IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th June 2021, 16:26
Universe1 Universe1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2021
Мнения: 1
Unhappy Страх от загуба на девствеността

Здравейте,

Предупреждавам ви, че тук става дума за мои психични проблеми, така че ви моля за разбиране.

Аз съм момче на почти 21 години и от 5 години имам ОКР (обсесивно-компулсивно разстройство). Покрай него тръгна и страхът, че ако загубя напълно девствеността си (казвам, че съм "полудевствен", защото съм пробвал като много малък веднъж да правя секс, но "не влезе" и затова не съм си изгубил напълно девствеността), няма да мога да постигна своите кариерни цели и подобни работи. Тоест, нещо съвсем типично за този вид страхови неврози.

От 5 години ме мъчи този страх, много! Най-много от всичките ми страхове, защото аз ИСКАМ ДА ПРАВЯ СЕКС, но тази моя психологическа преграда ми пречи.

Мислил съм и за решение, много пъти, естествено. Единственото решение, за което мога да се сетя е, някоя жена да ме изнасили и аз да съм свидетел на изнасилването, така че да знам, че съм проникнал в нея и съм си изгубил "останалата" девственост. Но тя трябва примерно да ми бие инжекция с приспивателно, да ме завърже, за да не избягам и като се събудя от приспивателното, да ме изнасили.

Знам, че всичко това звучи странно, но е самата истина, не е шега! Освен, че от 5 години изключително много страдам от тази психологическа преграда.

Добре дошли са и съвети от професионални терапевти, психиатри, и тн.

Благодаря за вниманието.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Страхотзагубанадевствеността
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:27.