IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 28th February 2014, 02:34
shalala shalala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране проблем с ерекцията !!

Здравейте!! Пиша тук,защото вече не знам към кого да се обърна и какво да правя.Та проблема е следния: С приятеля ми сме заедно от почти година и всичко е перфектно,но понякога това се изпарява точно за 2 мин.. Така от начало като тръгнахме и правехме някакви опити за секс,на него от начало му ставаше, но стигнем ли там ,когато трябва да проникне в мен, пенисът му пада и нещата не се получаваха. И така след няколко неуспешни опита ,аз започнах да се чудя в мен ли е проблема,аз ли не мога да го предразположа и да го възбудя. А аз смея да кажа, че съм разкрепостен човек, харесвам новите неща и разнообразието в сека. Преди него съм имала други връзки, но никога не ми се е случвало подобно нещо. След всеки неуспешен опит, той ми казваше,че това е така, защото се притеснява, не може да се отпусне, в главата му се въртят мисли за това как ще се представи пред мен и от там всичко се прецаква. Аз реших да го оставя да се поуспокой и когато е готов да пробваме, но той настояваше във всеки един удобен момент да пробваме и така нещата започнаха да се получават.. След това смея да кажа, че сме правили невероятен секс и всичко е било перфектно.И между тези интервали от невероятния секс, има дни в които правим орална любов всичко е 6 и разсеем ли се за 30 секунди и всичко умира. Той започва да си мисли неговите: "Сега какво ще се случи, дали ще ми стане.." и ей такива работи и нещата тотално умират .. Ситуациите в които не му става ,започнаха да стават по-малко , но още ги има.. Моля ви помогнете ми .. На какво се дължи това?! Не съм егоист, търся вината и в себе си .. Обожавам този човек, обичам го , той е моята мечта ,прави ме щастлива , виждам,че се старае и се получава,но на моменти тотално се изключва.. На какво се дължи това ?! На неговата психична настройка или на мен?!?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th February 2014, 14:25
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Разбира се, че не е в теб проблема, то е ясно това. Ти обаче може да му помогнеш, но има нещо което е малко странно във вашият случай. Това е много често срещан проблем при мъжете да не им стане или да им спадне по някое време от притеснение. Това е най вече при първият път с ново момиче и страховете на мъжа как ще се представи и дали няма да се изложи и точно тези мисли предизвикват проблема.

Кое е странното във вашият случай, странно е, че след първоначалните проблеми той успял да се справи и сте имали страхотен секс без да го има този проблем и би трябвало той да е придобил увереност и вече притесненията да ги няма, но ето че пак проблема се получава понякога.

Важно е сега да кажеш дали пак така се е получавало да му стане при заигравката и като дойде момента за проникването и да му падне или по време на секса му спада ? Това са важни подробности от които да се разбере, дали няма и физиологичен проблем или всичко е от психиката.

Либидото също е важен показател. Просто е странно при една такава връзка със постоянен партньор да се получава този проблем на психическа основа и то след доста време заедно. Както казах тези проблеми най-често се появяват в началото при първите сексуални контакти.

