IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #231  
Стар 1st November 2007, 16:49
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

На Айра и Снежинка - честити нови нослета
много да им се радвате момичета и много да ги вирите.
Отговори с цитат
  #232  
Стар 1st November 2007, 22:59
s.s s.s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Ava-ava, не си спомням, какво беше написала, та ще попитам - чупиха ли ти носа или се размина с това? Моята гърбица е почти като твоята и аз много се надявам да не ми се наложи да чупят. Нослето ти е страхотно!
Отговори с цитат
  #233  
Стар 1st November 2007, 23:20
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Чупиха го моят нос и всичко останало му правиха- стесняване на върха и премахване на гърбицата.

Не знам дали д-р Тонев е средна ръка пластичен хирург, само мога да кажа, че при всеки лекар е възможно да се получат не добри резултати. И на мен ако има нещо, което да не ми харесва с носът ми, след като завърши процеса на заздравяване, ще отида при него, да ми го дооправи. А и как иначе..Все пак си платил за нещо и то трябва да бъде свършено както трябва. За съжаление такива доизкусряващи интервенции мога да се наложат, при който и хирург да се оперирате...
Отговори с цитат
  #234  
Стар 2nd November 2007, 00:22
ka ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Няма такова нещо "Преди беше по-хубава.." Това са глупости. И на мен ми го казаха едни приятели. Изобщо не е вярно, обаче. Не ги разбирам хората като започнат да си позволяват да дават подобни мнения...

На мен носът ми е така направен, че изглежда напълно естествен. НИкой не може да познае, че е пипан, изобщо! Формата му е такава в момента, че си изглежда като естествен, недокоснат от пластичната хирургия, но хубав, нос
Аз започнах да си ги вкарвам вече тези фобии, да не ми да съжалявам като се оперирам и дали наистина преди не съм си била по-красива, отколкото след. Имам чувството, че ще лудна вече. А ти при Тонев си направи твоето носле, нали, защото и аз искам ефекта да бъде като при теб- да не личи и естествено да е по-добре от преди?
Отговори с цитат
  #235  
Стар 2nd November 2007, 10:58
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте, отново, момичета. Мина и моята операция. За всички, които още не са се решили спокойно мага да кажа, че аз се чувствах много по-зле преди операцията, отколкото след. Още не съм си видяла нослето, но за сега под гипса ми изглежда добре. Проблема при мен беше, че операцията ми се забави много и до 6ч. вечерта не бях пила дори вода и бях като парцал. Иначе след операцията, която е продължила 3ч, нямах проблеми, много лесно излязох от упойката, а сега, с изключение на това, че носа още не ми е чистен и не мога да дишам през носа, нито ме боли, нито имам някакви други проблеми. Днес ще ми сменят гипса за 1ви път ище си го видя. А после ще пусна и снимки. Стискайте палци да е хубав и да си е заслужавало
Отговори с цитат
  #236  
Стар 2nd November 2007, 11:07
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

Жалко че се е наложило да чакаш толкова време хубаво обаче че засега ти е леко и се чувстваш добре! Дано скоро да махнат гипса и да видиш отдолу най-хубавото носле! Колко време остана в болницата?
Отговори с цитат
  #237  
Стар 2nd November 2007, 11:15
mystery mystery не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 17
По подразбиране

Благодаря за пожеланието, дано. Ами останах много малко - понеже през деня трябваше много да се чака, сутринта си подписал документите и те казаха, че ще се обадят. Обадиха се да отида в 4, а операцията започна в 6, до 9. В 9.30ч вече бях излязла от упойка, а ми бяха казали, че това с излизането от упойката ще е най-гадно. През нощта имаше сестра при мене през цялото време, а сутринта в 9ч ми махнаха тампоните и ме изписаха. Общо взето, само една нощ седях в болницата.
Отговори с цитат
  #238  
Стар 2nd November 2007, 11:16
DoItSlow DoItSlow не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 98
Изпратете съобщение чрез ICQ до DoItSlow
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mystery
Здравейте, отново, момичета. Мина и моята операция. За всички, които още не са се решили спокойно мага да кажа, че аз се чувствах много по-зле преди операцията, отколкото след. Още не съм си видяла нослето, но за сега под гипса ми изглежда добре. Проблема при мен беше, че операцията ми се забави много и до 6ч. вечерта не бях пила дори вода и бях като парцал. Иначе след операцията, която е продължила 3ч, нямах проблеми, много лесно излязох от упойката, а сега, с изключение на това, че носа още не ми е чистен и не мога да дишам през носа, нито ме боли, нито имам някакви други проблеми. Днес ще ми сменят гипса за 1ви път ище си го видя. А после ще пусна и снимки. Стискайте палци да е хубав и да си е заслужавало
Честито мила! Групата на новите нослета се уголемява Леко възстановяване. Ти при кога се оперира. Ще чакаме снимки
Отговори с цитат
  #239  
Стар 2nd November 2007, 13:03
Aira Aira не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте момичета и благодаря за успокоителните думи, Ава благодаря ти и на теб за разясненията.Носът ми започва съвсем леко да спада. Слагам му лед, мажа се с разни мазила, както и компреси с риванол. За физиотерапията днес се обаждах на Евстатиев, той ми каза че трябва да минат 3 седмици, защото още са ми меки хрущялите и не е желателно да се натиска.Постнала съм 3 нови снимки от днес.Хематомите в очите сигурно бавно ще минат, но все пак при мен операцията беше доста сложна, видяхте на какво ми приличаше носа преди, така , че търпение му е майката.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=188013
парола 7733

На Снежинка и mystery, честити нови нослета, дано да станат така както сте си мечтали!
Отговори с цитат
  #240  
Стар 2nd November 2007, 13:17
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Доста си била подута след операцията това ми направи впечатление.Иначе нослето ти преди в анфас е било леко кривичко, а профила ти не е бил лош - имало е известен чар.При положение, обаче че се изправи нослето и не му се махне гурбичката едва ли е щяло да се получи добре.Честито носле, да си го носиш със здраве.Оттоците се виждат добре, че са спаднали доста, а самото носле придобива сладка форма.Ще мине още доста време, за да разбереш какво ще се получи, но така както се е заформило става сладко.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ринопластикапредставяненавашатаинтервенция
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:17.