IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 9th May 2008, 00:11
caiusbiserus caiusbiserus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3
По подразбиране 2 магазина

Знам 2 магазина за големи размери, единия е на пазара в "Надежда" в началото на "Ломско шосе" от дясно един павилион в дъното на пазара, има хубави неща за мъже и жени, големи размери до 6-пъти Xl, другият е съвсем нов в Емил Марков, на кръстовището на Бул. България и Гоце Делчев, има една нова сграда дето се строи, с някакъв кръг на покрива зад нея има нови кооперации в партера на едната е магазинче за дрехи големи размери, магазина е съвсем нов от седмица може би.
Дано съм ви помогнал, на по-пълните също им се носи нещо хубаво и цветно, а не само баналните черни дрехи като за бабки и старци.....
Отговори с цитат
  #22  
Стар 9th May 2008, 13:15
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

На бул. Христо Ботев в София има магазин за едри хора. След градинката между гарата и следващата спирка е, до магазина за еко кожи. От дясната страна като сте с гръб към гарата. Дано съм обяснила добре.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 29th April 2009, 07:42
Аватара на majesty
majesty majesty не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 15
По подразбиране

А това http://www.catalogtrade.page.tl/%26%...ic-1000072.htm
Отговори с цитат
  #24  
Стар 29th April 2009, 20:12
Аватара на MandarinaDuck
MandarinaDuck MandarinaDuck не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 170
По подразбиране

Здравейте, момичета! И аз да си дам мнението по темата-според мен в Mark and Spensers-дрехите са прекалено така да ги нареча "лелски". Нито един модел не ми хареса. Има големи номера в New Yorker-там има що-годе интересни неща, също така и в Caliope могат да се намерят такива дрехи. Говоря за магазини в Бургас.
Гадно е наистина,че няма повече такива дрехи и магазини. Правят се само манекенски размери , което хич не е честно.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 29th April 2009, 21:16
Liutenitsa Liutenitsa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Пловдив
Мнения: 19
По подразбиране

И аз сам сагласна,че с тези манекенски размери в повечето магазина шашкат хората,нося L размер и рядко си намирам дрехи,повечето са xs,s,m при повечето фирми..
Отговори с цитат
  #26  
Стар 3rd May 2009, 11:15
Аватара на tonita
tonita tonita не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Бургас
Мнения: 642
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MandarinaDuck
Здравейте, момичета! И аз да си дам мнението по темата-според мен в Mark and Spensers-дрехите са прекалено така да ги нареча "лелски". Нито един модел не ми хареса. Има големи номера в New Yorker-там има що-годе интересни неща, също така и в Caliope могат да се намерят такива дрехи. Говоря за магазини в Бургас.
Гадно е наистина,че няма повече такива дрехи и магазини. Правят се само манекенски размери , което хич не е честно.
MandarinaDuck ти от Бургас ли си? Я кажи от къде си пазариш Защото на мен това ми е голям проблем. Наистина се изнервям тотално като тръгна по магазините и продавачките ме гледат изумени като попитам: имате ли размер "Л"? Или в редките случаи, в които се намира той всъщност на практика отговаря на XXXS и би станало може би на 7 годишно момиченце, но не и на 27 годишна жена
__________________
Готино е да си важен, но по-важно е да си готин!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 7th May 2009, 00:51
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Съжалявам че се намесвам, но искам да направя бързо коментарче относно това, че повечето размери в БГ са ХS и S и има известна дискриминация спрямо носещите по-по–големи размери. Та така-аз съм от тези, които носят ХS по принцип, но за съжаление и този размер ми е най често голям или най-малкото ми хлопа.. Много често се налага да си пазарувам от детски щандове.. да не говорим, че в чужбина горепосочения размер въобще не отговаря на “малък номер“ и съвпада по скоро с българския М. Така че дами, разбирам Ви , но това е положението... уви Успех и повече усмивки
Отговори с цитат
  #28  
Стар 7th May 2009, 01:28
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Аз пък тук в Бг си намирам по-малки размери отколкото в чужбина, с тази разлика че тук малките размери са на измислени фирми.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 7th May 2009, 01:34
Аватара на stelchi
stelchi stelchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Варна
Мнения: 120
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Аз пък тук в Бг си намирам по-малки размери отколкото в чужбина, с тази разлика че тук малките размери са на измислени фирми.
Аз това съм написала, че в чужбина съвсем няма пък (пребивавам и там), но и че в БГ трудно ми става най-малкия размер и обикновено дори и той хлопа.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 7th May 2009, 01:37
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Колко килограми и колко си висока, ако не е тайна?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: модазадебеланки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:08.