IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #161  
Стар 26th November 2009, 19:01
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Ми според мен - не.Аз, ако тръгна да поправям нещо, ще го огледам добре, да видя какво не е наред и ще го оправя...
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #162  
Стар 26th November 2009, 19:05
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Малиииииии като магаре на мост си бе човек Добре айде не трябват стари снимки,въй ......Ти да не си козирог?
  #163  
Стар 26th November 2009, 19:08
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

То оплесканото положение си личи винаги ,не ти трябват снимки от преди.
  #164  
Стар 26th November 2009, 19:54
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

kerasaki, Везни съм.Бившата беше Козирог, може от нея да съм прихванал.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #165  
Стар 26th November 2009, 23:08
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

хахахахаха.Може може и да си прихванал нещо от там,щото ние Везните сме ръка за ръка с логиката,а при теб нещо я е хванала липсата Извинявам се на всички съфорумци,че пооцвъках малко темичката с неща,които нямат нищо общо с нея.Между другото,преди 2 год пообиколих няколко адвоката да видя дали мога да направя нещо срещу моя док и те всички бяха на мнение,че няма смисъл да се захващам с нещо,което ще ми глътне пари за поне още 3 ринопластики и ще ми отнеме поне 3 години от живота в ходене по съдилища.Може би ако потърпевшите са 3,4,5 и се обединят и заведат общо дело нещата ще са по-лесни и от икономическа гледна точка и от гледна точка на търпение и отстояване тъй като ще се подкрепят взаимно.
  #166  
Стар 26th November 2009, 23:23
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

ти пък сега...да ми убягва логиката..?
Логично е, че снимки от стари неща са излишни, щото просто няма какво да им се гледа!
Виж история на нечие заболяване или на някакъв отказа на нещо си има смисъл... но какво значение има с чук или с бухалка съм си разбил колата и точно по какъв начин съм го направил това, че да знам как да я оправям?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #167  
Стар 27th November 2009, 00:07
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Нема ник'во значение как си си разбил колата обаче има голееееееееемо значение как ти е била колата преди да я разбиеш.Така монтьора няма да е в неведение за к'ва марка става на въпрос. Сега дойде ли на мойта или пак Ц
  #168  
Стар 27th November 2009, 00:29
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Е, ти същата марка ли ще правиш или ще направиш тунинг на нещо, което е разрушено до таква степен, че от единствено значение е да крайния резултат да бъде поне задоволитен и да придобие все пак някакъв вид?
Е, сега ако си искаш стария нос, с гърбица предполагам, че е бил..тогава се съгласявам! Определено ще му трябва модел от къде да гледа!
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
  #169  
Стар 27th November 2009, 00:51
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Аха ама не позна.Никаква гърбица братле не съм имала,просто ми беше по-дълъг и по-широк.Както и да е с теб спокойно можем да се обеждаваме един друг кое е по-правилно ДА ИМАШ или ВСЕ ТАЯ ДАЛИ ИМАШ снимка от преди.Аз сега единственото от което се вълнувам е,че ми остават 20 дена до реконструкцията при Джамбазов и почва да ме хваща нещо шубето,четейки за несполучливи операции при него.А на всичкото това отгоре ще съм и съвсем сама за 2 седмици в П-в та ако и нещо не стане както трябва няма да има кой да ме сваля от покрива на най-високата сграда там.
  #170  
Стар 27th November 2009, 09:39
Аватара на siss
siss siss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2009
Град: Sofia
Мнения: 409
По подразбиране

Стига бе, ако някой е карък, това съм аз. Уж обикновено имам адекватна оценка за хората, но ето че сгреших в избора си на хирург. Имам чувство, че и при най-великия да отида, никога няма да имам хубав нос.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДелосрещудоцДжамбазов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:58.