IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #111  
Стар 17th September 2009, 19:18
expres expres не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

От 2 месеца се мажа почти сяка вечер със заешка мас (една възрастна жена ми каза че помага) и сега видях че белега ми се е посплескал както беше много вдлъбнат, вече е по малко а другия на челото се вижда по-малко от преди. Мисля да си взема това мазило за което всъщност е темата и се надявам до 4-5 месеца да има резултат. Пластична операция ще мога да си позволя като забогатея някой ден, засега ще се оправям с минимални средства Стискайте палци.. ( И МЕРСИ ЗА КОМПЛИМЕНТА )
__________________
Важно е какво чувстваш важно е какво мислиш
а най важно е това което чувстваш да го мислиш!
Отговори с цитат
  #112  
Стар 18th September 2009, 10:36
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Сега има един нов препарат за белези - sodermix. Ползвам го след пластика на клепачите, докторката ми го препоръча като много добро средство за белези по лицето. Започнах да се мажа около десетина дни след операцията и смятам че има ефект. Не знам колко ефективен е при стари белези, но можеш да попиташ дерматолог. Контратубекс съм ползвала за друг белег и не видях голяма полза, даже получих обрив от него.
Отговори с цитат
  #113  
Стар 18th September 2009, 16:24
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

като бях сега преди 2 седмици при докторката и на мен ми го даде да го пробвам...но аз се мажа с дерматикс и сега пробвам да ги редувам - сутрин с едното , вече с другото...пък да видим....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #114  
Стар 18th September 2009, 23:08
expres expres не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 8
По подразбиране

НЕ те ли е страх че може да се получи нежелана странична реакция ако ги редуваш ?
Аз от тая работа, нямам никакво време да ида на дерматолог да ми каже повече инфо. Ама все пак в България живеем тук е така.. всичко е по важно от здравето. И все пак при първа възможност ще ида, после ще споделя какво ми е казал, и какви биха могли да са евентуалните резултати.
__________________
Важно е какво чувстваш важно е какво мислиш
а най важно е това което чувстваш да го мислиш!
Отговори с цитат
  #115  
Стар 19th September 2009, 07:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Сега има един нов препарат за белези - sodermix. .
И аз мисля да го тествам...
Отговори с цитат
  #116  
Стар 19th September 2009, 11:53
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от expres
НЕ те ли е страх че може да се получи нежелана странична реакция ако ги редуваш ?
НЕ, смятам,че няма основания за такава.. няма каква и от какво...досега съм доволна от дерматикса, и то много, но все пак е рано да се каже, белезите са ми на 4 месеца и все още има мегдан за неблагоприяно развитие така че реших да пробвам и другото само защото просто ми го дадоха и защото като му прочетох листовката ми хареса и това,че атакува образуването на белега на друг принцип..но не исках да рискувам и да спра дерматикса, защото от него поне засега виждам ефект
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #117  
Стар 22nd September 2009, 00:04
krisi_pat krisi_pat не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 372
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:
Първоначално написано от patrisha
Сега има един нов препарат за белези - sodermix. .
И аз мисля да го тествам...
колко горе-долу струва?
Отговори с цитат
  #118  
Стар 22nd September 2009, 12:46
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Аз си купих за 19,90 лв тубичка от 30 мл. На консултацията докторката ми даде мостричка, но вече почти я свърших, а мисля да се мажа още известно време, макар че белезите ми и сега са почти незабележими.
Отговори с цитат
  #119  
Стар 22nd September 2009, 19:16
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

Явно обикалят навсякъде
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #120  
Стар 26th September 2009, 14:44
Аватара на Gerry_Fr
Gerry_Fr Gerry_Fr не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Град: Sofia
Мнения: 54
По подразбиране

Момичета аз започнах да се мажа със содермикс преди почти 3 месеца и обещах да споделя впечатления. Белезите ми почти не си личат вече... Само ме е яд че ходих на солариум с лепенки и сега под гърдите имам едни бели правоъгълници... иначе на пипане вече не се усещат, на цвят са също са много добре. За съжаление не съм си снимала белега преди, но все пак на някои снимки в тема мамопластика се виждат. Ще кача утре снимки от сега и вие да си кажете мнението
__________________
2х400сс Eurosilicone
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Контратубекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:14.