IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 17th January 2008, 11:04
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

да има различни са
Отговори с цитат
  #112  
Стар 19th January 2008, 08:41
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Вчера бях на консултация при доц Трайков в Пловдив ..Аз бях за оперативно уголемяване или липофилинг ..Показах му и снимката от сайта на Ильо Стоянов (който между другото е бил негов стажант) на оперативно уж уголемени устни и той гледа около 3мин преди и след и каза 98 %това е филър и обясни защо ..Защото при оперативното контура не се подчертавал така и устните не се повдигали ..Каза също ,че има конец по средата на устната и като се махне остава белег ако сте предразположени към това особено ,в смисъл че някой като се одраска и му остава белег ..А,и този метод се използвал главно при по -възрастни хора ..За липофилинга ми каза ,че ще се резорбира много бързо можело понякога и за две седмици и да нямам никой ..Силикон категорично отказа ..Това което ми предложи той е някакъв филър който трае 2год или по точно няколко а единия бил нов и много хубав ..Предложи ми 2 ампули да сложи ,устните ставали много хубави ..Аз много се колебаех ,все пак 900лв за я има ,я няма 2год са си доста и той каза ,че ако не съм доволна от филъра ще ми направи безплатно оперативно уголемяване ..Не знам момичета ,дали наистина има такъв филър който да трае година и дали от 2 ампули ще имам хубава плътна горна устна ..Аз не съм без устни имам си ,особено долна ,но ми се иска по така леко негърски ама леко..Каза ,и че доло ще ми сложи в двата края на устната да я поуфирми още ..Увери ме ,че имам хубава форма и ще ми станат хубаво ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #113  
Стар 19th January 2008, 10:27
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Kies, аз съм си попълвала бръчките с такъв двегодишен филар, казва се Буютикал 2. Ефекта баше задоволителен и наистина издържа към година и 8-10 месеца.
Сега както знаеш сам с липофилинг 11 ден, устата ми поспадна и сега стои хубаво и за бръчките са загладени. Вече ще се моля да си остане така...
Успех ти пожелавам!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 19th January 2008, 11:35
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Благодаря ,но искам да те попитам ти колко си инжектирваше на мен ми предложи 2ампули..И май е друг филъра тоест той изброи няколко и каза ,че единия е нов и бил много хубав
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #115  
Стар 19th January 2008, 13:16
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Ми и аз на устните тогава сложих две ампули на два пъти, през 6 седмици. След втория път ми каза че ако искам може още една да ми сложи но аз в момента не можех да си го позволя и затова останах само с две.
Отговори с цитат
  #116  
Стар 19th January 2008, 13:45
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

И не стават много плътни така ли?На мен док ми предложи 2 амули наведнъж поне аз така разбрах или ампула и половина щел да види колко ще трябва като ги пълни ..Мен ме интересува има ли видим резултат ,аз искам платни и леко повдигнати устни?

А и ти само бръчки ли си попълвала или устнички си правила?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #117  
Стар 19th January 2008, 13:53
boryanska boryanska не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 47
По подразбиране

Да и бръчките покрай устата запалвах, но и при тях отидоха две ампули тогава.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 19th January 2008, 14:19
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

И нямаше голям ефект така ли да разбирам ..?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #119  
Стар 13th February 2008, 15:16
Аватара на Andoniya
Andoniya Andoniya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
За бюста...със импланти на EUROSILIKONE съм.С парагел.От тези,които като ги разрежат уж не се разлива.Хирурга е Юрий Асемов.Доволна съм.За устните ,правени са при Бояджиев.400 лв.Най-хубавите устни прави той.Със силикон.Нямам никакви проблеми.
Устните със силикон ли си ги попълва или с някакъв филър?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 13th February 2008, 19:08
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Не мисля, че Бояджиев е най-добър в слагането на силикон в устните..Още повече като ми изникнат в съзнанието Теди Велинова(която беше гадже на сина му и точно тогава и ги е правил тоест би трябвало като на свой човек да ги направи блестящо!!!) и Галя от балет Сатен
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големиустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:21.