IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 18th December 2012, 10:35
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Да,Нелка,сигурно съм нетърпимаТой мъж ми каза,че чака с нетърпение да му се махна от главата в комплект циците,т.е да тръгвам на работа,че по цял ден съм била вманиачена
Деси, това е нормално състояние. Аз в началото се побърквах от притеснения. Искаше ми се всеки ден да посещавам доктора. А сега така се разхайтих че не отидох нито на мамолог нито на шест месечния контролен преглед.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 18th December 2012, 11:38
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Деси, това е нормално състояние. Аз в началото се побърквах от притеснения. Искаше ми се всеки ден да посещавам доктора. А сега така се разхайтих че не отидох нито на мамолог нито на шест месечния контролен преглед.
Да,Шоки,ако не успея да отида до доктора,то тогава почвам с телефонен тормоз и купища "силиконови въпроси"
А ти защо не си ходила на мамолог,а
На контролен за първия месец точно и аз сигурно няма да отида,ако всичко е наредНо след празниците сигурно ще трябва да намеря време.
Отговори с цитат
  #103  
Стар 18th December 2012, 12:26
darrrrrri darrrrrri не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 14
По подразбиране

И аз тъкмо за това мислех да му звъня да го попитам дали може да отида след празниците, защото сега няма кой да ми гледа детето. А ми е малко неудобно да му звъня
Отговори с цитат
  #104  
Стар 21st December 2012, 09:29
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Лиде, колко пищно деколте имаш, не е истина. Припомни ми, моля те, защо аджеба искаш реоперация?

При мен го няма този горен полюс (аз и не исках де), но не са и прекалено наляти в долната част. Златната среда май. Пу-пу. Ако можеха и да пораснат...

Лилян, Нелка, заставам зад думите ви, много точно сте го формулирали. Както винаги.

Деси, как си? Почна ли бач?
Отговори с цитат
  #105  
Стар 21st December 2012, 10:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Наистина, Лиде, (аз тогава щях да пиша и съм се отнесла нещо) гърдите ти са страхотни. Хем са с обем горе, хем са наляти, пък са и без разстояние почти ... пу, пу ... със здраве да си ги носиш.
Отговори с цитат
  #106  
Стар 21st December 2012, 16:49
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Бижу,почвам да работя точно между празниците-на 27.12.След три години стоене в къщи ми и е много мъчно
Да се поФаля-днес карах и не беше хич трудно.В началото първа ме тормозеше,все едно нямах сили да я включа,ама свикнах
Отговори с цитат
  #107  
Стар 21st December 2012, 17:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от desislavaangelova9910 Виж мнението
Бижу,почвам да работя точно между празниците-на 27.12.След три години стоене в къщи ми и е много мъчно
Да се поФаля-днес карах и не беше хич трудно.В началото първа ме тормозеше,все едно нямах сили да я включа,ама свикнах
То, това с колата е било от страх. Ще видиш, че и с работата ще е така. Може да ти е малко криво в началото (особено за дечицата да ти е мъчно), но пък ще разнообразяваш малко. Успех!
Отговори с цитат
  #108  
Стар 21st December 2012, 19:58
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Оф,Инче,поразглезих се в нас достааа и сега малкото човече ще ми липсва най-много,че баткото по-се радва като ме няма,че нали е голяммм
Отговори с цитат
  #109  
Стар 21st December 2012, 22:24
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Бижу, Инче, не знам и аз какво искам Единственият ми проблем, както писах и преди е, че под дрехи не се забелязват изобщо. Изкючвам бюстиета и дрехи с деколте, защото тогава всичко си е наред. В бански и сутиен също са екстра. Ноооо аз не джиткам всеки ден с деколтета и бюстиета за бога! Доктор Пеев изобщо не иска да ги пипа отново в интерес на истината, но аз се инатя, като магаре на мост.
Ако сложа сега едни 500 кубика, след време, ако се наложи корекция ще трябва да скоча сигурно на 600 и при моя ръст от 165см..... бедно ми е фентъзито на какво ще приличам!
Деската, хайде честито ти първо шофиране!!! Права е Ина като казва, че страха е по-голям от самия дискомфорт.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 22nd December 2012, 16:14
Аватара на Бижу
Бижу Бижу не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 616
По подразбиране

Ми, Лиде, кво да ти кажа....То и моята лакомия е огромна, та по-добре да не ръся съвети наляво-надясно.
Принципно ти как искаш да ти изглеждат под блуза? И евентуално ако са набиващи се на очи под по-закрити дрешки, как ли ще са в бански и деколтета примерно? М?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИмалиоперираниприЛюдмилПеевМБАЛСМquotПир
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:31.