IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #521  
Стар 21st May 2007, 16:30
emisof emisof не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 925
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kapris
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Започвам да се чудя- не могат да улучат антибиотика или инфекцията привиква към даден антибиотик за няколко дни и после не действа?
Инфекцията(бактерии ли е, какво ли е там не знам ) се приспособява към антибиотика и той спира да действа! Не мога да се сетя или не знам как се казва това на медицински език.Мотае ми се из акъла някаква дума "резистентност", но не знам това ли беше. Нека някой с медицинско образование да каже.
При наличието на бактериална инфекция, и то толкова тежка, не се ли прави антибиограма, за да се разбере бактериите към кое лекарство са резистентни
Отговори с цитат
  #522  
Стар 21st May 2007, 18:21
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Прави се и уж са правили, но от снощи са сменили антибиотика! Сега пак има 39,4 и то от както оня ръб и дава вода в събота! Вчера пак е ходил и сигурно пак и е дал, мен не ме взе да ме води. Днес отидох сама със сина, но тя не смееше да заспи ,защото го чакаше да и занесе вода. Днес пак донесе скришом литър и половина студена вода, аз си тръгнах демонстративно. Глупака в стерилната обстановка си свали чорапа до нея, изтупа го и и го обу! Какво повече да кажа, нямам думи ,нямам сили вече да се боря с човешката глупост и тъпотия!
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #523  
Стар 21st May 2007, 18:24
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Е не мога да повярвам, що за идиот е това
Отговори с цитат
  #524  
Стар 21st May 2007, 18:25
Аватара на katie
katie katie не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Germany
Мнения: 1 300
По подразбиране

Ами малко ли сме чели за неговите подвизи!
Направо останах безмълвна! Той какво да я убие ли иска!
Отговори с цитат
  #525  
Стар 21st May 2007, 18:28
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Оставам с впечатление ,че наистина иска да я убие, хем вижда ,че тя не е адекватна!
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
  #526  
Стар 21st May 2007, 18:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Kapris, говори с Неличка, ако е в съзнание и се опитай да я вразумиш.
И следващия път не си тръгвай демонстративно, защото така не й помагаш по никакъв начин- по- добре изчакай той да си тръгне и вземи проклетата вода.
Дано да проумее и тя най- накрая, че това не е любов
Отговори с цитат
  #527  
Стар 21st May 2007, 18:30
Night Love Night Love не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 528
По подразбиране

Не искам да се мешам.Не мога да обвинявам мъжа й ,защото все пак той Й е съпруг и тя явно го обича ,но постъпката му наистина е безотговорна.Не знам какво да кажа,освен да пожелая много успех на Неличка.Всички очаквахме бързо да мине,а става все по-сериозно.Моля се за нея!Желая й бързо възстановяване и да не губи кураж!
__________________
Some people say that long distance never works but I believe if you truly love somebody, the distance doesn't matter. You get through it, knowing that one day, it will be worth it and you will be together!
Отговори с цитат
  #528  
Стар 21st May 2007, 18:32
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

няма ли как да му забранип достъп до нея...или да кажеш на лекарите какви идиотщини върши този???? как може да допускат такова нещо?
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #529  
Стар 21st May 2007, 18:36
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Отговори с цитат
  #530  
Стар 21st May 2007, 18:51
kapris kapris не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 316
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Night Love
Не искам да се мешам.Не мога да обвинявам мъжа й ,защото все пак той Й е съпруг и тя явно го обича ,но постъпката му наистина е безотговорна.Не знам какво да кажа,освен да пожелая много успех на Неличка.Всички очаквахме бързо да мине,а става все по-сериозно.Моля се за нея!Желая й бързо възстановяване и да не губи кураж!
Никакъв съпруг не и е! Той и е шеф и съдружник в дискотеката. И е женен ,но не за нея, не ме интересува, че Нели ще се сърди, ще кажа всичко!
__________________
-Влизам вчера в тоалетната на ресторанта, гледам на земята сто лева.Навеждам се да ги взема и усещам как започвам да ги заработвам!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Стискайтемипалци
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:03.