IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 8th October 2008, 07:01
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

The Shadow , някои дерматолози ползват и хиалуронова киселина за попълване на бръчките около очите , затова съм задала въпроса си към J&D . Не всеки филър става , трябва да е по " течен " .
Отговори с цитат
  #22  
Стар 8th October 2008, 11:00
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dedektiv_p
това е много любопитно, но аз си мислех че с измукване се оправят нещата а не с добавяне на мастна тъкан. Въобще не съм чувала за това Гуени
Дедективче, отворих нова тема "Липографтинг" за тази интервенция; реших, че може да е интересно за някои...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 6th November 2008, 11:21
Камелия Петкова Камелия Петкова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 17
По подразбиране

Искам да попитам как стои въпроса с теста за алергии, който е необходим преди да се инжектира Artecoll в устните ?!
В един от форумите тук пише , че ние трябва да си носим материала с който да ни тестват ?!!! Това ми звучи ...... прекалено сложно! А, и нали тези продукти се продават само на доктори? Много се надявам и вярвам, че това да е някакво объркване! А, иначе ..... това с теста е много добре че се прави за спокойствие на нас - пациентите, но не бива да е толкова сложно! Многократно ми беше препоръчан този продукт иии не смятам така лесно да се откажа ...... само защото може би някой се е объркал и е дал грешна информация (относно теста) за това се обръщам към Вас !
Предварително Ви благодаря !
Отговори с цитат
  #24  
Стар 6th November 2008, 15:05
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Камелия Петкова
Искам да попитам как стои въпроса с теста за алергии, който е необходим преди да се инжектира Artecoll в устните ?!
В един от форумите тук пише , че ние трябва да си носим материала с който да ни тестват ?!!! Това ми звучи ...... прекалено сложно! А, и нали тези продукти се продават само на доктори? Много се надявам и вярвам, че това да е някакво объркване! А, иначе ..... това с теста е много добре че се прави за спокойствие на нас - пациентите, но не бива да е толкова сложно! Многократно ми беше препоръчан този продукт иии не смятам така лесно да се откажа ...... само защото може би някой се е объркал и е дал грешна информация (относно теста) за това се обръщам към Вас !
Предварително Ви благодаря !
Съгласно действащото у нас законодателство, инвазивни процедури (каквато е и поставянето на филъри) могат да се извършват само от дипломирани лекари по хуманна медицина. Разбира се, че и те ще имат грижата да Ви направят и тест за алергичност!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #25  
Стар 7th November 2008, 10:00
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Геун, имаш ли представа дали д-р Н. Георгиев работи с Артекол? И въобще какво мислиш за тоди перманентен филър? Дали е добър?
Отговори с цитат
  #26  
Стар 8th November 2008, 11:19
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Геун, имаш ли представа дали д-р Н. Георгиев работи с Артекол? И въобще какво мислиш за тоди перманентен филър? Дали е добър?
Нямам си на идея...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 15th November 2008, 17:25
Камелия Петкова Камелия Петкова не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 17
По подразбиране Здравейте !

Имам въпрос, свързан с Artecoll-а ! Искам да зная коя е фирмата производител, а и дали има различни варианти на продукта (дори имитации). Звучи странно този въпрос, но не по-малко странен е факта че цените за поставяне на филтра варират ужасно много! Какво трябва да си мислим за лекарите, които го поставят за 450 ЛВ. и за тези с цени 500Е. ! По-ниската цена означава ли ниско качество и рисове за здравето? Artecoll запазена марка ли е и един и същ ли е производителят, който снабдява цяла Европа и Вас конкретно за България?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th December 2008, 18:44
evanel evanel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Искам да попитам специално за FORTELIS EXTRA дали може да се купи отнякъде и на каква цена?
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th January 2009, 09:54
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evanel
Искам да попитам специално за FORTELIS EXTRA дали може да се купи отнякъде и на каква цена?
Здравейте!
Поради факта, че инжектирането на всички видове филъри изисква съответната обстановка, както и квалифициран лекарски персонал, ние не продаваме съответните продукти на частни/физически лица. Ако Вие сте такова и желаете да Ви бъдат поставени нашите филъри - можем да Ви насочим към съответните специалисти. Ако сте дерматологичен салон/студио - може да се обърнете към нас!
Желаем ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th February 2009, 10:06
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

В назолаб.гънки имам поставена хиалур.к-на Естелис , ефекта още не е минал напълно , но бих искала скоро да си сложа пак, но друга хиалур. к-на , не Естелис , има ли някакви противопоказания за това,че натрупването на к-ната е от различни "марки" .
Благодаря
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Временнитефилъриинжектиранатакрасота
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:57.