IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 10th December 2009, 11:51
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от RoyalFlush
Нормално ли е да ми е подуто повечко около зоната на носа ? Тази шина с която седя в момента на какво се държи? залепена ли е ? ии другото нещо съм се разболял вчера и имам сополи в носа това опасно ли е? може ли да се стигне до някаква инфекция заради това. благодаря )
Ми че нормално е да ти е подуто около носа, къде искаш да ти е подуто
Шината се държи за двойно лепящите лепенки, които са под нея.
Няма проблем със сополите, само не духай и не стискай носа, внимателно почиствай това което излезе без напъни.
Инфекция от сополите няма да получиш. Не се шашкай
Отговори с цитат
  #152  
Стар 10th December 2009, 12:02
RoyalFlush RoyalFlush не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 6
По подразбиране

бърз отговор. благодарско. иначе то си е логично там да ти е подуто ама нали трябва някой да ти го каже за да ти олекне ами ок.. снимки ще споделя след 2 седмици като се види някакъв резултат..за сега нищо немога да кажа освен че доцента е много добър човек.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 10th December 2009, 16:39
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от RoyalFlush
бърз отговор. благодарско. иначе то си е логично там да ти е подуто ама нали трябва някой да ти го каже за да ти олекне ами ок.. снимки ще споделя след 2 седмици като се види някакъв резултат..за сега нищо немога да кажа освен че доцента е много добър човек.
Честито и на теб и скорошно оздравяване.Само да не забравиш за снимките,че те тук много хора обещаха пък като си минат по реда забравят за следващите.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 10th December 2009, 16:51
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от RoyalFlush
(козметична без никакво чупене на носа, само повдигане на върха и изпилване на основата). )
Момичета , помагайте - какво означава само пилене , без чупене Кое се пили И евентуално - кое се чупи ...
Отговори с цитат
  #155  
Стар 10th December 2009, 16:55
ivanakar ivanakar не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 54
По подразбиране

Аз си носех само минерална вода,то за 2 дни какво ще изядеш при условие ,че ти дават и храна от клиниката?Според мен каквото и да ядеш докато не ти махнат тампоните от носа ти е все едно на вкус!Аз си носех и кафе макар ,че там на 1етаж има машина!Ако не сте много ящни не е нужна храна.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 10th December 2009, 17:35
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
Кое се пили - кое се чупи ...
Чупят се страничните кости, за да се приберат навътре, ако са щръкнали. Пили се костта отгоре, ако е необходимо.
Ако има гърбица - с дледето и чука първо и след това се финосва с пилата.
Хрущялите се режат със скалпела.
Отговори с цитат
  #157  
Стар 10th December 2009, 18:00
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Благодаря ти Еми , сега ми се подреди в главата .
Отговори с цитат
  #158  
Стар 10th December 2009, 20:06
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

"дледето" да се чете длетото...
надявам се, че сте ме разбрали
Отговори с цитат
  #159  
Стар 11th December 2009, 21:55
tichka tichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Вземи си мед или нещо за смучене че след операцията гарлото ще ти е мн раздразнено, аз бях с майка и тя ходеше до магазина да ми купува ако нещичко ми се дояде. Също така и балсамче за усни мисля, че ще ти бъде от полза и така УСПЕХ. Взе ми си повечко парички ако нещо ти потрябва.
Аз също си виках ко толкоз само два дни, но отиде една седмица бях там Само за едно можеш да бъдеш сигурна, че доцента е номер 1
В понеделник ми махат пластините надявам се всичко да е ОК
Отговори с цитат
  #160  
Стар 12th December 2009, 11:42
Аватара на mar1n3la
mar1n3la mar1n3la не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 80
По подразбиране

Mnogo blagoradq Az pyk ne moga da spq ot vylnenie ,samo za tova si milsq!Vchera bqh pri lichnata dok. za napravlenie,apak tq e mnogo blizka semeina priqtelka.Kato razbra za kakvo otivam taka me naderi pretyrpqh 30 min. lekciq.Za moment leko me razkoleba, no v toq moment se setih za desetkite mneniq ot dovolni pacienti i si kazah "ti luda li si , tolkova vreme go chakash" i dokato tq me razubejdavashe si kazvah"blablabla" Obache sym leko pritesnena ot dve neshta , koito mi kaza. Ednoto e,che v mnogo redki sluchai ima regeneraciq na kostite(makar,che dosega ne sym chuvala nqkoi da go prejivql) i drugoto e , che imam alergiq,kym nqkoi antibiotici i mojelo upoikata da mi dokara alergi4na reakciq. Ne sym si pravila nikakvi izsledvaniq,zashtoto docenta kaza,che mojelo da se napravqt i predi operaciqta.She me izsledvat li za alegrii ili neshto drugo?
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:53.