IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 3rd November 2007, 18:31
katy katy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 18
По подразбиране Re: подходящ ден

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
Цитирай:
Първоначално написано от Celine
въпросът е там дали се занимава с медицинска астрология- мисля че тя е нещо различно
Абсолютно точен отговор на човек, който се е интересувал!

Също искам да вметна да не вярвате на булевардните писания в пресата за зодиите. Хороскопът е верен само тогава, когато е изготвен за конкретен човек на базата на рожден ден и час. И даже тогава понякога не е. Напримерно ако си роден със секцио.
именно освен булевардната астрология по вестниците си има истиснки професионалисти, които могат да ти спретнат хороскоп то точните данни. аз си имам човек до който си се допитвам, както се казва - адвокат, зъболекар и астролог се избират веднъж в живота
но днес попаднах и на едно поп сайтче, но мноо на ниво http://www.astrohoroscopes.info/
Отговори с цитат
  #22  
Стар 3rd November 2007, 22:18
s.s s.s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Аз мисля, че не е 100 % сигурен часа, който е записан някъде из документациите. По-скоро служи само за ориентация. На мен лично ми правиха ректификация. Имах много сложна операция преди години и се съобразих с положението на Луната. В крайна сметка се възстанових на възможния максимум.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 3rd November 2007, 22:27
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

В първия даден линк, как разбирате кога луната е в съответната фаза Нищо не разбрах, ако може някой да ме ориентира, ще се радвам
Отговори с цитат
  #24  
Стар 3rd November 2007, 22:56
s.s s.s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

http://astro.tondy.com/

Повечето информация на този сайт е за сериозно занимаващи се с астрология, но ако се регистрираш и си въведеш данните, ще можеш да си гледаш ден за ден положението на планетите. Има също пътят на луната и разни други.

В момента обаче забелязах, че май има някакъв проблем, защото инфото е доста старо, а аз не бях поглеждала скоро.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изборнаподходящдензаоперация
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:27.