IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th July 2006, 19:41
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th July 2006, 05:46
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Не мога да бъда съвсем категорична, но ми се струва, че разликата между "частично подмускулно" и "напълно подмускулно" е не много голяма. Напълно-подмускулните са малко по-високо и може би малко по-трудно птозират. При много големи протези или подгръден достъп няма как да се сложат напълно под мускула.

Напълно или частично подмускулно, този начин ми се струва по-разумен от надмускулния. Гърдата птозира по-трудно, защото протезата се държи от мускула.

А КК е много индивидуално нещо... наскоро говорех с жена, на която първите протези (180 мл подмускулно) правят КК двустранно, вторите (350мл), сложени уж с цел да разпънат капсулата - КК едностранно, третите 250 мл - не правят. Всички протези са от една фирма
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #23  
Стар 18th July 2006, 11:43
Crazy_girl Crazy_girl не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 262
По подразбиране

Относно операциите при Динев за увеличаване на гурдите, можете ли да ми кажете колко време след пурвата консултациq се прави операциqта? Питам, защото видqх че на нqкои операциqта им е месец до два след пурвата среща с хирурга!?
__________________
330сс
Отговори с цитат
  #24  
Стар 18th July 2006, 11:57
bel bel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 121
По подразбиране

При мен консултацията беше на 20 май, а операцията - на 7 юни. Можеше и по-рано, но на мен ми беше удобна тази дата. Ако ги няма в наличност имплантите, на които сте се спряли с доктора, е необхозимо да мине 1 седмица, в която той да ги поръча и да ги доставят. Ако са в наличност - може и на следващия ден да ти е операцията.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th July 2006, 13:01
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Момичета, преди малко говорих с Ильо Стоянов, попитах го как точно под мускула ми е поставил имплантите(частично или изцяло подмускулно) и той ми отговори, че от 97 година поставя имплантите изцяло под мускула и напълно отрича частичното поствяне. Аз се чудех, защо не напипвам никакви ръбове, и защо не ми се получават никакви гънки, изобщо все едно нямам нищо имплантирано, като изключим по-големия обем.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th July 2006, 19:18
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th July 2006, 12:20
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от loly
Момичета, преди малко говорих с Ильо Стоянов, попитах го как точно под мускола ми е поставил имплантите(частично или изцяло подмусколно) и той ми отговори, че от 97 година поставя имплантите изцяло под мускола и напълно отрича частичното поствяне. Аз се чудех, защо не напипвам никакви ръбове, и защо не ми се получават никакви гънки, изобщо все едно нямам нищо имплантирано, като изключим по-големия обем.
Лоли, твоя разрез беше отдолу, нали?
Дали знаеш Стоянов поставя изцяло под мускула с достъп през ареолата?Ако прави - навита съм да се оперирам пак!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th July 2006, 12:32
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Да поставя ги изцяло подмускулно с достъп през ареолата, една от най-добрите ми приятелки си ги направи при д-р Стоянов по този начин.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th July 2006, 12:57
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Е това вече е добра новина!
Аз сериозно се навих на нова операция!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th July 2006, 13:10
loly loly не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 227
По подразбиране

Е защо ти е нова операция, проблем ли има, или причината е друга? Извинявай за любопитството, но имайки предвид колко добре изглеждаше бюста ти на срещата, просто се чудя, защо се замисляш за нова операция.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:24.