IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 14th July 2007, 05:58
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Мога да ти дам един съвет - нека хирургът, който те оперира, да има опит във вторичните (корективните) операции на носове. Те често са много по-трудни от първите. Когато отидеш на консултация, помоли да ти покаже снимки именно на такива пациенти.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #32  
Стар 25th July 2007, 19:25
i_shikawa i_shikawa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 113
По подразбиране

Добре,в крайна сметка толкова се изговори или по точно изписа за уголемяването на устните,но никой не препоръчва добър лекар.До колкото следях разбрах,че доц.Анастасов е добър и прави и липофилинг,някой са доволни и от НИколай Георгиев,но аз мисля,че той прави всичко без липофилинг.Иво Рачев също го споменавате като добър в тази област,но на мен лично ми е далеч Плевен,а и силикон НЕ искам да си слагам. Момиче още някой да кажете? Аз съм се спряла на Анастасов просто,защото не прочех дръг да прави липофилинг.Устните на певицата Вероника(фолк певица) е с липофилинг,някой знае ли къде си е правила устните?

П.С. Бояджиев не го споменах,защото и той доколкото знам предимно със силикон работи.
__________________
Щастието обича красивите!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 25th July 2007, 19:32
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Аз съм с липофилинг.
Но искам да ти кажа категорично, че само с една процедура не става.
Необходими са 2 или 3 за постигане на обем и симетрия.
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th July 2007, 09:06
lady666 lady666 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 375
По подразбиране

Бюти, ще може ли да кажеш нещо повече за твоите устни? Как протича манипулацията, през колко време трябва да се повтори...такива неща и ако може и снимки...
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26th July 2007, 13:30
Аватара на Beauty
Beauty Beauty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 389
По подразбиране

Липофилинга се извършва под пълна упойка и най-кратко казано, представлява трансфер на мастна тъкан от една част на тялото в друга с помощта на канюла- http://www.fotosearch.com/comp/AGE/A...L35-355653.jpg .
Някои хирурзи вярват, че избора на донорското място е много важен за крайния резултат- тоест, че мазнината взета от определени части на тялото, имат по-голям шанс да оцелеят като цяло.
При мен и двата пъти донорското място беше различно- пъп и бедра, но не забелязах разлика в процента на резорбация на клетките.
Друга важна подробност е обработването на взетата мазнина- да се центрофугира или не.
При мен и двата пъти беше коренно различно- първия път мазнината се центрофугира и "изчисти", а втория път-не.
За разлика не мога да говоря, защото имах остатък от първата процедура и заради това не мога да бъда категорична като извод.
Но лекаря ми смята, че необработената мазнина оцелява в по-голяма степен.
Но последната дума има собственото ни тяло- как то ще реагира.
За крайния ефект е важно и количеството на инжектираната мазнина.
На пръв поглед звучи стряскащо, че в устните се инжектира около 8-9 сс (че и повече), но след резорбацията от този обем остава наистина малка част.
Съдейки по себе си, е по-добре инжектирането на повече сс, за постигане на по-голям обем.
Но всичко е относително-зависи какъв ефект търсите- значителна промяна в обем или просто оформяне на устни.
При всички случаи една процедура не е достатъчна- заради резорбацията, която не може да се предвиди, и заради евентуалните леки асиметрии, които се изглаждат при следващото попълване.
Защото липофилинга си е вид скулптуриране с жива тъкан, но някои неща не зависят от скулптора( хирурга) .
Следващата манипулация е добре да се направи НЕ по-рано 3-4 месеца след първата
За възстановителния период и грижите, които се полагат след извършване на процедурата ще ти кажа като стигнеш до там...ако решиш да стигнеш.
Липофилинга е процедура за търпеливите.
__________________
„Не говори винаги, каквото знаеш, но знай винаги какво говориш!“- Клавдий
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26th July 2007, 14:26
lady666 lady666 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 375
По подразбиране

Бюти, благодаря ти и от тук
Отговори с цитат
  #37  
Стар 31st July 2007, 11:03
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте момичета, аз отдавна чета форума, но не съм писала до сега. Въпросът ми е следния: искам да си уголемя устните, но не искам да ми инжектират каквото и да е, още повече пък свободен силикон. Искам да си сложа имплантанти, които са като тези, които слагат в гърдите - тоест да е капсулирани и да може евентуално да се махне след време и да няма опасност да се стече на някъде. Четох темата за филърите, но не видях такива. Моля ви за малко повече инфо относно този тип уголемяване на устните, какво ви е мнението и ако може да ми препоръчате хирург, който изпълнява такива операции.

Предварително ви благодаря
Отговори с цитат
  #38  
Стар 31st July 2007, 20:37
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Gore-Tex или Ultra-soft. Представляват нещо като тръбички.
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #39  
Стар 3rd August 2007, 08:36
baby_doll baby_doll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 26
По подразбиране

Благодаря ти, прочетох всичко,което намерих в интернет за тези имплантанти.

А дали можете да ме ориентирате кой хирург се занимава с такива операции, за да не ходя напразно при всичките на консултации. Когато се обадя да си запазя час, на рецепцията никога не могат да ми отговорят дали съответния лекар прави този вид интервенции, а винаги ми казват да си го питам на консултацията. За съжаление обаче съм толкова натоварена с работа, че нямам излишно време да обикалям по доктори всеки ден.

Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #40  
Стар 3rd August 2007, 13:02
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Мисля, че почти никой. Освен Сердев, но него В НИКАКЪВЕ СЛУЧАЙ НЕ ТИ ПРЕПОРЪЧВАМ!
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Големиустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:15.