IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 11th May 2007, 11:33
baby blue baby blue не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 51
По подразбиране ПОМОЩ

Моля предварително всички,в които се надигне порив да ми се карат ,че съм пуснала тема ,че мОга да отида в теен проблем или някакви неща от този род МОЛЯ ВИ НЕДЕЙТЕ!Просто в момента имам толкова лабилна психика ,че имам нужда само от добронамерени положителни съвети!
Преди четири дена ме зарязаха и сега не съм на себе си!В началото нищо ми нямаще но с всеки изминал ден се влошава!Дори не знам дали е изцяло заради въпросния индивид или ,защтото съм наранена,но не мога да спя,нямам желание за нищо,чувствам се тъпа и самочувствието ми е на нула-В ГЛАВАТА МИ СЕ ВЪРТИ САМО МИСЪЛТА КАКВО НЕ МИ Е НАРЕД!Единственото което правя е да тичам-само тогава ми става по добре!Аз съм рационална и трезвомислеща и не съм предполагала ,че щте стана толкова лабилна!направо не мога да се позная,не знам какво да правя!ПРОСТО ИСКАМ ДА СЪМ СЪЩИЯ ЖИЗНЕРАДОСТЕН И ВЕСЕЛ ЧОВЕК......За годините си нямам опита как да реагирам и да го преодолея!ЯД МЕ Е ,ЯД МЕ Е НА СЕБЕ СИ ,ЧЕ СЕ ЗАНИМАВАМ С ТАКИВА ГЛУПОСТИ,но просто не мога да кажа майната му и да забравя...
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th May 2007, 11:38
maariaa maariaa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна
Мнения: 105
По подразбиране

Състоянието ти в момента е абсолютно нормално! Който каквото и да ти говори едва ли ще те успокой. Но истината е, че времето лекува всичко. След месец-два ще си забравила за моментното си състояние. Просто стискай зъби и си мисли за положителни неща, а с времето ще се оправиш Това е от мен!
__________________
www.ida.bg
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th May 2007, 11:39
Pretty Pretty не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: софия
Мнения: 824
По подразбиране

Знаеш ли колкото и банално да звучи ВРЕМЕТО ЛЕКУВА ВСИЧКО :P така че ще го преодолееш , :P горе главата , няма да е последният мъж който те разочерова , а и по теб колко ще тъгуват
Отговори с цитат
  #4  
Стар 11th May 2007, 11:41
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране Re: ПОМОЩ

Цитирай:
Първоначално написано от baby blue
...но не мога да спя,нямам желание за нищо,чувствам се тъпа и самочувствието ми е на нула-В ГЛАВАТА МИ СЕ ВЪРТИ САМО МИСЪЛТА КАКВО НЕ МИ Е НАРЕД!
Не си и помисляй такива неща. Спомни си че (със сигурност) има хора които те обичат.

Миличка, колкото и невероятно да ти звучи, ще забравиш. Всички тук сме били на твоето дередже. Нормално е. ще поболи и ще мине. Само да не направиш някоя беля, другото са подробности. Горе главата, и винаги мисли и това ще мине. Знаеш ли как ще му се смееш някой ден. Горе главата. Времето лекува!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th May 2007, 11:45
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Този човек не те заслужава, щом не те е оценил! Така че горе главата! Той губи не ти!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th May 2007, 11:48
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Сладурано, като ти чета постовете ми се струва, че си на 18-20г. Знаеш ли колко пичове има навън??? И колко готини неща ти предстоят в следващите поне 10 години, ако решиш да си живееш живота! Сещам се как на 20г. се разделих с един, с който ходех 2 години, изплаках си очите, не ядях, ня спях, ужас, края на света. Мина месец, взех да излизам насам натам, изрусих се и си купих много сандали. Всъщност точно тогава взех да ставам мацка, открих, че мога да имам 100 ухажора ако искам и взех да благодаря Богу горещо, че с онзи приключихме. А що се отнася до него, върна се месеци по-късно (когато вече бях руса и със сандали ) да ми се моли и обяснява, а аз само си мислех как съм могла да загубя 2 години от прекрасния живот с този селяк. Всички се връщат, да знаеш, ама когато вече не ги искаш . Давай смело напред, живей си живота маце, че един път се живее.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 11th May 2007, 11:51
Dee dee Dee dee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 516
Изпратете съобщение чрез ICQ до Dee dee Изпратете съобщение чрез MSN до Dee dee
По подразбиране

Както са казали и другите с времето ще мине,а докато мине си запълвай времето с неща,които досега си пренебрегвала заради него - излизай повече с приятели и всички други неща,които са ти интересни,най-малкото за да ти отвлекат вниманието от това,което ти се е случило, а и за да се почувстваш пълноценна и важна сама за себе си. Ще намериш по-добър,а и аз винаги си мисля - Всяко зло за добро!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 11th May 2007, 11:58
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
Всички се връщат, да знаеш, ама когато вече не ги искаш . Давай смело напред, живей си живота маце, че един път се живее.
точно така си е!
ще ти мине полека-лека и
виж това
Отговори с цитат
  #9  
Стар 11th May 2007, 12:42
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

всичко хубаво ама това беше ли нужно?
Цитирай:
Първоначално написано от Sunflowera
как съм могла да загубя 2 години от прекрасния живот с този селяк.
П.П. имам една приятелка тя ми разказваше за нейния приятел някой бивш там , точно 2 години ходили той я е оставил и същите симптоми като твоите и след 1 месец започнала пак да излиза по магазините и да си купува дрехи и и минало 8)
Отговори с цитат
  #10  
Стар 11th May 2007, 12:47
Аватара на Sunflowera
Sunflowera Sunflowera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: София
Мнения: 473
По подразбиране

Street, нямам предвид местоживеене или произход, а маниер на поведение. По този въпрос ми е писнало да се обяснявам, аман.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПОМОЩ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:58.