Прави мнението си на абзаци през 4-5 реда ако е по дълго, че така много трудно се чете !
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th February 2014, 15:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Няма нищо странно Пуф, получава се и при сериозни партньори. При мен се получи с едно момче, с което имах връзка две години. И по средата на връзката се започна с проблема. Просто се получи един омагьосан кръг. като не му стана той се притесни и започва да се напъва непременно да му стане, то не става. Той започва да мисли за това следващия път и пак проблем. И така всеки път го мисли, то от мислене и притеснение не става, той започва още повече да го мисли и така до безкрай. Е в един момент се оправиха нещата, но беше доста изнервящо и за него и за мен. Аз го приех тогава лично, точно защото не ни беше за първи път, а вече си имахме връзка и с това сгреших, защото ми ставаше тъпо, той го виждаше и се притесняваше още повече.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 28th February 2014, 16:23
shalala shalala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Винаги се опитвам да му помогна, говорим си постоянно за това, какво трябва да направим ,да подобрим и такива неща. Винаги когато нещата се получават го хваля, казвам му колко е добър, че е било страхотно и т.н. Когато започнем да се заиграваме, да му фелацио , всичко е добре и за момент да се разсея да се присегна да взема лубрикант и започва да му пада.. Понякога когато прониква в мен отначало всичко е добре и после започва да му пада, той казва,че не му е удобно и затова се получава така.Решаваме да сменим позата и до там .. Както описва Шоки нещата за подобни. Ситуациите си приличат..
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th February 2014, 16:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Всичко е в психиката му. Знам че в един момент спряхме просто да правим секс нормален. Целувахме се, гушкахме се, пипахме се и така се задоволявахме с ръце, усти и т.н. и спряхме да коментираме че има проблем. така карахме известно време, може би около месец и в един момент се разгорещихме и се получи и след това пак се получи и проблема просто си отиде.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 28th February 2014, 17:35
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За вас може и да не е странно, защото ви се е случвало, но определено в сериозните връзки не е толкова често срещан този проблем, който да е на психическа основа.
Тук нещата са много по различни от секса за една вечер и или първият секс с нов партньор.

Все пак тъй като хората са различни и има такива, който по лесно се филмират, просто психиката им е такава и предполагам сега твоят приятел мисли само за този проблем и се получава и този омагьосан кръг ! Добра идея е като се получи така, освен да му казваш, че не трябва да се притеснява и ще опитвате пак и пак докато се получи и да му казваш, че много го обичаш и да спре да мисли, дали ще му стане или не.

Освен това е важно и да не ставаш в същото време от леглото, малко целувки и прегръдки са много важни в случая, да разбере, че въпреки това ти държиш на него. Това е важно защото подсъзнателно във всеки мъж има страхове свързани със това, че ако не може да задоволи приятелката си тя ще го зареже.

Има някои неща които беше хубаво на него да му ги кажа, защото той трябва да ги прави и да ги иска. Нещо подобно като при Шоки, да не правите всеки път опит след опит и така всеки един провал да е нов удар за психиката и да се влоши още повече проблема.

Просто си правете любовна игра и нека той да те задоволява със мануална и орална любов, може и играчки да включите. Не трябва да опитва той да прониква в теб дори и да му стане, ако получи ерекция и след като те задоволи ще му го върнеш същото с ръчно и/или орално стимулиране.

Той сам трябва да се сети в такива моменти какво да прави, странно обаче има много мъже, които от незнание или от друго не осъзнават, че дори само с орална любов могат да побъркат една жена. Това помага и на мъжа, защото му дава увереност и той не се е изложил, а точно обратното, приятелката му е на седмото небе. Това са неща, които помагат в такива моменти.

Друго което се сещам и може да пробва са пръстен пристегачите - http://sexsale.bg/index.php?route=pr...tegory&path=23 , които се слагат на пениса когато той е еректирал и държат кръвта да не се отича и така члена не спада толкова бързо и ерекцията се удължава. Друго което може да ползвате е пенис помпа, като ти самата може да му я прилагаш и ще е много забавно дори и като го извади от помпата ще е доста по голям и твърд и като сложи и пръстена може да премине веднага към действие, но е добре преди това и ти да си възбудена.

Даже е добра идея да си направите 69, но внимавай с помпата трябва внимателно да се борави, че от прекаленото налягане може да има последствия, но това е само ако се прекали, поне така съм чел. Знам, че има и разни възбуждащи кремове по секс шоповете, за по добра ерекция, но съм пробвал такъв и не мога да ти препоръчам конкретен. При него обаче си мисля, че би имало ефект от който и да е подобен крем, защото само плацебо ефекта би бил достатъчен в неговият случай.

Друго което може да опитате е да гледате еротични филми заедно преди секс.
Много е важно и като му правиш френска и като му стане да не бързаш веднага да му се наденеш, трябва да продължиш и да се възбуди повече и тогава да преминете към акта и да използва пристегача !

