IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3871  
Стар 12th July 2013, 14:06
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Лошото е ,че той все пише, че е тук за малко и май скоро ще ни изостави.
По скоро точно обратното, аз се притеснявам, че заради слабия форум, вие ще изчезнете и ще ви изгубя. Аз мога да виждам душите на хората, дори от разстояние, виждам вътрешната им красота, а вие сте толкова добри и аз не бих искал да изгубя такива приятели. Вие ми помагате и във тежките моменти дори без да го осъзнавате, а сега пък точно ми е най тежко заради лични проблеми и само присъствието ви и мухабетите ми с вас ми помагате.

Тази нощ сънувах сън, какъвто никога не бях сънувал до сега !
Седя си аз и гледам тъжно, дори очите ми са леко насълзени и стоят две момичета близо до мен и нещо си говорят, но те ме забелязаха, гледат ме гледат ме и накрая се престрашиха и ме питат, а защо очите ти са насълзени ? ; а аз смутен им отговарям - амххм ами защото нещо са ми се възпалили и за това; те ме питат - а от кога е така ? ; аз им казвам - от 1-2 дена ; те - защо не отидеш на лекар ? ; аз просто измънках само, но ми се искаше да кажа - защото чичо доктор няма лекарство за моя проблем, за това !

Тогава те настояха да им разкажа всичко и аз просто си излях мъката, като им споделих и в този момент някакъв товар падна от мен буквално го усетих, нищо, че беше сън, след това се прегърнах с тях и се разделихме, а най интересното е, че след като се събудих, пак продължих да усещам, че ми е по леко и това благодарение на един сън !

Аз ще се справя с този проблем, всичко е в главата ми просто трябва да се боря, може би най тежката ми битка в моя живот, но ще се справя.

Аз знам, че много хора обичат да ми четат драсканиците и простотиите които творя, така е било навсякъде, но това е така, защото пиша със сърце и любов и това хората го усещат, тези които светли души !

Хора си мислят, че зад текста, който пишат могат да скрият и лошите чувства ако имат такива, както и тъмната страна на душата си, но това е само в техните очи така, защото когато човек се изразява дори във писмен вид, той пише с "мастило" напоено с емоции и ако е изписал достатъчно, може да видиш дори душата му.

Тук видях много светли души и дано има повече като вас !
Отговори с цитат
  #3872  
Стар 12th July 2013, 18:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Toва сега го пиша за мотивация и искам да кажа, че този проблем ще го издухам, както всички останали до сега, където идват и си отиват на пух и прах. Просто сте избрали грешният човек проблемчета малки и големи, всеки път ви бия и така и не се научихте, че се е...вате с не който трябва.

Рецептата е много смях и веселба за повечето от тях, те просто са безсилни на това оръжие. Тия дни изчезвам на едно приятно място и мислите ще са ми насочени към приятни неща, а другата седмица ще има пак разходка на приятно място, но и много смях, щото в с тая компания ще има вечерна сбирка и ще е весело, а веселбата и смеха е най големия трепач на проблеми !

Просто не мислиш за тях и те се разбиват на пух и прах, защото един проблем може да те повали само, ако всички мисли са ти насочени към него и само за това мислиш. Това рефлектира върху настроението, а лошото настроение и негативи мисли само задълбочават проблема.

Другата седмица ще ви разкажа една история с неочакван край, хем ще се върна е едни много приятни спомени от моя живот и ще ги споделя с вас !
Отговори с цитат
  #3873  
Стар 12th July 2013, 18:39
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Пуфпаф, направо звучиш притеснително.

Сигурен ли си, че (ще) преборваш проблемите по правилния начин? От написаното имам някакво тъмно усещане... чак не ща да го споделя в думи.
Отговори с цитат
  #3874  
Стар 12th July 2013, 18:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Да това е рецептата, проблемите са ми в мислите и това е правилния начин !
Ще трябва да ги прочистя, това е !
Отговори с цитат
  #3875  
Стар 12th July 2013, 18:52
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Надявам се Защото предният ти пост лъхаше на самоубийствени аромати. Поне на мен така ми подейства.
Отговори с цитат
  #3876  
Стар 12th July 2013, 19:36
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Е не хаха тва е несериозно, как ще ти лъха на такива работи, аз говоря за забавления и смях, а ти говориш за самоубийства
Аз на проблемите им показвам това аз обичам живота, много даже и искам да живея вечно дори, само мисълта, че един ден ще умра ме кара да се чувствам зле, а ти ми говориш за такива неща.
Отговори с цитат
  #3877  
Стар 12th July 2013, 19:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Понякога живота ти поднася една чаша горчив чай и ти трябва да го изпиеш, но няма проблем аз обичам чай, просто тоя ще го глътна бързо и ще го забравя
Отговори с цитат
  #3878  
Стар 13th July 2013, 10:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Мда това звучи малко по лошо от колкото да си само затворен в къщи, но може да се утешаваш, че си си направила поне добра физическа тренировка .
Така е, от всяка ситуация трябва да се извлича полза.

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Понякога оставам без думи, когато съм виждал някои жени, как отделят цялото си време и енергия и се лишават от всякакви забавления и почивка. Да ходят на работа, да вършат цялата домакниска работа от готвене до шетане и всичко останало и толкова много се раздават, а да няма кой да ги оцени, а да не говорим пък ако в замяна получават и лошо отношение !
Ако търпят лошото отношение ... и това е редовно ... хм ... аз определено не мога да изтърпя. Човек трябва да уважава и да обича себе си все пак. Не че има някой идеален, де.
А аз определено обичам да работя. Трябва ми физическа работа и гледам да си я намирам. Така се тонизирам и имам още повече енергия. И стига да нямам някое притеснение (за което се сещам винаги вечер!) спя по-добре, отколкото ако съм била без много работа през деня. Абе всеки луд с номера си.
Отговори с цитат
  #3879  
Стар 13th July 2013, 10:12
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
По добре, че така стана, ВАЖНО Е ДА ИМА ШОУ и вдигнати женски крака
Да. Щото то просто така се разбираше.
Отговори с цитат
  #3880  
Стар 13th July 2013, 10:18
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Тогава те настояха да им разкажа всичко и аз просто си излях мъката, като им споделих и в този момент някакъв товар падна от мен буквално го усетих, нищо, че беше сън, след това се прегърнах с тях и се разделихме, а най интересното е, че след като се събудих, пак продължих да усещам, че ми е по леко и това благодарение на един сън !
Пуфпаф, ако ще ти олекне разкажи и тук. Макар, че аз през последните години осъзнах, че когато ми се е случило нещо лошо и вече съм го разрешила по някакъв начин, е по-добре да го забравя и да не говоря повече за това, защото всяко едно разказване предизвиква почти същите неприятни емоции и ... няма смисъл.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Говорилня
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:14.