IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1381  
Стар 1st November 2007, 13:02
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ENIRA
Искам да питам за дренажите на всички ли се слагат и какво представляват? Аз тепърва ще се оперирам и нямам представа. а масажите - сама ли си ги правиш или ходиш на физеотерапия? А junglegirl специално към теб твойте хубави придобивки колко сс са и това на кой размер сутиен отговаря
аз дренажи не съм имала и масажи също не съм правила
Отговори с цитат
  #1382  
Стар 1st November 2007, 17:23
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от huanita
Стефи, тебе кой те перира? За да изчезне течността или въздуха, масажира ли ?
Аз бях при др.Заякова . Масажи не съм правила. Всичко се оправи от самосебе си.
Отговори с цитат
  #1383  
Стар 2nd November 2007, 13:36
veselina manolova veselina manolova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: BURGAS
Мнения: 36
По подразбиране

здравеите,моми4ета!оперира се,на 24.10.ве4е ми е 9 ден!чувствам се вече по добре но все още в дясно чувствам по силна болка.дясната гърда е по отекла от лявата.разликата се появи от 6 ден,нормално ли е това.в момента в дома си нямам интернет и затова не успях да ви съобщя!4акам отговор и поздрави на всички!
__________________
v_62
Отговори с цитат
  #1384  
Стар 2nd November 2007, 16:50
elena777 elena777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 4
Изпратете съобщение чрез MSN до elena777 Изпратете съобщение чрез Yahoo до elena777
По подразбиране

знаете ли колко ви благодаря за това което ми пишете....ама наистина човек има нужда да чуе че и на други им се е случвало сьщото и така по-лесно преживява.момичета адски ви благодаря чесно!
и болката наистина се надявам да отшуми.
аз сьм суеверна доста и се оплаквам когато има за какво.ако нищо не казвам значи ...няма...
така че пак ви казвам.
наистина много се бях уплашила но пьк не е нормално и да искам да ми мине за една седмица.тва не е да идеш да си купиш гащи от магазина нали! с извинение ше го ядем и то яко...и пак си мисля за това...има ли смисьл?
хуанита казваш има.
искам да ти вярвам и ще го направя!
днес се оперира сестра ми.
многго болки вика ужас.
при цветков вьв вмито.
адски се притеснявам защото знам как е...но да си призная аз сьщо се чувсвам по-добре когато се движа и чистя и простирам и какво ли не!ако легна и после се схващам и започва да ме боли!
явно не бива да се спира да се движа!между другото момичета гледахте ли острова на изкушението снощи?
мисля ше е голям сеир

всички са много красиви.
не знам това някаква стратегия ли е на режисьорите но не е естествено чак пьк до таква степен!
какво ше кажете за момчето от бургас? бива ли го?
Отговори с цитат
  #1385  
Стар 2nd November 2007, 20:46
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veselina manolova
здравеите,моми4ета!оперира се,на 24.10.ве4е ми е 9 ден!чувствам се вече по добре но все още в дясно чувствам по силна болка.дясната гърда е по отекла от лявата.разликата се появи от 6 ден,нормално ли е това.в момента в дома си нямам интернет и затова не успях да ви съобщя!4акам отговор и поздрави на всички!
Веси честито
много радост да ти носят новите придобивки . Дано болките отшумят и да се възстановиш бързо.
Не се притеснявай предварително , тук момичетата са писали че е нормално двете гърди да се възстановяват по различен начин.Ти скоро ще ходиш на преглед(за конците) и докторката ще ти каже точно как стоят нещата. Стискам палци всичко да е наред .
Отговори с цитат
  #1386  
Стар 3rd November 2007, 23:46
s.s s.s не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 15
По подразбиране

Много ме интересува как си усещате гърдите след като всичко следоперативно мине, отминат болките и всичко се намести и е ок. Примерно след година, какви са разликите преди и след на пипане, на вътрешно усещане, реакция на разни дразнители, изобщо всичко, което се сетите, че е по-различно.
Отговори с цитат
  #1387  
Стар 4th November 2007, 00:18
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

вчера станаха две години от операцията ми. усещам си ги като мои, на пипане са като истински...не съжалявам нито за миг
Отговори с цитат
  #1388  
Стар 4th November 2007, 12:36
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Браво bimbi,супер много се радвам за теб.Дай боже всяка от нас да се чувства така след време
Отговори с цитат
  #1389  
Стар 4th November 2007, 15:59
Аватара на Stefiela
Stefiela Stefiela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 677
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
вчера станаха две години от операцията ми. усещам си ги като мои, на пипане са като истински...не съжалявам нито за миг
На теб а и на всички нас желая само положителни емоции занапред
Отговори с цитат
  #1390  
Стар 5th November 2007, 10:18
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bimbi
вчера станаха две години от операцията ми. усещам си ги като мои, на пипане са като истински...не съжалявам нито за миг
Разбира се,че са си твои И аз моите така ги усещам,все едно ги имам от 10 години.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникнаеднаоперирана
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:47.