета му има 5 асистентки те работят за него,не мисля,че взимат повече пари от обявените при запитване.Няма друг начин да се свържиш с доктора освен с някой от тях. И все пак от много време не е вдигал цените,може би заради падане то турската лира,сега например 1 евро е около 5.90 турски лири.Едната от асистентките знае руски,другата български,третата английски и другите не знам с какво се занимават и разбира се асистента Хюсеин (Иско),който превежда в болницата. И въпреки всичките асистенти организацията е малко хаотична според мен. Това най-много ме дразнеше,защото аз съм свикнала на голяма точност и всичко да ми е по-график седмица напред, да ама не! Мислех да се върна в Бг ден след операцията, но след като не получих с точност дата и час за махане на тампоните,реших да остана.Комуникацията нещо куцаше незнам дали с мен само се получи така и как е било при другите. Пък и аз имам фобия от разговори по телефона и само чрез вайбър комуникирахме с Джеврие, а извън хотела нямах нет и на 6тия ден замалко да се размина с махането на тампоните и конците, тя ми писала в 14ч. за 16ч. да съм в болницата и само късмета ме спаси да се върна в хотела към 15:00 и да си прочета съобщението.Може би аз съм малко сбъркана заради работата ми,но обичам да знам къде , в колко часа и как, ден предварително поне ... Както и да е, важното е, че всичко мина
Отговори с цитат
  #3192  
Стар 7th February 2019, 20:56
Minimouse Minimouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Ох,не мога да кача снимки прекалено голям е формата.
Отговори с цитат
  #3193  
Стар 10th February 2019, 13:50
Minimouse Minimouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Успях още е доста подут,но и така ми харесва нямам грим на снимките след и си личат малко червенините от лепенките,но моята кожа си е доста чувствителна и с несъвършенства.
Attached Images
Тип файл: jpg 20190209_211353.jpg (92,9 КБ, 90 views)
Тип файл: jpg 20190208_173424-COLLAGE.jpg (91,7 КБ, 76 views)
Отговори с цитат
  #3194  
Стар 12th February 2019, 14:42
melani123 melani123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 6
По подразбиране

мерси за снимките, в крайна сметка колко дни остана в Истамбул? иначе аз не мога да видя синини
Отговори с цитат
  #3195  
Стар 13th February 2019, 19:49
Ika1985 Ika1985 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Някой има ли идея как мога да се свърза с Josefine или kuzina? Трябват ми по-подробни мнения за д-р Авшар. Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #3196  
Стар 13th February 2019, 21:12
Minimouse Minimouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melani123 Виж мнението
мерси за снимките, в крайна сметка колко дни остана в Истамбул? иначе аз не мога да видя синини
Общо 10 дни-9 нощувки. Но,ако бяхме с кола можеше да ме пуснат още след изписването от болницата и да се върна на 6тия ден за махане на конци и тампони. Предвид дългото и неудобно пътуване с автобус не е много препоръчително да се пътува, има известен риск. Но пък ако не познаваш Истанбул с кола е някакъв ад. Аз определено не се заемам да шофирам там като организиран хаус е... така и не схванах как знаят тамошните шофьори коя улица е еднопосочна,като няма никъде пътни знаци да обозначат Лудница. Да не говорим, че паркирането е много сложно и разбира се заплатено.
Синини след 5тия ден почти нямах, не съм се мазала с нищо ,но пък пъпки се появиха и трудното е,че носът е доста чувствителен на допир и не е лесно да го мажеш с каквото й да е. Дори днес за пръв път сложих фон дьо тен и едвам го нанесох около върха като изтръпнал е.
Отговори с цитат
  #3197  
Стар 17th February 2019, 04:24
Hell96 Hell96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте на всички,

