IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 15th November 2006, 18:18
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

Е да де ама не сам професионалист и няма да ме фанат
:P
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #82  
Стар 16th November 2006, 15:14
Teara Teara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Бааа
Тия истории направо ми разбиха реалностите
Не съм предполагал , че някога ще чуя историите на бивши наркомани , обаче
Бивш наркоман няма
Може ли и аз да се включа в темата?
Аз съм бивша наркоманка. Прекарах 5 години от живота си в мъгла и болки.венозен наркоман бях и последните 3 години бях на хероин.Лекувах се в Суходол.
Приключих с наркотиците преди 14 години.Имам дете, работя упорито и се радвам на живота.
Искам да дам подкрепата си на всички минали през този път и да кажа, че е възможно да се излекуваш.
Отговори с цитат
  #83  
Стар 16th November 2006, 18:42
Bai BoRKo Bai BoRKo не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 691
По подразбиране

ооо чул сам че Хероина е най-гадния наркотик !!! мноо е зъл
__________________
Писането свързан с мисленето е процес и не количество а кечеството е прогрес
Отговори с цитат
  #84  
Стар 16th November 2006, 19:33
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Teara
Искам да дам подкрепата си на всички минали през този път и да кажа, че е възможно да се излекуваш.
Проблема е, че в нета само четем за хора, които не са се излекували. Ето аз сега за първи път чета, че има някой хероинозависим, излекуван. Ако попитам някой дали вярва, че наркоман може да се излекува, отговора е един и същ- няма излекуван наркоман!!! А ето, че вие сте излекувани, значи може. Просто направете всичко възможно хората да знаят, че може да им се помогне. Да видиш някой, който се е справил, дава много големи надежди на тези, които искат да се пробват да се излекуват. Наркоманията си е едно много сериозно заболяване. Пожелавам ти успех с начинанието, че от сега ме е страх за моите деца.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 16th November 2006, 20:42
mirabobi mirabobi не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: sofia
Мнения: 592
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Teara
Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Бааа
Тия истории направо ми разбиха реалностите
Не съм предполагал , че някога ще чуя историите на бивши наркомани , обаче
Бивш наркоман няма
Може ли и аз да се включа в темата?
Аз съм бивша наркоманка. Прекарах 5 години от живота си в мъгла и болки.венозен наркоман бях и последните 3 години бях на хероин.Лекувах се в Суходол.
Приключих с наркотиците преди 14 години.Имам дете, работя упорито и се радвам на живота.
Искам да дам подкрепата си на всички минали през този път и да кажа, че е възможно да се излекуваш.
Да искам да поправя boXko и да подкрепя Теаra. има бивши наркомани,е не са много,но трудното е само от начало после ако имаш психика и си силен всичко минава.Teara радвай се на живота защото сега живееш за двама и никога не поглеждай назад.и наистина има бивши наркомани.единственото ми пожелание към тях е да останат чисти по дълго време и да се борят.много мой приятели си заминаха от тази чума на нашият век.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 16th November 2006, 23:24
Дидичка Дидичка не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 93
По подразбиране

Тъпа работа,никога не съм пробвала а и не бих пробвала.Това е като дъвката,първо е сладко после губи вкуса си,разликата е там,че дъвката може да я изплюеш а наркотика НЕ!!!!!От класа ми има момичета които редовно пушат трева и взимат "екстази" направо ги съжалявам
Отговори с цитат
  #87  
Стар 17th November 2006, 00:58
ГЕ ГЕ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 31
По подразбиране

Стига с тези наркотици има ги и това е факт,няма да изчезнат,оттук на там зависи от това кой ще изглупи да пробва,всичко зависи от нас.Взимала съм, но се осъзнах, че е глупаво да се убвам!
Отговори с цитат
  #88  
Стар 17th November 2006, 08:29
Velikiq MAO Velikiq MAO не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: На Лангерхансовите острови
Мнения: 946
По подразбиране

Аз познавам наркомани и да ви кажа много грозна картинка. хора достигнали дъното на обществото. Почне ли се със шмъркотиците няма накъде повече да се пропада. Тия хора беха толко свестни, дрогата ги напави неузнаваеми. Сега едното момиче е подсъдима по 3 дела (2 за кражби и едно за притежание на хероин), ходи в лудница, в комуна, реза си вените. Много, много грозна картинка.
__________________
Nothing's right, if you ain't here
I'll give all that I have, just to keep you near

<3Aj lover <3


http://www.last.fm/user/velikiqmao/
Отговори с цитат
  #89  
Стар 17th November 2006, 10:31
Teara Teara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirabobi
Цитирай:
Първоначално написано от Teara
Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Бааа
Тия истории направо ми разбиха реалностите
Не съм предполагал , че някога ще чуя историите на бивши наркомани , обаче
Бивш наркоман няма
Може ли и аз да се включа в темата?
Аз съм бивша наркоманка. Прекарах 5 години от живота си в мъгла и болки.венозен наркоман бях и последните 3 години бях на хероин.Лекувах се в Суходол.
Приключих с наркотиците преди 14 години.Имам дете, работя упорито и се радвам на живота.
Искам да дам подкрепата си на всички минали през този път и да кажа, че е възможно да се излекуваш.
Да искам да поправя boXko и да подкрепя Теаra. има бивши наркомани,е не са много,но трудното е само от начало после ако имаш психика и си силен всичко минава.Teara радвай се на живота защото сега живееш за двама и никога не поглеждай назад.и наистина има бивши наркомани.единственото ми пожелание към тях е да останат чисти по дълго време и да се борят.много мой приятели си заминаха от тази чума на нашият век.
Отговори с цитат
  #90  
Стар 17th November 2006, 10:43
Teara Teara не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mirabobi
Цитирай:
Първоначално написано от Teara
Цитирай:
Първоначално написано от BoXko
Бааа
Тия истории направо ми разбиха реалностите
Не съм предполагал , че някога ще чуя историите на бивши наркомани , обаче
Бивш наркоман няма
Може ли и аз да се включа в темата?
Аз съм бивша наркоманка. Прекарах 5 години от живота си в мъгла и болки.венозен наркоман бях и последните 3 години бях на хероин.Лекувах се в Суходол.
Приключих с наркотиците преди 14 години.Имам дете, работя упорито и се радвам на живота.
Искам да дам подкрепата си на всички минали през този път и да кажа, че е възможно да се излекуваш.
Да искам да поправя boXko и да подкрепя Теаra. има бивши наркомани,е не са много,но трудното е само от начало после ако имаш психика и си силен всичко минава.Teara радвай се на живота защото сега живееш за двама и никога не поглеждай назад.и наистина има бивши наркомани.единственото ми пожелание към тях е да останат чисти по дълго време и да се борят.много мой приятели си заминаха от тази чума на нашият век.
Най страшният момент идва след като се преодолее физическата зависимост и трябва отново да намериш смисъл в живота.защото изживяването с наркотиците е толкова силно, че след това всичко ти се струва жалко и прозаично. Всеки трябва да се въоръжи с търпение, че го очаква поне година много силна депресия.
Искам да ви споделя, че аз бях на дъното.най-голямата жизическа и психическа развалина, която човек може да си представи.Тежах 38 килограма , не се къпех и ходех с мръсни дрехи.
И единственото, което остави последствия е, че в момента съм малко по-лабилна от моите приятели, но наркотиците са последното нещо към което бих посегнала отново.

Възродих се след всичко през което преминах и оттогава животът ми е прекрасен.Наслаждавам се на всеки миг от него.
Днес е един прекрасен ден и пожелавам на всички много успехи и много усмивки!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Наркотици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:13.