Последно редактирано от Pufpaf : 28th February 2014 на 17:54
Отговори с цитат
  #7  
Стар 28th February 2014, 23:16
shalala shalala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

На него ежедневието му е много натоварено и като се прибере е изморен. Аз това напълно го разбирам и му влизам в положението и винаги се съобразявам с това. Но той ми казва,че дори да е изморен има желание и иска да прави секс..и така нещата се получават,а друг път не.. и това ме обърква.. и тук искам да споделя,че ние не живеем заедно, аз ходя при него всяка седмица седя по 4,5 дена после се прибирам в нас 2,3 дена и пак така ..Ако 4,5 пъти го правим без никакви проблеми, то на на 6 се започва с това.. така 2,3 опита и после нещата се оправят..

А това което Pufpaf казва, всеки път му казвам да се отпусне, да не мисли за това, да не се притеснява, казвам му, че сме заедно и заедно ще се справим.Искам да кажа също,че орална любов не ни липсва и на двамата , предлагал ми е да гледаме еротични филми не съм отказвала и така..

При нас има и едни малък проблем, който и двамата осъзнаваме и той е, че при нас нещата се получават малко като по график.. Прибира се от работа, минаваме през банята, хапнем или пък излезем някъде, погледаме телевизия и след това става време да лягаме и то се подразбира.. и двамата знаем,че нещата трябва се случват спонтанно и трябва да променим това..

Благодаря ви за съветите..

Последно редактирано от shalala : 1st March 2014 на 11:21
Отговори с цитат
  #8  
Стар 1st March 2014, 11:33
shalala shalala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Специално за сека си говори свободно и без притеснения,опитваме нови неща , той ми казва какво иска, какво му харесва и такива неща.. Той ми казва,че ме обича и не иска да ме изгуби и точно поради тази причина, иска да се представи добре пред мен и да не ме разочарова. И заради това,той не мисли за самия акт, а за това как ще се представи и от там се объркват всичко.. Казва ми,че не съм виновна за нищо,че му давам всичко което един мъж може да желае.. Просто трябвало да се отърси от мислите си и да се отпусне на макс.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 1st March 2014, 17:34
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Най-важното нещо, което ти трябва да се постараеш да направиш е да го убедиш, че и без да го има секса ти пак щеше да си с него и да му кажеш, че не искаш да чуваш повече такива глупости, че заради този проблем би могла да го оставиш, а и сексът си ви е много добър и също и, че секса не е най важното и единствено нещо в една връзка. Не случайно съм подчертал някои думи, които имат голямо въздействие. Мъжете понякога обаче са като магарета и като се заинатят си знаят само тяхното.

В началото като спомена, че след като се е получил проблема той е искал да опитвате много често, аз веднага разбрах, че приятелят ти се е "вкарал във филма" много много сериозно. Той е искал колкото се може по бързо да излезе от това положение, да може и ти да си задоволена и това разбира се го е правил и без да има вътрешното желание/либидо за секс и в допълнение е бил притиснат и от неговите страхове, че евентуално ако не се оправи, то ти може да го оставиш и да те изгуби и това усложнява още повече проблема и омагьосаният кръг е налице.

Друга голяма грешка която допускате е това да правите секс "по график", това е най-лесният начин да си влошите сексуалните отношения, което може да стане и на един много ранен етап от една връзка и ако хората са още млади, какво ще стане със секса им в следващите 10-20-30 години ?
Това да се прави секс едва ли не по задължение, защото другите така правят е най-голямата глупост и обезсмисля целта на това преживяване. В първите ми постове не случайно споменах думата "Либидо", нали знаете какво означава тя !

За какъв секс говорим ако я няма възбудата, желанието, страстта, онова пламъче отвътре, което в последствие се превръща в пожар ? Много двойки сами си убиват сексуалният живот и после се чудят защо така стана.

