IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 21st November 2009, 20:06
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

ми тъй де На мен ми стърчи кост в едната ноздра,носа ми криви на една страна и кво ли още не,ей за такова нещо може да се заведе дело.Имам рентген преди и след,там се вижда ясно поразията,само че нямам документ,че съм оперирана точно от тоя "лекар" и всичко остава само една идея
Вие сте се затюхкали,че и на съд ще го давате човека,ми те ще ви се изсмеят там,нищо му няма на тоя нос,да сте подписвали гаранция,че носът ТРЯБВА да изглежда точно по определен начин след операцията?Предполагам всичко е било на думи...
така че - борите се с вятърни мелници [/quote]

Аз се оперирах при Джамбазов ринопластика + изправяне на носна преграда. Сега след операцията се консултирах с 2ма УНг лекари. И двамата ми казаха, че преградата ми е крива - оттам имам проблем с дишането(преди нямах). Да, евентуално ако го съдя може да ми кажат нищо ти няма на носа, по никакаъв начин не мога да докажа как сме се разбрали да изглежда носа ми след операцията. Но това че съм се оперирарала при него за изкривена носна преграда, а сега съм с по-крива носна преграда може да се докаже. Другата седмица ще говоря с Джачбазов. Ще видим какво ще ми каже. В никакъв случай не искам да се оперирам пак при него. Но искам поне да ми върне парите.

Ще ви пиша какво е станало. Защото ако е коректен като човек и като лекар поне ще си признае грешката и ще ми върне парите.
  #92  
Стар 22nd November 2009, 10:20
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Дали ти е крива преградата можеш и сама да го установиш без да се консултираш с каквито и да е УНГ-та.Направи си рентгенова снимка.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #93  
Стар 22nd November 2009, 12:33
Аватара на Shеrry
Shеrry Shеrry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 164
По подразбиране

teodora39 ще кажеш ли все пак защо съжаляваш за операцията ти-има ли някакъв проблем с носа или просто по някаква друга странична причина ? Защото така караш тези,които са се насочили към твоя д-р да изпитват колебание,страх и т.н.
  #94  
Стар 22nd November 2009, 22:44
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

Не разбирам защо толкова се горещите ,някой влиза веднъж във форума хвърля някаква бомба и всички се оплюваме ,а пък горкия Джамбазов по цял ден му горят ушите от приказки.Стига ,че ще урочасаме човека!
  #95  
Стар 23rd November 2009, 08:45
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

ivanakar много се радвам за теб и за всички други с успешни операции при него, но някои не са имали този късмет. И какво да правя - да се успокоявам с мисълта, че той по принцип е добър лекар, но когато ме е оперирал нещо не му е бил ден ли?
  #96  
Стар 23rd November 2009, 08:52
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от foggy
когато ме е оперирал нещо не му е бил ден ли?
Не че на него не му е било ден, просто ти си от онези 12-15% с несполучливи ринопластики.
Честно казано аз, а и почти всички във форума харесахме твоето носле, но по-важно е ти да се харесаш и да ти пасва на лицето според твоите виждания, нали?
  #97  
Стар 23rd November 2009, 09:29
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

Моят нос никога не може да стане добре, защото при 1 та операция разрезът е под върха на много лошо място и там стои прещипано и грозно,при вас това го няма и винаги може да се надявате ,че може да стане поне втория път .foggy съжалям ,че не се харесваш ,аз също те харесах с новия нос макар ,че и старият не беше лош,просто малко широк.Щом не се харесваш имаш право да не си доволна!Защо не сложиш нови снимки за да го видим това носле,вече минаха повече от 2 месеца?
  #98  
Стар 23rd November 2009, 09:35
Аватара на foggy
foggy foggy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 257
По подразбиране

това за 12-15 % ми звучи сякаш нищо не зависи от хирурга
Честно казано вече нямам никакво желание да се оперирам пак(поне не в България). ако нямах този проблем с дишането нямаше да рискувам. но сега просто няма как
  #99  
Стар 23rd November 2009, 09:38
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
valq, точно на мен ли ще обясняваш какво е обезобразен нос?
sibi, виждала съм ти нослето след първата операция и наистина не беше добре. Не споря за това. Но от личен опит- от консултация при трима хирурзи, знам, че за да се поправи моя нос, трябва да се вземе хрущял от ухото. И след евентуалната ми операция, никой не знае какво ще се получи с носа, но е сигурно, че ухото ми няма да е същото! При теб, макар и с толкова операции и изхабени нерви, поне нищо друго освен нослето ти не е засегнато! Това е което исках да кажа. А не да се преструвам, че всичко е било наред след първата ти ринопластика! И не знам до колко на това момче може да се поправи нослето без да се пипа нищо друго! Това е!


Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Само аз ли съм изчела всичко в "Ринопластика" и знам за всеки всичко
Когато чета мнение на някой от форума и човека ми е непознат, или имам само смътни спомени- старая се да му разгледам мненията, но има хора, които наистина много са писали и тогава, признавам си, не чета!
  #100  
Стар 23rd November 2009, 10:44
rapidol rapidol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 19
По подразбиране

Емико,аз много ясно съм написал още в началото,че носа ми имаше изкривяване по средата от ляво на дясно /след една спортна травма/ и само това исках да се корегира . Както се вижда след операцията това не е корегирано,просто носът е намален 2 пъти !?
Правих косултация с д-р Славчев от Токуда.
Той каза,че няма проблем да се направи какъвто нос искам ,но проблема е че ще трябва да се взимат допълнително тъкани от мои ребро и ухо.Каза,че трябва да мине поне 1 година ,за да се види окончателния вид на носа и да е ясно какво точно да се корегира.Каза,че като се направи пространствен скенер или нещо такова/не разбирам много/ точно ще се види какво е правено на носа и ще може да обсъдим какво и как искам да се направи.
Така,че аз засега ще почивам.

А ще бъде интересно да разберем как е минала срещата на foggy с Джамбазов,защото почти съм почти сигурен,че няма да й върне парите.
Не знам какъв е бил нейния проблем и какво е станало, но мисля,че ако не е нещо много сериозно, най-добре е Джамбазов да си го корегира,защото: 1.Знае как работи и какво е правил по носа.2.Възможно е да не е разбрал първия път какво искаш да се корегира3.Би трябвало корекцията да е безплатна.
Ако се оперираш при друг според мен може нещата да станат по-зле!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:40.