IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th April 2014, 22:12
Marshala90 Marshala90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 2
По подразбиране Промяна на фитнес програма (с дъмбели)

Здравейте, аз съм любител на тема фитнес и не искам нещо кой знае какво, а само да съм във добра физическа форма. На снимката съм Ви показал моята програма ( не съм си я правил аз, предоставиха ми я преди време ), но реших да си я сменя/променя, защото доста време стана тренирам по нея, а и като цяло мисля, че е хубаво малко да се промени.
Тренирам в домашни условия и имам два дъмбела от по 15кг. ( разглобяващи се ) и мисля да им взема по още някой килограм. Програмата ми е разделена на две групи:
- гърди, рамене и грака + трицепс
- гръб, ръце и корем ( като в графата на гръб гледаме вдясно упражненията, защото левите са за зала) + предмишница
Като телосложение съм 73кг., 177см. Искам да кача малко кг. ( мисля, че 80кг. ще ми е перфектната форма ), но да не съм някакъв мазник.
Най-малко упражнения май имам за крака ( или поне в домашни условия с тези подръчни средства е това ).
На всички у-ния правя по 2 серии и различен брой повторения.
Флайс: 15кг., 2х15
Рамо:
предно - 12 - 15кг., 2х15,
средно - 12 кг., 2х10,
задно - 15 кг., 2х20
Бицепс:
Сгъване ( от стоеж) 15 кг., 2х 30 ( по 15 на ръка ),
концентрирано ( от седеж ) 15 кг. 2х10-15,
скречове 15 кг., 2х30
Гребане с дъмбел: 20 - 25 кг., 2х15
Това са г/д стойностите на упражненията ми. Ще съм Ви благодарен ако съставим една програмка
Attached Images
Тип файл: jpg 2013-03-29-798.jpg (88,7 КБ, 3 views)
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd April 2014, 15:06
Vaklin Vaklin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 27
По подразбиране

От колко време си на тази програма? Принципно ще е добре да разнообразиш, за да имаш по-добри резултати. Може да разделиш на гърди+бицепс/гръб+трицепс/крака+рамо. Ама как така, само у вас ли тренираш?Принципно е добре да тръгнеш на фитнес, за да има ефект!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 8th May 2014, 21:32
Marshala90 Marshala90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Ами да, само вкъщи съм. Принципно не ми остава много време и поради тази причина го правя у нас
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Промянанафитнеспрограмадъмбели
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:53.