IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 4th June 2014, 14:24
roza666 roza666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 1
По подразбиране Блефаропластика

Привет,
аз лично съм с блефаропластика на горен и долен клепач.
Всичко започна с познати от Турция, които ми препоръчаха много добър окулоспластичен хирург и с много добра цена.
И така заминах за Турция и преди 20 дни си направих операцията при д-р Мустафа Мете, които се занимава изцяло с операции на очи. Много бях впечатлена от отношението му, болницата и грижите на целия екип.
Сега се чувствам добре изчезнаха ми синините и отока, забележки никакви.
Надявам се да бъда полезна като оставя линк за информация http://www.avrupagozbg.com/пластика-на-клепачи/
Отговори с цитат
  #32  
Стар 9th March 2016, 11:23
Kate_L Kate_L не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 4
По подразбиране

И аз бях при др. Мустафа Мете само за корекция на горен клепач. Вече работи в Истанбул не в тази болница ....Изключително доволна, голям специалист е и много вниматетелно работи.....
Отговори с цитат
  #33  
Стар 14th March 2017, 14:39
Bulov Bulov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 1
По подразбиране НЕоперативна Блефаропластика

Здравейте, от две-три години искам да премахна излишната кожа на клепачите. Страхът от операция ме въздържаше от тази стъпка, но изчитайки доста материали в нета попаднах на нов метод за нехирургична блефаропластика. Изчетох и темата тук и не намерих коментар за този метод. Ето тук попаднах на тази информация www.plexr.bg Някой подлагал ли се е на такава процедура?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 7th April 2017, 11:06
Nikolay Petrov Nikolay Petrov не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2017
Мнения: 11
По подразбиране проф от Турция за безплатни консултации

Здравейте,

На 22 и 23 април 2017 в София ще се проведат безплатни консултации, от специалистът Проф. Явуш Баштерзи по пластична хирургия и специалист по челюстно-лицева хирургия от група болници Медикал Парк съвместно с Турмед. Идването на специалист по пластична хирургия от болници Медикал Парк е първо по рода си в България. Възползвайте се от възможността, местата са ограничени. Може да попълните вашите данни тук https://www.turmed.bg/medicalparkprofbasterzi
Отговори с цитат
  #35  
Стар 30th November 2019, 21:40
JenJen JenJen не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2019
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте
Ще споделя за истината за форум бг мама и то когато се отнася за избор на лекари/клиники и нашето здраве. Търсим информация и мнения и си мислим, че наистина в този форум се споделят истински мнения, но истината е че форума е платен и определени хора, които си плащат им се прави скрита реклама с различни мулти профили, ако имат пречка или заплаха веднага започват да клеветят и опетняват името на даден доктор или клиника, така че да изберете името тези които си плащат. Професионални мошенници са, изполват стари профили с множество постове и така заблуждават, че са доказани потребители, че се реални и мненията им също, но това е една организация, която манипулира. Изтриват ти постовете когато казваш истината. Доктори без опит, си правят реклама и се представят че имат много доволни пациенти, но истината е съвсем друга, а наистина добри доктори като др. Мете се оплюват съвсем умишлено. Затова не вярвайте на всички мнения в бг мама, подвеждащи са. Винаги се доверявайте на лична среща с даден лекар и неговата работа и от там си правете избор.

Последно редактирано от JenJen : 1st December 2019 на 01:23
Отговори с цитат
  #36  
Стар 7th February 2020, 19:29
Celtic dream Celtic dream не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 87
По подразбиране

Дами наближава моята блефаро... по рождение имам отпуснати мускули на долните клепачи, и от млада имам торбички под очите... ама докато се наканя да действам, дойде време и горните да подмладя... обаче много ме е страх ако не се получи, какви белези ще имам?? иначе добри отзиви за доктора, и на консултацията добре. Ако се върна на работа седмица след блефарото, ще се забелязва ли?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13th October 2020, 08:40
MiraS MiraS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2020
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, интересувам се от операция на долни клепачи и добър хирург в София. Моля за мнения.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Блефаропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:26.