От много време искам да си направя ринопластика. Толкова е трудно избирането на доктор.. вие знаете за какво става на въпрос. Както и да е, след доста обширно търсене се спрях на Емре Илхан. Когато той беше дошъл на консултации в България се срещнах с него, но той ми каза, че съм нямал нужда от операция. Аз никога не съм си харесвал носа, винаги съм бил подиграван заради него и е очевидно, че е крив, с увиснал връх и е дълъг за лицето ми. Обезкуражих се защото много бях харесал работата на доктора, но реших да потърся друг доктор щом той не желае да ме оперира. След известно време попаднах на Нихат Кая (благодарение на Фатме тук от форума). Попитах за цената и се оказа сравнително достъпна - 2000 евро. Разгледах инстаграм страницата му и видях някой доста добре направени носове, което ме окуражи. Когато обаче написах в интернет за доктора почти никаква информация не открих. Фатме ми изпрати "единственото" нещо което успя да намери за него, което е около 1 страница дълго и е на турски но това беше всичко. Пробвах в какви ли не сайтове, но просто за този човек няма почти никакви мнения и оценки. Тъкмо когато помислих, че съм открил своя доктор всичко пропадна. Когато изпратих снимките си на Фатме да ги препрати на доктора, той видя същия проблем в мен който аз самия си виждам, което малко ми вдъхна доверие. Не знам как Емре Илхан не видя тези неща, но както и да е... Въпросът ми е, дали има някой от вас, който да има повече информация за доктора (Нихат Кая) или да се е оперирал при него? В инстаграм има много добри резултати на повечето доктори, но то е ясно, че няма да публикуват неуспешна операция. Струва ли си да се рискува с нещо толкова сериозно и скъпо....Аз винаги си правя проучването за каквото и да било, но в този случай информацията е доста оскъдна, а това е много важно. Моля да споделите информация ако имате за него и също така ако желаете да кажете как избрахте своя доктор и какви са най-важните неща за който гледате когато ги избирате?
Отговори с цитат
  #3198  
Стар 18th February 2019, 22:42
Minimouse Minimouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2018
Мнения: 13
По подразбиране

Моят нос постоянно се мени и подува,което ме изнервя малко,но все пак разликата е голяма. Снимките са от 20ти ден след операцията.Извинявам се ако уплаша някой със снимките преди Сега се чудя дали да не коригирам брадичката както посъветва док.
Относно това как съм избрала точно този доктор, просто реших от добрите отзиви тук,многото снимков материал и най-вече човешкото отношение на доктора при консултациите.Просто ми вдъхна доверие.
До Hell96 - Незнам нищо за Нихат Кая, но виждам,че има добри резултати във фейсбук. Винаги има риск и при най-прехваления доктор така че просто се доверете на инстинктите си и мислете положително. Може пък за вас това да е правилния избор. Успех на всички!
Attached Images
Тип файл: jpg 20190218_222337-COLLAGE.jpg (83,3 КБ, 76 views)
Тип файл: jpg 20190215_221803-COLLAGE.jpg (91,0 КБ, 77 views)
Отговори с цитат
  #3199  
Стар 25th February 2019, 12:09
KHALEESI KHALEESI не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 37
По подразбиране

Здравейте, Минаха 3 месеца от ринопластиката ми ,но все още ми се струва един безформен в профил ,незнам дали все още е подут... защото виждам доста добри резултати след 3ти месец, или причината е че кожата ми е дебела и ще спадне по -дълго време, Само разбира се ,се надявам това да не е близо до краен резултат защото за сега изобщо не ми харесва как изглежда :/
прикачвам снимка., [IMG][/IMG]

Последно редактирано от KHALEESI : 25th February 2019 на 12:16
Отговори с цитат
  #3200  
Стар 26th February 2019, 17:56
Hell96 Hell96 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 9
По подразбиране

Minimouse - Благодаря за отговора. Разликата при теб е очевидна и положителна! При кого се оперира и колко ти излезе цялото това пътешествие? Винаги има риск, така е, но как да се доверя на някого при условие, че дори не мога да комуникирам директно с него поради езиковата бариера, а трябва през асистенката му... В интернет снимките могат лесно да бъдат манипулирани, за това ми е много трудно да избера при кого да се оперирам. Иначе това за брадичката не знам... имам чувството, че го казват на почти всеки. Четох в доста форуми - някои бяха чуждестранни и доста хора са били посъветвани от техните доктори да си коригират брадичките. И на мен ми беше казано от Илхан, че моята има нужда от корекция. Аз лично си я харесвам и няма да я пипам. Гледам снимки в интернет преди/след и понякога тази малка корекция може да те направи да изглеждаш много по зле, но успех каквото и да решиш и моля ни дръж в течение относно това как се развива носът ти (:


Khaleesi - а ти при кого се оперира? Не знам как е изглеждал преди, но сега е ок. Да, малко му липсва форма, но според мен ще се променя още. Дори и така да остане резултатът не е зле. Вероятно не е каквото си искала, но за жалост няма 100% гаранция, че ще се получат нещата както желаем. Може ли снимка от преди операцията?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:46.