IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #491  
Стар 27th March 2008, 17:17
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Роника, на мен ми казаха че от утре мога да ги мажа с крема за белези, но още не см ги видяла че пак ги залепиха.
__________________
335 сс подмускулно
  #492  
Стар 27th March 2008, 19:09
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Имам следните въпросчета, които в събота ще задам и на лекарката си.
Нека си "сверя часовника" с вас. Ето ги:

1. До колко градуса издържат имплантите. Може ли да се ходи на сауна и откога?
2. Докога носихте ластичната лента?
3. От кой месец свалихте специалния сутиен?
4. Кои са забранените спортове при жени с импланти?
5. От кой месец може да се започне със спорт?


Ще се радвам да споделите вашия опит и знания.
Мерси!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #493  
Стар 27th March 2008, 20:09
swetulka swetulka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: софия
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез ICQ до swetulka
По подразбиране

sweety_L тези въпроси ме интересуват и мен, за това моля те след разговора ти с доктора да споделиш и с нас.
Момичета бих искала да се консултирам с вас, операцията ми беше преди точно един месец.Болки нямам вече, леко са ми изтръпнали отдолу гърдите, за което не се притеснявам, надявайки се, че с времето ще се оправи. Това, което ме притеснява е, че при напрягане на мускула /само на дясната гърда/ усещам някакво размърдване. Все едно импланта ми се движи, което не боли, но е доста некомфортно. Изчела съм целия форум и не си спомням друг да е описвал подобен проблем. За това моля ви ако някой знае нещо за въпроса да пише
  #494  
Стар 27th March 2008, 20:21
kukli4ka__ kukli4ka__ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Бях на преглед преди малко и видях ,че ми тече кръв от левия разрез .На някой случвало ли му се е такова нещо? Мното съм притеснена
  #495  
Стар 27th March 2008, 20:43
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

момичета дано всичко с вас е Ок! Относно кървенето от разреза е възможно да е повърхностен, но на прегледа нищо ли не ти казаха? Пази го от замърсяване, за да не стане по-широк белега( говоря с милиметър не повече). При мен като забере разрез и се възпали после там белега е по-широк. Пазете се милички!
__________________
335 сс подмускулно
  #496  
Стар 27th March 2008, 21:20
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Aaaa, сетих се и за още нещо - боляха ли ви гърдите при първата менструация след операцията?

Това е положението, седя и си записвам въпросите за събота, когато ще ми махат конците. Искам да знам всичко!
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
  #497  
Стар 27th March 2008, 22:10
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Аз моя цикъл още го задържам 7ми ден ми е и му е време но не смея и си пия Диането И без това ще гръмнат цикъла ще почака
__________________
335 сс подмускулно
  #498  
Стар 27th March 2008, 22:21
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хей, момичета, на мен до 3-тия месец ми бяха криви, а лявата още си ме наболява (4-ти месец). Ще видите как с всеки изминал ден стават все по-хубави, търпение му е майката
Ластичната лента я носих 1 месец, но за банкети около Нова Година я свалях и си танцувах (само за вечерта). Сутиен започнах да нося на втория месец, а док даже казва да си ходя без, но аз нали имам съмнения за ботъминг, та той вика"добре тогава, носи сутиен"
От втория месец тренирам само кардио и крака. От една седмица започнах и рамо. Днес опитах гръб, но щяха да ми изскочат имплантите и пак на крака го обърнах Ще чакам още за гръб и гърди
Защо преди моята операция ми се стурва, че никой не беше споделил колко много боли или просто аз съм била заслепена от мисълта за корекцията :P
  #499  
Стар 27th March 2008, 22:22
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Здравейте момичета,отдавна чета, но чак сега реших да пиша-имам един въпрос към тези с по-отдавнашни операции( аз съм на 18 дни)-нормално ли е да си чувствам гърдите много корави,на моменти все едно са камъни?
  #500  
Стар 27th March 2008, 22:30
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

И моите са каменни мила и не търпя нищо да ги докосва дрехите ми пречат, а студа да не говорим (аз съм 7-ми ден).
__________________
335 сс подмускулно
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:46.