IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #151  
Стар 6th February 2009, 17:52
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

как се радвате на чуждото нещастие ,но може и да греша ,но неиска ли всяка жена да бъде глезенка и мъжа/гаджето да е с добро финансово състояние ..да кара хубава кола да живее удобно в хубав квартал в хубава къща ...и да не мисли за пари...за градския транспорт и кога и изтича срока да си внесе по банките вноските за да не плаща и глоби :kiss_me
Замислете се че всеки търси най -доброто за себе си .Особедно ако си красива жена ,е безнадежно. Някой път си изнасилен някой път изнасилваш ..такъв е жовта ,колеко
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #152  
Стар 6th February 2009, 18:06
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

бе, аз май не искам да бъда глезенка ... как да го кажа, в някакъв смисъл и това омръзва
Отговори с цитат
  #153  
Стар 6th February 2009, 18:10
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Цитирай:
Първоначално написано от tirra
Мауз и аз познавам такива, но доста от тях имат колите си от бащите си.
Но да знаеш как да поискаш от гаджето/любовника си да ти купи такова нещо си е изкуство... Само умните го умеят... знаят как да поискат така, че да не е изпросено, а точно обратното - да накарат този който купува да се кефи че го прави!
В другата подобна тема ме нахокаха, а тука излезе че съм тъпа.
Явно сте прави. Не съм успявала да накам гаджета си да ми купят Мерцедес, но пък мъжа ми купи Фиатче, значе има още хляб в мене.

Не ми се карайте толкова. Сигурно възгледите ми са хванали мухъл
Мауз, незнам какъв ти е проблема, но никъде не съм казала че си тъпа. Ако обичаш не изопачавай думите ми.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 6th February 2009, 18:10
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Я не викай Лошото. Всяка жена иска да бъде глезена, дори да стане и на 60. Виж ако вече ти е омръзнало значи си перфектна глезла или хабер си нямаш от истинския живот навънка
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #155  
Стар 6th February 2009, 18:13
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Не бе Tirra, не ти си ме нарекла тъпа. Ад сама се нарекох тъпа след като някои неща не ги схващам.
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #156  
Стар 6th February 2009, 18:14
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Не бе Tirra, не ти си ме нарекла тъпа. Ад сама се нарекох тъпа след като някои неща не ги схващам.
абе не бе мило не че си глупава че не си накарала мъжа си да ти купи мерцедес ,а фиат ...прото това има възможност...
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #157  
Стар 6th February 2009, 18:40
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Сиси. Имах предвид онези дето ми се кълняха през годините колко са ме обичали, а аз тъпата им се връзвах и дори им съчуствах. Тогава трябваше да си искам. А за мъжа ми си права - толкова има човека, поне не ме е оставил да гоня градския транспорт
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #158  
Стар 6th February 2009, 20:36
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sisiapostolova
как се радвате на чуждото нещастие ,но може и да греша ,но неиска ли всяка жена да бъде глезенка и мъжа/гаджето да е с добро финансово състояние ..
Как се извъртат пак нещата на 180 градуса Може би е добре (просто съвет, никой не мога да задължа) преди някой да се изкаже неподготвен, след което да следват обяснения кой как и защо е казал еди какво си, първо да се изчетат поне последните 2 страници
Та Сиси, ставаше въпрос за девойчетата, за които да се докопат до някой чичко паричко е самоцел, затова обърнахме нещата на майтап и се "порадвахме" на чуждото нещастие.
Иначе да - така е, всяка жена иска да бъде глезена от мъжа си, както е валидно и обратното - и мъжете имат нужда да бъдат глезени, а не само да търпят глезотии и на тях да се гледа като на ходещ банкомат. Обичам да бъда глезена и да се глезя понякога, но и това трябва да е с мярка, защото "прекаления светец и богу не е драг".
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 6th February 2009, 21:21
miralda miralda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: близо до Пловдив
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Аз пък няма да пиша в тая тема, щото връзките ми все са с женени/ангажирани мъже. Колкото повече не искам такъв тип връзка, толкова повече съдбата ме навира в тях. Ще кажете, че сама си ги търся, еми кой знае може и така да е на подсъзнателно ниво.
А какво получавам? Всеки път е различно. Най-голямата си такава връзка, която всячески се опитвам да прекъсна от година поне е точно от типа, който сисито описа - създадени сме един за друг, но човека е отговорен към семейството си и аз го уважавам заради това. Отделно има и други спирачки, но няма какво да се впускам в обяснения. От тази си връзка съм получила първата си и най-силна любов в досегашния си живот и нищо друго.

Като всяко едно нещо има си и плюсове, има си и минуси.
Във всяка връзка трябва да даваш и получаваш любов, поне малко /дори и при онези - случайните, неангажиращи/. Да започваш връзка с мисълта какво ще получиш в материален и финансов аспект....е за да не кажа елементарно, да не се обиди някой, ще кажа ОТЧАЯНИЕ
Отговори с цитат
  #160  
Стар 6th February 2009, 23:34
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Няма от какво да те е шубе,те такива са за еднократна употреба....едва ли някой зрял мъж би се хванал на дълготрайна връзка със момиче на 18....Говоря за зрял мъж...
Кой е за еднократна употреба?Коя си ти ?Да не би ти да решаваш?
За еднократна употреба са повечето момичета който търсят само пари и са готови да си легнат със всеки по лъскав мъж ..
Коя съм аз ли За съжаление няма да имаш шанса да разбереш коя съм а ако го имаш ще съжалиш че си ме видяла...Хич не ги любя такива материалистки на 18...

Аз не решавам , а решават повечето женени мъжи...на 18 години какво би могла да му дадеш повече от неговата жена ,която се грижи за децата му...
Запомни едно от мен...Един мъж където и да ходи се връща винаги у дома при жена си...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Любовницалюбовникнажененмъжсемейнажена
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:32.