IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th October 2005, 22:58
Мери
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Наркотици

Просто си изкажете мнението.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 29th October 2005, 18:00
Аватара на Gavr1
Gavr1 Gavr1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: Under the rainbow ...
Мнения: 2 092
По подразбиране

No coment!!!
__________________
... too beautiful to die, too wild to live ...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 29th October 2005, 18:49
silviya angelova silviya angelova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 8
Изпратете съобщение чрез ICQ до silviya angelova
По подразбиране

Имам позната на която дъщеря и употребява наркотици.Виждала съм я няколко пъти след поредната доза.Просто нямам думи!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th October 2005, 22:49
Аватара на mafia
mafia mafia не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2005
Град: Белите Брези СОФИЯ
Мнения: 459
По подразбиране

Всички нркотици са супер лайна...с изключение на някои шмъркотици 8)
__________________
Продуцентска къща, телевизии, реклама, клипове, PR и др. медийни изяви
Отговори с цитат
  #5  
Стар 30th October 2005, 09:41
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mafia
Всички нркотици са супер лайна...с изключение на някои шмъркотици 8)
няма изключения. всичките водят до безвазвратно пропадане докато не се стигне дъното.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #6  
Стар 30th October 2005, 12:55
marty marty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: София
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Velikiq MAO
няма изключения. всичките водят до безвазвратно пропадане докато не се стигне дъното.
" Не се познаваме лично, но аз имам причина да мисля, че ти си млад (на колкото и години да си), умен, талантлив, модерен, здравомислещ, възпитан, изглеждаш добре, обличаш се добре, работиш нещо интересно и добре платино, говориш минимум един чужд език, родителите\децата ти се гордеят с теб, плащаш си данъците и винаги оставяш бакшиш на с- ката. Мисля ,че понякога пушиш марихуана, или поне си опитвал, или поне десет от твоите приятели пушат.

Чудно защо обаче, когато общественото мнение чуе МАРИХУАНА, то не си представя теб, а мръсен скелетоподобен тип, който се въргаля в собствената си урина, а наоколо са разпръснати малко спринцовки. Ако е по- информироно, общественото мнение може все пак да си представи и нещо дебилно като Бийвъс и Бъдхед, което се хили, мучи, седи безобидно на пейката в парка цял живот (или евентуално прави някакъв там арт), но със сигурност от него няма никаква полза.

Предполагам по принцип не те е грижа особено за общественото мнение и ти е по- лесно да си свиваш джойнта скришом от него, отколкото да му се обясняваш. Само че, ако според общественото мнение пушенето на марихуана беше нещо напълно нормално, всеки един парламент би имал значително повече трудности да въведе наказание от 10 години за притежание на половин джоинт.
В природата на общественото мнение е да бъде консервативно и да се страхува от всичко което не познава. "

Елена.Друмева
сп. Едно\ Юни 2005
Отговори с цитат
  #7  
Стар 30th October 2005, 15:15
Наташа
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не знам за вас,но на мене ми убягва смисъла на тази статия.Какво лошо има да си плащам данъците или да съм възпитана?А ако говоря чужди езици и имам солидно образование,то е защото съм си седнала на задника и съм учила и съм се лишавала,за да го имам.Заслужила съм си и интересната и добре платената работа.Крайно време е това да се уважава,а не подиграва.А обществото не може да не бъде консервативно.От една цигара или чашка,то се знае,няма да пострадаш нито ти,нито обществото.Къде обаче е границата,след която се превръщаш в наркоман и има ли гаранция,че ще можеш да спреш след 1-2 цигари"от любопитство"?Един наркоман съсипва живота на много хора,неговото"право на личен избор"е да краде,да цапа,да заразява с болести,ако трябва-и ще убие,да проституира,нали не работи,а пари му трябват...а обществото да се направи на демократично и да му позволи всичко това?Помощ за наркомани,които желаят да се "изчистят"-ДА.Никой не е съвършен,правим грешки.Но да ги улесняваме и толерираме чрез псевдо-демократични закони,и да ги героизираме-виждате ли,те са с особена чувствителност,творци,а ние сме някакви еснафи там,тесногръди простаци-това няма да стане.И да не ми дават пример с Холандия,че там не знам си какво им се полагало и било разрешено.Всяка жаба да си знае гьола.Ние сме бедна страна,хората гладни и болни ходят,студуват,а ще се занимаваме и с "особената чувствителност" на наркоманите-творци;да работят глупаците,па те да имат какво да крадат и да се дрогират.Който не смята,че наркотикът убива наркомана и семейството му,да се изнася в Холандия.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 30th October 2005, 17:23
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marty
" Не се познаваме лично, но аз имам причина да мисля, че ти си млад (на колкото и години да си), умен, талантлив, модерен, здравомислещ, възпитан, изглеждаш добре, обличаш се добре, работиш нещо интересно и добре платино, говориш минимум един чужд език, родителите\децата ти се гордеят с теб, плащаш си данъците и винаги оставяш бакшиш на с- ката. Мисля ,че понякога пушиш марихуана, или поне си опитвал, или поне десет от твоите приятели пушат.
Че съм млад млад съм ама не съм свивал. Не щото не съм имал възможност, а защото не ми е интересно. Познавам наркомани и несе виждам по този начин. Само с алкохолче си ми е весело достатъчно
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #9  
Стар 31st October 2005, 01:05
marty marty не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Град: София
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Наташа
Не знам за вас,но на мене ми убягва смисъла на тази статия.
... и следва супер краино мнение. Идея си нямаш само колко ти "убягва смисала на статията". Може би не си обърнала внимание на последното изречение от 1 абзац. Прочети я отново по- внимателно и тогава може й да разбереш само колко си далеч!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 31st October 2005, 08:39
Наташа
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marty

... и следва супер краино мнение.
В Щатите попаднах на съквартирантка-наркоманка.Точно за 1 седмица ме направи сама да си говоря.През нощите ми звънеше от някакви бардаци и плачеше да я прибера,че..и тука телефонът прекъсваше,да не знам жива ли е,убили ли са я.Родители,женените сестри и неженените братя,цялата им рода,пастор,приятели в Орегон-всички са се опитвали да и помогнат по всички начини,обаче нашата с гадже наркоман и..."надолу по стълбата".Навършва пълнолетие и и казали"Ок,обичаме те,но обичаме и собствения си живот.Довиждане,Бог да е с теб".Интересна позиция,сравнена с реакцията на българските семейства,за които детето е всичко и често единствена причина за живот.Нямах време да разсъждавам над това като ми изчезна компа от стаята,ами се изнесох по най-бързия начин.Чух,че след няколко месеца,вече уволнена,се качва дрогирана в колата,спират я за проверка и Стефани-в затвора за няколко години.На ти демократично общество.На следващото лято си карам стажа в Германия и работя в супер богато семейство.Дъщерята-млада лекарка,отличничка на колеж,страхотни постижения.Оказва се,че имат и син,наркоман,в някаква комуна за наркомани.Шашнах се-на тези пари толкова ли не могат да му помогнат по някакъв начин,по-лесен,по-безболезнен,скъпи клиники нещо там...на което те ми отговориха,че е пълнолетен вече,длъжен е сам да се оправя както може.Проблемите с наркотиците навсякъде ги има.Страшна работа са!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Наркотици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:57.