Цитирай:
Първоначално написано от shalala Виж мнението
На него ежедневието му е много натоварено и като се прибере е изморен. Аз това напълно го разбирам и му влизам в положението и винаги се съобразявам с това. Но той ми казва,че дори да е изморен има желание и иска да прави секс..и така нещата се получават,а друг път не..
Имах един съмнение, че не е нормално да е изцяло психологически проблем, тъй като имате сериозна връзка и много често проблема може да е комбиниран психо-физиологичен от който пак се влиза в омагьосан кръг.
Твоят приятел има един много голям проблем, той в сякаш си мисли, че за теб секса е най-важното нещо от това ти зависи цялото щастие и той се чувства длъжен да ти го даде и се опитва да ти доставя удоволствие всеки ден, дори и да няма нужното желание и либидо.

Почти съм убеден, че и физологичният фактор много допринася за този проблем, ако той няма нужното либидо и да го няма психологичният проблем, той пак може да има проблем с ерекцията, но в допълнение с него става още по зле, защото сега ако има някакви трудности, той веднага ще се сети за предишните провали и тук всичко приключва. Нещо много важно, което може да споделиш е това дали получава стабилна сутрешна ерекция и колко често, това е важен показател за физическото състояние и либидото. Много добра идея е да вземе Цинк, като добавка, това е много важен минерал за либидото на мъжа, има и други добавки ако трябва и за тях ще говорим ако има нужда.

Съвсем сериозно ви казвам, вие ще спечелите много ако посетите някой добър сексолог. Не само, че ще ви даде най-добрите съвети за проблема с ерекцията, а и много други, които да ви помогнат да имате вълнуващ секс и той да си остане такъв и след много години.

Като цяло от това което обясняваш, че на 6 пъти 4-5 всичко си е както трябва, то аз не виждам чак толкова голям проблем. Ако е така, защото примерно когато не му се получи не те задоволи орално, мануално или с вибратор, който би трябвало всяка една жена да има ??? Това ако го правите всеки път, той проблема ако е само психологически ще се реши много лесно. Това ще му носи и допълнително спокойствие, защото ще знае, че ти няма да останеш незадоволена, а него това най-много го тревожи !

Накрая бих искал да те попитам, вие секс ли правите или любов ?
Отговори с цитат
  #10  
Стар 1st March 2014, 23:22
shalala shalala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Аз съм му казвала да се успокой,че това не е най-важното нещо, но той му придава по-голямо значение. И се започва: "Какво е една връзка без секс?" и разни такива.. А на нас секс не ни липсва, просто нещата понякога се усложняват. Тези неща ги говори, защото както казахте, той се е "филмирал". Предложих му да посетим сексолог, той се усмихна и прие нещата някак си несериозно.. После му казах ,че ще пиша в сайта на една сексоложка и той каза да и пиша, да видим какво ще каже тя, но там не успях и затова реших да пиша тук..

Проблем със сутришната ерекция няма, има я почти всеки ден и през ноща го усещам. Докато се гушкаме и целуваме, той се възбужда, а ако започнем да си говорим нещо за секс или даже малко мръсотийки е готов на втората минута.. Често се случва само докато ме прегърне да се възбуди.. За "Либидо" няма да говоря,защото либидото му е голямо. На мен точно за това ми е интересно, какво се случва. Защото е странно един човек,който е супер отворен на тема сексуален живот, любопитен, готов да изпробва нови неща и не отказва нищо,а и както казах вече либидото му да е на макс, да се получават такива спънки..

Задоволява ме орално и мануално. Това ме побърква и удоволствието е неописуемо. Вибратор все още нямаме,но скоро мислим да си вземем. Спряли сме се и на други неща, които мислим да си купим от sexshop, за да разнообразим. Но аз си мисля, че за него е по-важно да може да си използва "инструмента", когато има желание за това.

Правим любов,секс можеш да правиш със всеки , а любов само с един.С точния човек. Когато в правенето на секс се намесят чувства и емоции,то тогава вече е любов. Поне моите виждания са такива .. А аз мисля, че съм намерила моя "точен" човек и искам всичко да е наред. Защото това да го гледам как се измъчва за нещо на което и той не знае отговора е тежко. Затова търся някакво решение, за да мога и аз да му помогна с нещо и двамата да се справим.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: проблемерекцията
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:53.