IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 3rd December 2009, 10:00
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Момичета за съжаление и двете сте прави,че по-вероятно е да се разочаровам,аз за това съм направила вариант 1 и вариант 2,се едно от двете би триябвало да стане.Пък и не мога да разбера защо не трябва да изискваме от пластичния хирург да направи това,за което си мечтаем.То за това се казва "ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ" - наименованието и идва от гръцкия глагол ΠΛΑΤΩ,което означава оформям.Това не е обикновенна хирургия- режеш,шиеш и готово.След като един хирург има претенциите да се нарича "ПЛАСТИЧЕН Х-Г" той е длъжен да умее да оформя и да постига максимална симетрия там където трябва.То за това 3 от 5 оперирани са недоволни и прибягват до втора,трета и т.н. интервенция,щото повечето от Пл.Хирурзи са самозванци-изкарали там по 1 курс и аййййййййййдееееееее да размахаме скалпела.
Отговори с цитат
  #122  
Стар 3rd December 2009, 10:14
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

kerasaki, няма нищо лошо в това да искаш, но наистина някой неща са нереални. Прекалено много си прибрала връхчето към лицето. Това със сигурност няма да го имаш като резултат.
Може да се вирне толкова, колкото си го направила, но както и Сиби писа, как ли ще изглеждаш анфас с толкова вирнато връхче
И като гледам, май те вълнува повече профила, а лично според мен, ако трябва нещо да се доизкусурява е по-скоро в анфаса
Отговори с цитат
  #123  
Стар 3rd December 2009, 10:39
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Миличка и анфаса ме интеренсува и то много ама с Фотошопа не мога да го издокарам както ми се иска.Още работя по въпроса,трябва да хвана някои трикове,които има програмката.Ако си обърнала внимание на вариант 1 не съм вирнала връхчето и пак изглежда много сладко,а не като сегашната камбичка.Направих си снимките на Фотошоп-а за да се надъхвам и да си давам кураж,че нещо често-често взех да се колебая.После отварям и час по час и твоите снимки и от там също се надъхвам,резултата ти е супер и ти сама писа, че ти се е възвърнало самочуствието на жена.Ще ми се и аз така да кажа
Отговори с цитат
  #124  
Стар 3rd December 2009, 10:54
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

kerasaki мисля си, че носът ти няма нищо общо с камбичка и въобще не ти е голям ,само имаш асиметрия на ноздрите .Такова връхче незнам дали някой въобще може да ти направи.Ако носа ми преди изглеждаше като твоя никога не бих го пипнала!
Отговори с цитат
  #125  
Стар 3rd December 2009, 11:43
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

kerasaki, аз не съм разглеждала снимките, но ти като човек, който вече веднъж е минал по този път трябва да знаеш, че има няколко задължителни условия за сполучлива ринопластика- това е реални очаквания (макар, че както правят "чудеса" в лошия смисъл на думата, така би трябвало да има начин да стават и "добри чудеса", но това е само чисто теоретично); да си наясно точно какво искаш; да можеш да го обясниш на хирурга, който си избрала; той да успее много точно да те разбере; и да може да направи това за което сте говорили! И всичко това е еднакво важно (според мен). Затова малко е рисковано да отидеш директно за операция без да си минала на някаква консултация, защото може да се окаже, че има разминаване във вижданията ви или той сметне, че не може да направи това, което ти искаш, или пък нещо друго! А в този случай ще си събереш ли нещата и да кажеш "Ами, оказа се, че това не е моя хирург!", или ще си продължиш по течението, което си хванала!? Аз много се надявам при теб всичко да се получи, но в конкретния случай ... всичко е под въпрос! Според мен е по-добре да дойдеш първо на консултация (знам, че е проблемно и може да се окаже излишно, но ако имаш възможност го направи) и след това да видиш какво е мнението на човека, и чак след това да решаваш дали да се оперираш или не!
Пожелавам ти много, много късмет!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 3rd December 2009, 12:26
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Ами Valq ако ми се разминават вижданията с док-а и ако той ми каже,че не е по силите му да направи нещо по-добро ще си пипна куфарите и обратно.Аз не съм лабораторен плъх да си прави тоз и онзи експерименти по мен.За съжаление не мога да се разтичам по консултации,защото всичко това трябва да е в работни дни и просто няма как. Надявам се все пак,че доц.Джамбазов ще подходи максимално професионално към моя случай и ако евентуално не му влиза във възможностите да корегира това,което аз искам да ме изпрати по живо,по здраво.Мерси много за пожеланията А с теб какво става?Няма ли да се оперирваш повече?
Отговори с цитат
  #127  
Стар 3rd December 2009, 12:37
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Пък и не мога да разбера защо не трябва да изискваме от пластичния хирург да направи това,за което си мечтаем.То за това се казва "ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ" - наименованието и идва от гръцкия глагол ΠΛΑΤΩ,което означава оформям.Това не е обикновенна хирургия- режеш,шиеш и готово.След като един хирург има претенциите да се нарича "ПЛАСТИЧЕН Х-Г" той е длъжен да умее да оформя и да постига максимална симетрия там където трябва.
Това не е сериала "Клъцни срежи", това е сериала "Живот"!

