IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #941  
Стар 5th May 2008, 14:47
peti-22 peti-22 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 19
По подразбиране

аз напипвах подобно нещо(първо на едната,а след това и на другата гърда) около 3-та седмица след операцията,което се намираше точно под разреза.За мое успокоение този проблем изчезна за около 4-5 дни,но така и не разбрах какво точно беше.Това,което правех е,че масажирах съвсем леко мястото,докато се мажех с кремчето за белези.Така,че не се притеснявай излишно и изчакай да мине малко време.
  #942  
Стар 5th May 2008, 15:12
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

О,благодаря ти точно по същото време ми се появи и на мен.Ще пробвам с масажите!
  #943  
Стар 6th May 2008, 14:01
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Здравейте, мацки! На линия съм вече. Прибрахме се от кратка почивка. Радвам се, че ви е харесал бюста ми.
gwen, ще ти пусна някоя друга снимка и на голо, но на лични.
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #944  
Стар 6th May 2008, 15:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
Здравейте, мацки! На линия съм вече. Прибрахме се от кратка почивка. Радвам се, че ви е харесал бюста ми.
gwen, ще ти пусна някоя друга снимка и на голо, но на лични.
Бюстът ти е зашеметяващ, не просто че ни е "харесал", ако ме питаш Благодаря ти предварително, Суити
  #945  
Стар 6th May 2008, 15:27
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

gwendoline, аз пък съм фенка на твоя бюст, както и друг път съм писала. Даже ми е любимия от всички снимки във форума, които съм виждала. Това не е за да ти върна комплимента!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #946  
Стар 6th May 2008, 19:41
Marianna Marianna не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Здравейте и от мен след празнично!
И аз имам питане пак за пустата асиметрия....Вече съм на 1 месец, а имам разлика в гърдите.Имплантите стоят по различен начин, единия по-високо от другия, също така имам и разлика в ареолите...абе ужасна работа
И колкото повече се гледам, толкова повече не се харесвам.
Мисълта ми е, че незнам как да разбера дали нещата ще се оправят с времето или дали разликата идва от разлика в големината на джобовете.
Трябва ли да чакам 6 месеца зада се разбере или има и друг начин?

Имам и снимков материал - преди и след /на 2 дни, на 10 дни, на 1 месеца/ и който иска ще му пратя на лични да гледа.
  #947  
Стар 7th May 2008, 07:48
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Здравей Марина,и при мен едната гърда все още е по-голяма от другата и затова и ареолата е по-голяма.Незнам надявам се със масажите да се оправи.Иначе ти колко кубика си?Казваш че и при теб има (ох как да се изразя)"стърчаща"кожа ама аз не виждам Вероятно не си погледнала моите снимки внимателно.При мен дори стои като "дабъл"ефект.Иначе аз съм на 1 месец(без 3 дена)и се мажа с Дерматикс.
  #948  
Стар 7th May 2008, 09:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sweety_L
gwendoline, аз пък съм фенка на твоя бюст, както и друг път съм писала. Даже ми е любимия от всички снимки във форума, които съм виждала. Това не е за да ти върна комплимента!
Благодаря ти, много мило прозвуча от жена с такъв внушителен бюст за мойте доста "по-скромни" размери
  #949  
Стар 7th May 2008, 10:04
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

sweety_L , страхотен ти е бюста

на док !
  #950  
Стар 7th May 2008, 10:15
ro_ni_ka ro_ni_ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Sofiq
Мнения: 372
По подразбиране

Здравейте момичета!!! Имам въпросче: Започнах да се мажа с крем за белези Зермадерм, като белезите бяха спокойни и леко зачервени, но сега ми се струват по-тъмни и сякаш леко вдлъбнати...
Причината може да не е в крема , а в пролетното почистване и почечето натоварване на ръцете ми тези уж почивни дни... Нося си сутиена на Троумф у дома , но според мен той леко претрива белега и го възпалява... Снощи мажейки се напипах малко топченце в единия край на белега( там от където е излязъл конеца при зашиването) Дори се е образувала гнойна пъпчица...
Някой имал ли е подобен проблем или чел ли е за нещо за това... Доктора ми ще е в София след няколко дни и тогава каза, че ще се видим, а до тогава да го промивам с Йодасепт и да слагам марличка и да се пазя!!!
Sweety!!!! Поздравления за гърдите ти!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:07.