IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 26th November 2009, 11:55
Celtic_dream1 Celtic_dream1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 232
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Вместо недоволните от резултата си при Джамбазов да реват тук във форума, да вземат да се стегнат, да направят още една консултация, да видят какво може да се оправи и да действат.

Кой каквото иска да говори, но поне засега няма по-добър в България от него.

Щом не можете това да го разберете, затворете си единствената вратичка за реоперация при него и стойте и чакайте да се появи някой Йорданов, ама ще трябва хубаво да почакате, за да видите поне 20-30 негови резултата, в противен случай сте абсолютни наивници, или вторият ватиант е да чакате, докато съберете 3-4-5000 евро за операция в чужбина, за която също няма да имате гаранция.

За тези които питаха от къде си вадя заключенията, че Джамбазов е най-добрия, че имало и други много добри, за които не се пишело във форума. Мили мои, след като се хвърлих с главата надолу първият път без да правя особени проучвания и естествено си я счупих, след това месеци наред това правех - проучвах, защото знам, че е нормално да сгрешиш, но е непростимо, ако не се поучиш от грешките си.

Та така, стоите си тук във форума и си ревете и си плюйте Джамбазов колкото искате....вместо да си оправите проблемите.
Дано се окаже, че има избор. Не за да заклеймим Джамбазов, а за да установим и още добри доктори. Съгласна съм с един твой пост от преди време - дано и други теми като тези за Бенчев и Йорданов станат на по 100 страници. Дотогава трябва да минат няколко човека обаче, които да се похвалят и да качат снимки (ДАНО)
  #132  
Стар 26th November 2009, 12:10
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от "Celtic_dream1
Дотогава трябва да минат няколко човека обаче, които да се похвалят и да качат снимки (ДАНО)
Няколко човека едва ли са достатъчни.
Аз също бих се радвала много да има по-голям избор на хирурзи, които са добри в ринопластиката, за да има повече щастливи пациенти. Но за мен 2 или 5 добри резултата, например, не са никаква гаранция.
  #133  
Стар 26th November 2009, 12:24
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Хайде групата на Шаро се събра.....
Най ми е болно ,че не срещам разбиране точно от хора с по няколко неупешни операции и преминали през всичко това
  #134  
Стар 26th November 2009, 12:27
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Съгласна съм с един твой пост от преди време - дано и други теми като тези за Бенчев и Йорданов станат на по 100 страници.
Искрено ще се радвам да има все по-добри хирурзи в България!

А на теб foggy, сега ще покажа какво значи лошо направен нос, макар че на въпросният хирург аз съм наистина от онези 15%, защото той има и много добри резултати. Счупих си главата, защото не проучих какво може да се постигне с моя нос, не направих консултации като хората, не се информирах за толкова много неща.
Всичко това, за съжаление направих след първата си неуспешна операция. Изчетох всевъзможни сайтове, информирах се от хора с подобни на моята съдба, рових, търсих, не се предадох, не се отчаях, наистина 5 месеца не спирах да рева всеки път като се погледнех в огледалото, но това не ме спря да се преборя с проблема, който сама си бях създала. Отне ми една година, три операции и много пропуснати мигове на щастие.
Затова ви казвам, вместо да се тюхкате, действайте, търсете, ровете, борете се, защото живота си минава....
  #135  
Стар 26th November 2009, 12:36
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Ами ние това и правим ама пък и не виждам защо трябва да си трая. Нищо няма да се промени но са ми толкова смешни тези твърдения този е бог или онзи.
Хубаво доволни сте ..радвайте се на късмета си и се молете да не ги застига земната гравитация вашите нослета.
Между другото няма да казвам имена но на доста хора нослетата са добри отначало и вече на по късните снимки резултата не е толкова добър.
Още нещо, ако прословутия доцент взимаше пари за тази операция, щотото това е минимална сума която всеки може да отдели, та тогава едва ли половината от вас биха писали тука.
  #136  
Стар 26th November 2009, 12:53
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Между другото няма да казвам имена но на доста хора нослетата са добри отначало и вече на по късните снимки резултата не е толкова добър.
Че то това си факт! Всеизвестно е и немалко пъти във форума се е писало, че носа се променя цяла година.
Защо е необходимо да се обвинява хирурга, за това, че носа се променя, разбира се, че ще се променя, това са травмирани тъкани, както беше казал веднъж Рийзън, това е нещо живо, не е от глина, да го моделираш и да остане така во веки веков.
Нали точно тази е и причината, поради която трябва да се изчака толкова дълго време ако се налага реоперация.
  #137  
Стар 26th November 2009, 12:55
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

Не виждам връзка със сумата ,да не би като ти вземат 4000 лева да е гаранция за отличен резултат?На времето моята ринопластика струваше 2600 марки ,но резултатът беше меко казано трагичен!
  #138  
Стар 26th November 2009, 12:58
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Хайде групата на Шаро се събра.....
Най ми е болно ,че не срещам разбиране точно от хора с по няколко неупешни операции и преминали през всичко това
Също като за Рийзън, за мен твоите думи са просто думи. И аз не знам в коя графа да те слагам, защото има много оплакващи се, чиито носове са си съвсем ОК, сигурно само в техните очи изглеждат зле.
  #139  
Стар 26th November 2009, 12:59
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rade
Още нещо, ако прословутия доцент взимаше пари за тази операция, щотото това е минимална сума която всеки може да отдели, та тогава едва ли половината от вас биха писали тука.
Аз се оперирах първият път не при Джамбазов, за което платих 3800 лв (ако това в твоите очи са пари), след това опрях до Джамбазов

А ти да попитам от чия група си, щото ние вече разбрахме, че сме от групата на Шаро
  #140  
Стар 26th November 2009, 13:28
Аватара на rade
rade rade не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 186
По подразбиране

Никога не съм казвала че голямата сума е гаранция, съвсем друго исках да кажа и мисля, че всички много добре ме разбрахте.
Аз много ясно казах в коя графа съм и още по ясно, че нямам намерение нищо да доказвам на никой. Носа си е мой, аз живея и дишам с него или по точно се опитвам.
Не съм леганала на оп. маса само и само после да мога да оплювам хирурга или да се тюхкам по форумите.
Но при положение, че не мога да дишам с тоя нос нормално няма как да съм доволна.
Не ме интересува кой в коя графа ме слага изобщо, това си го запазете за себе си.
Аз живея в Швейцария и новата операция ще си я правя тук.Моята здравна каса ми поема операцията защото не е от прищявка или само в моите очи.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:15.