IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 16th December 2009, 14:09
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Нещо обърках постовете извинявам се
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #412  
Стар 16th December 2009, 15:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Всъщност сега като тръгнах да чета май спорта не е гаранция, щото мускулите на тазовото дъно не са мускули, които се тренират целенасочено при който и да е спорт Явно упражненията на Кегел си остават най- сигурния начин... една хубава статия http://www.roditeli.info/family/statia/vp2/
Отговори с цитат
  #413  
Стар 16th December 2009, 15:49
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Възможно е, разбира се.... ако нещо си те тормози като предразсъдък, комплекс по отношение на наедряване, стрии, целулит и пр...
Или да не ти текне кърма, ако ти пипне гърдите Сори, ама и това ми минава през ума Засега нямам никакви течове, ама знае ли човек, хормони са това

Доколкото знам матката може да се смъкне и не само след раждане, а от често вдигане на тежко. Обаче особено след раждане е много важно да се изчака възстановяването
Отговори с цитат
  #414  
Стар 17th December 2009, 15:33
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Естествено,че съществува такова понятие като "свличане на влагалището" цитирам:ако възникне някакъв проблем (например, мускулите на тазовото дъно получат травма по време на раждане или бъдат повредени от прекомерно физическо натоварване) и тонусът отслабне, то стените на влагалището могат да започнат да се свличат, а впоследствие могат да бъдат последвани от матката и пикочния мехур.
Впрочем, причините за протичащите промени могат да бъдат и други: не на последно място стои наследствеността и генетичната предразположеност. Често мускулите губят тонус заради лошото качество на съединителната тъкан, което се влошава с времето и зависи от начина на живот. Напълно очевидно е, че тези от нас, които често носят тежести или са преминали през не едно раждане, имат повече шансове да се срещнат с подобни проблеми. А понякога те възникват и при съвсем млади момичета. Много е лесно да се разпознаят симптомите: първият сигнал е незадържане на урина при кашлица, силен смях, кихане, подскоци или бягане.
Ще дам за пример майка ми,която е 155 висока и е била 40кила,а е родила брат ми 5кг бебе вследствие на което полу4ава 40 шева и свличане на влагалището....тя например тампон не може да сложи,тъй като той изпада,сега е на 55,гинеколожката я предупреди,че ако започнат проблеми със незадръжка на урина,ще й прави операция...
пък колкото до секса... дооо последния ден го практикувахме,много хормон,много нещо
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #415  
Стар 17th December 2009, 15:46
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Аз не съм съгласна. На мен подобна диагноза след второто раждане (от три) ми лепват само стари гинеколожки при преглед. Но аз не мисля, че имам проблем. Минах 40, нито при секс съм хлабава, нито имам незадържане на урина, както същите тези гинеколжки ми предричаха, че ще имам на 40, а ми лепяха диагнозата, когато бях на 25.

Вероятно и при майка ти, както при Томи, става дума за скъсан мускул вследствие докторска некадърност (когато е можело да се направи секцио). Но масата хора, на които ни се лепи диагнозата на база външен вид на влагалището, нищо ни няма.

БТВ, колко възрастни жени с незадържане познавам, при всички става дума за психически страх от незадържане и оттам по-трудно управление на мускула. Когато нямат проблем с достъпа до тоалетна, или ходят на всеки два часа да пишкат, те проблем нямат.
Отговори с цитат
  #416  
Стар 17th December 2009, 17:29
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Ами всичко е до хормоналната промяна в тялото на бременната жена оттам не остава забелязано и за мъжа-ловец... Тялото ти започва да произвежда прекомерни количества хормони - естроген (най-"женският" полов хормон, който се произвежда в яйчниците - от него кожата блесва, бръчките се опъват, косата заблестява; влияе даже на лигавицата на влагалището, което става по-чувствително и влажно от обичайно) и прогестерон, което се "усеща" и външно, и вътрешно - както викат старите баби "разпъпилиа" (да ме извинят пуританите, но мъжката версия за този процес е "разпутила" ) Гърди, зърна стават хипер чувствителни....Жената може да не съзнава тази промяна, залисана в притеснения за бебето си, но мъжете.... долавят всеки повей, не ги подценявайте в това отношение...много от тях могат да надушат подобна жена, без да й е проличал корема още даже.... Поради увеличеният приток на кръв в гениталиите и завишените нива на хормоните изпитваш непознато досега сексуално влечение...В тялото се произвежда и допълнително хормона тестостерон, който сещате се какво прави с нас.... В такъв момент е възможно да достигне оргазъм почти от въздуха.... Бе не ме питайте колко пъти и през двете бременности и защо съм тичала на прибежки до тоалетната в работата
Много истина , браво Гуени....срашно ме развесели , но и много точно си го написала.
И аз бях като теб......от въздуха....
Най-якия секс съм правила по-време на бременноста, и то до последния ден.
Отговори с цитат
  #417  
Стар 17th December 2009, 17:33
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

Акулка,уважавам опита ти,като раждала 3 пъти ,но аз също освен проблем с изпускане(говоря за капки,не за напишкване),имам и птоза на стомаха с цели 2см,именно вследствие на раждането и напъните - доказано,потвърдено от лекари...
Факт е също,4е най-новата технология за лазерно вагинално подмладяване е хит и се използва именно при такива състояния...
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #418  
Стар 17th December 2009, 18:03
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

white snake убива с аватар ... нищо чудно че мъжкото присъствие се изпари от темата

текването май към 28 седмица се появява - поне на мен тогава почна да покапва и то наистина по време на секс
Отговори с цитат
  #419  
Стар 17th December 2009, 18:27
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

И аз така за аватара..направо онемях

Що се отнася до капките (или направо водопадите) при секс, това е скуърт, не урина, и се радвай, че ти се случва, има жени, които никога не са го получавали ... white_snake пише за т.нар. инконтинентност, което няма нищо общо със секса...а с лекари за осъждане
Отговори с цитат
  #420  
Стар 17th December 2009, 18:52
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
И аз така за аватара..направо онемях
Отвратителен е!!! Предполагам, че и това е била целта, да предизвика подобни реякции - е, значи е постигната..
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.