IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #221  
Стар 17th November 2009, 19:51
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tedy87
az si karmq beboka i da vi kaja si e nai dobre.kontaktuvam si s edna jena deto bqhme zaedno v bolnicata,no tq rodi edin den predi men i tq ne karmi zashtoto nqma karma.ta neinoto bebche za edin mesec beshe kachil 870gr,a moeto 1200.taka che smqtam che po dobro neshto ot karmata nqma.
аз кърмех подщи месец и беше качила 900,сега не кърмя и за един месец качи 1100,когато кърмех беше качила по малко,даже съм на мнение че от изкуственото хранене качват повече
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #222  
Стар 17th November 2009, 20:00
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

за мене кърменето ми беше най-големият кошмар,всеки ден бях с температура подщи 40% болки ужасни,нощно време вместо да спя докато малката спи,аз ставах да се цедя с разни помпи и бях като сумнамбул,получих бучки,та да стигна до съществената час...пих хапчета за спиране на кърмата,облекчениетобеше рай за мене,това не е вярно че бебета които не са кърмени по често боледуват,това си е индивидуално при всяко дете,аз като бебе не съм била кърмена,отгледана съм била на кисело мляко,и да кажа чесно,никога в живота си не съм боледувала,антибиотик не съм близвала,дори като дете,в живота си съм пила единствено аспирин и то като по голяма
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #223  
Стар 17th November 2009, 22:08
Аватара на Karlotta
Karlotta Karlotta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 458
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
"Какво си се разчистила толкоз, много се чисти само за гости... туй бебе нали ще живее тук, няма да е гост..."

Бтв,бях чела в една от тези чиклитските книжки,че когато бременната жена изведнъж я обхване желание да изчисти из основи дома,значи че се приготвя за идването на бебето и раждането е много наближило.Тогава ми се стори смешно,ама май е точно тоя синдром в твоя случай
__________________
Luck is when preparation meets opportunity..
Отговори с цитат
  #224  
Стар 19th November 2009, 13:36
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

дръж се, Апо!

леле като ви слушам как не можете да спите...аз спя като пор...днес пак станах в 11h ..и се притенсявам по-скоро след като родя как ще ми се отрази безсънието...и разбира се се надявам и аз за малко следродилна еуфория, вместо депресия,че ми писна да съм киселяк
Отговори с цитат
  #225  
Стар 19th November 2009, 13:41
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

В кой месец си? Да не пророкувам, ама накрая е просто невъзможно да спиш... накъдето и да се обърнеш, тва шкембе ти опъва, тежи, боли.... ни подпиране с възглавнички ми помага вече, ни нищо Ако пък можеш да спиш, радвай се, поне ще си наспана и отпочинала като дойде бебето
Отговори с цитат
  #226  
Стар 19th November 2009, 13:45
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

края на 6ти... февруари ми е термина...ама да ти кажа аз съм си поспалана по принцип...може би коремът ми още не е много голям и затова успявам да подремвам още, но ще видим... абе казват че с момиче коремът не стърчи токова, колкото с момче...твоят голям л е много?
Отговори с цитат
  #227  
Стар 19th November 2009, 13:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Изцяло напред, особено последните дни...
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos..._3949374_n.jpg ей това е 37-38 седмица... сега е още по щръкнал напред
Отговори с цитат
  #228  
Стар 19th November 2009, 14:08
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

уха... стискам палци
Отговори с цитат
  #229  
Стар 19th November 2009, 15:23
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

и аз умирах за сън като бях бременна... в един период просто само да се дотътря в къщи и заспивах.

Апо, то дошло!
Отговори с цитат
  #230  
Стар 19th November 2009, 16:01
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Изцяло напред, особено последните дни...
http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos..._3949374_n.jpg ей това е 37-38 седмица... сега е още по щръкнал напред
Въх,чи готин вирнат тумбак!! моя го носех ниско,не си го харесвах много много,ама пък за сметка на туй никогиш не съм имала киселини и не ми е притискало горе стомаха,плющях си яко,с апетит до последно
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЗАПРОТИВКЪРМЕНЕТО
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:28.