IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th June 2009, 20:11
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Много, много ви благодаря! Замених коремните преси с упражненията от тук - www.vbox7.com/play:c500421d Мисля, че ще бъдат по - ефективни. Правя ги сутрин и вечер.
Наистина много ви влагодаря, обнадеждих се. Мерси.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 28th June 2009, 20:17
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Ами ако вместо да бягам скачам с въже вкъщи? Става ли или са доста различни двете неща?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 28th June 2009, 20:18
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

За оптимални резултати, прави и двете!
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 28th June 2009, 20:24
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

А fox1 под групови занимания имаш предвид фитнес, нали?[/i]
Отговори с цитат
  #15  
Стар 29th June 2009, 12:45
fox1 fox1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 10
По подразбиране отслабване

Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
А fox1 под групови занимания имаш предвид фитнес, нали?[/i]
по -скоро аеробни занимания,пилатес и т.н във фитнеса само първата седмица се тренира сериозно,после вече се ходи на разходка и разговори.докато при груповите занимания няма как да не полагаш усилия-вижда се от останалите.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 29th June 2009, 13:57
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

А във фитнеса какви са, анаеробни ли, какво пречи да са аеробни не виждам И това са глупости, сериозните хора ходят на фитнес и изпълняват всичко така, както трябва. Несериозните хора, независимо дали са на фитнес, пилатес, йога или тенис на маса, ще си останат несериозни. Това се определя от човека, не от заниманието.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #17  
Стар 29th June 2009, 14:13
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране Re: отслабване

Цитирай:
Първоначално написано от fox1
във фитнеса само първата седмица се тренира сериозно,после вече се ходи на разходка и разговори.докато при груповите занимания няма как да не полагаш усилия-вижда се от останалите.
хахахха смях в залата
При груповите занимания контролът е доста по-труден, при 20-30 мацки в залата и нула внимание към всеки по отделно - едва ли това е оптималният вариант за начинаеща. Важно е да се научиш да правиш упражненията правилно, защото в противен случай така желаните резултати са почти невъзможни за постигане или се постигат с 20 пъти повече труд + опасността от серизни контузии и неправилна стойка и т.н.
Ходенето на фитнес не е синоним на ходене на пазар.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 29th June 2009, 14:29
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

какъв е извода ходете сами на фитнес и го играйте темерути, защото иначе няма резултати
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #19  
Стар 29th June 2009, 21:36
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране Re: отслабване

Цитирай:
Първоначално написано от fox1
по -скоро аеробни занимания,пилатес и т.н
От Попово съм и няма такива работи тук.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th July 2009, 23:06
Talisman4e Talisman4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 22
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Здравейте на всички! На 14 съм и искам да отслабна. Висока съм 171,5 см и тежа 65 кг. Бих искала да смъкна от 5 до 8кг. Според вас трябва ли да предприемам нещо на тази възраст, трябва ли да отслабна и ако да, как да постигна желаните резултати? С фитнес, бягане вечер, разделно хранене, упражнения вкъщи, ... ? Как?

Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Не се занимавам с никакъв спорт (бих искала модерни танци, но не мога през учебно време), в клас физическото не ми е от любимите предмети, така че може да се каже че тялото ми не е особено тренирано.
За хранителните навици ... Ядох каквото ми харесва и когато ми се прииска до момента, в който преди около две седмици се погледнах в огледалото и си казах, че това което виждам не ми харесва особено и трябва да го поправя/променя. Вначалото на тази седмица започнах да ограничавам мазните храни, да ям повече плодове и зеленчуци, ноо изкушенията дебнат отвсякъде и често се поддавам ! В началото на тази седмица забелязах и предаванията които дават по Fiesta TV (Методът Пилатес, Фитнес на карибите и Йога зона). Започнах да правя някои от упражненията, които показват в тях, като особено наблягам на тези от Фитнес на Карибите. Правя и коремни преси сутрин и вечер. Общо взето, това е.
Цитирай:
Първоначално написано от Talisman4e
Замених коремните преси с упражненията от тук - www.vbox7.com/play:c500421d Мисля, че ще бъдат по - ефективни. Правя ги сутрин и вечер.

Отново пускам това, защото някой може да не е прочел. Ако всеки го е видял искрено се извинявам на всички, които са писали в темата. Разбрах мненията и отговорите на swe3tynka, hatred и fox1 на някои от въпросите. Все пак може ли да разбера и отговорите на останалите участници в тази тема? Моля, отговорете на всичките ми въпроси, ако можете, pls. Ще се радвам много.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Искамдаотслабна
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:39.