IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 24th September 2008, 13:06
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Може би истината е някъде по средата в такъв случай
Аз не се базирам на статии , а на мои роднини и познати жени, заболяли от рак на гърдата, като един от факторите е бил дълго хормонално лечение с противозачатъчни. Искаше ми се да не съм права и да вярвах на съчинените статии, но истината си е това, за жалост...



Цитирай:
за да установи със сигурност имам или нямам нещо трябва да ми направи изследвания за да ми назначи адекватно лечение, а не с един вълшебен поглед да ми изпише камара лекарства. Не мислите ли
Леле , моята гинеколожка ме спукваше от изследвания, всеки път като отида по сума ти кръвни и хормонални изследвания 'профилактично'. Като наркоманка бях станала.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 24th September 2008, 15:27
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Прегледа на гърдите не е от задължителните, а по скоро изключение при определени случаи . ( аз съм такъв )

Колкото до кандидите (гъбичките) те определено са от тези които се познават от пръв поглед.
Обикновенно лекарите пускат изследвания ( посявка ) след проведено лечение, за да се установи дали е било успешно, и да се изключи вече някой не толкова забележим проблем

Но и аз смятам , че първо трябва да не направи изследване и ако е нужна антибиограма.
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 24th November 2009, 15:14
Аватара на Rochellkaa
Rochellkaa Rochellkaa не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2009
Град: NYC
Мнения: 1 457
По подразбиране

Аз се чудя от скоро дали да пия противозачатъчни.
От една страна ме е страх заради страничните ефекти и т.н.,а от друга...без презерватив усещането е къде-къде по-добро.

Какво ще кажете по въпроса ?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 25th November 2009, 20:54
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

По добре цял живот секс с презерватив, отколкото с генитален херпес !Никога не знаеш как и от кого ще го хванеш!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26th November 2009, 23:11
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

През лятото когато си бях в БГ ми изписаха Diane за лечение на киста на яйчник. Така и не посмях да ги започна, вместо това започнах Ясмин, но не знам дали са повлияли на кистите, не съм ходила на преглед.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какъввидконтрацепциядаизбера
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:10.