IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th March 2009, 19:12
pet1nka pet1nka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 6
По подразбиране Моля ви се дайте ми адекватно мнение относно някои неща

Здравейте всички Значи първо да кажа, на 19 години съм. Висока 169, тежа 62 кг. Целта ми е да сваля 12. Много съм чела по форуми, изпробвала съм всякакви диети и хапчета, гледам да тренирам до колкото мога... Но едно ми е интересно. Примерно диети от сорта на НВД и други такива. Хората твърдят, че са най - полезните, че се сваля с тях и тн и като чета има доста теми от жени, които се оплакват, че не им действа и следователно биват обвинени в това, че не спазват диетата правилно и тн. А няма ли такъв вариант просто някои жени да не могат да поемат толкова МНОГО калории като 1500 примерно. Ами аз пък не мога да отслабна на толкова. И на 1200 не мога. Ям по 5 пъти по мъничко, изчислявам вманичително точно, не ям дори млечни много пъти, правя зареждащи дни, тренирам тежко и кардио, изчислявам проценти протеини мазнини и въглехидрати (дето са на минимум) и все не получавам тялото, което искам... седи едно мускулесто такова.

Не знам, кажете си мнението. Като тръгна да отслабвам с въглехидрати (били те и правилни) пак не се получава. Като тръгна с плодове свалям само мускул. Тотално съм се отчаяла. Дано някой се отзове.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th March 2009, 13:52
pet1nka pet1nka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 6
По подразбиране

да разбирам ли че никой няма да изкаже мнение
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th March 2009, 15:46
maika maika не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 129
По подразбиране

Ти казваш че си мускулеста, а не дебела. Означава ли това че искаш да сваляш мускул, защото пишеш че искаш да отслабваш. малко не ми стана ясно. Двете неща са различни. Както и метаболизма на всеки човек. За това някои свалят на 1500 кал и повече, други не. Също зависи от тренировките ти, храната, начина на живот, и др. Да не говорим че маниакалнато мерене и теглене също не помага. Възможно е да си си забавила обмяната от диети, също е възможно организма ти да е привикнал към режима ти на тренировки и хранене. Да не говорим, че в повечето случаи е въпрос на структура, която трудно можеш да промениш, но можеш да оформиш.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Молявиседайтемиадекватномнениеотноснонякоинеща
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:21.