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Според мен е по-добре да дойдеш първо на консултация
Да дойде ли?
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #128  
Стар 3rd December 2009, 12:56
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от valq
Според мен е по-добре да дойдеш първо на консултация
Да дойде ли?
Ами аз до колкото разбрах момичето е от Гърция!

kerasaki, много се радвам, че не си решила операция на всяка цена! Разбира се, дано всичко да е наред! Ще стискам палци на 14-ти (дано не се бъркам).
Аз за сега съм се спряла на Йорданов, но още не съм решила твърдо! Много ми се иска да пооправя нещата, но предпочитам така, отколкото още по-зле! И затова за сега ще отида на още няколко консултации и ако не ме разочарова- затварям очите и скачам в пропастта! И така! Ако ме разочарова, обаче- и аз като теб- ще се откажа! То гаранции никъде няма, но е добре човек да е убеден, че прави правилния избор! А какво ще се получи вече ...
Отговори с цитат
  #129  
Стар 3rd December 2009, 12:59
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Пък и не мога да разбера защо не трябва да изискваме от пластичния хирург да направи това,за което си мечтаем.То за това се казва "ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ" - наименованието и идва от гръцкия глагол ΠΛΑΤΩ,което означава оформям.Това не е обикновенна хирургия- режеш,шиеш и готово.След като един хирург има претенциите да се нарича "ПЛАСТИЧЕН Х-Г" той е длъжен да умее да оформя и да постига максимална симетрия там където трябва.
Това не е сериала "Клъцни срежи", това е сериала "Живот"!

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Според мен е по-добре да дойдеш първо на консултация
Да дойде ли?
Отговори с цитат
  #130  
Стар 3rd December 2009, 13:04
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Reason
Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Пък и не мога да разбера защо не трябва да изискваме от пластичния хирург да направи това,за което си мечтаем.То за това се казва "ПЛАСТИЧНА ХИРУРГИЯ" - наименованието и идва от гръцкия глагол ΠΛΑΤΩ,което означава оформям.Това не е обикновенна хирургия- режеш,шиеш и готово.След като един хирург има претенциите да се нарича "ПЛАСТИЧЕН Х-Г" той е длъжен да умее да оформя и да постига максимална симетрия там където трябва.
Това не е сериала "Клъцни срежи", това е сериала "Живот"!

Цитирай:
Първоначално написано от valq
Според мен е по-добре да дойдеш първо на консултация
Да дойде ли?
Това не е сериала " Живот" това се нарича безотговорност и некомпетентност.Според мен по малко срамно ще е за всеки един ПЛ. хирург да си признае,че еди кво си не му е по силите,от колкото да го плюят и обиждат по форумите,защото така некомпетентността му става публично достояние
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:15.