IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #921  
Стар 25th March 2010, 18:23
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Пробвай я внимателно, аз наистина много по малко я започнах- 2-3 лъжички първия ден, 4-5 втория, и така една седмица, след това 2-3 дни пак само на мляко и вкарах и картофите... но и мен ме съмнява да има нещо, щом досега не се е показало.
Отговори с цитат
  #922  
Стар 25th March 2010, 20:31
Аватара на Sunnny
Sunnny Sunnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 1970
Град: София
Мнения: 38
По подразбиране

Само искам да вметна, че сте големи сладуранки с тия пюрета, дето си ги носите от пет държави. Не предполагах, че "там" може да "няма" нещо ) Целувки на дечицата ви и на вас
Отговори с цитат
  #923  
Стар 26th March 2010, 07:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Piny, някаква криза е по-скоро, може зъбки да я мъчат Повечето деца, когато имат някакъв проблем отказват всичко и пият само мляко, пък твоята хубавица и на него се мръщи :P
Иначе за какво ти е да чакаш пък точно на 6 месеца, ако ти се вижда готова, пробвай вече и пюрета, но както каза Апо-то: 1-ви ден лъжичка-две, втори ден - 3-4 и така...
Отговори с цитат
  #924  
Стар 26th March 2010, 08:24
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Мъжът ми, а и всички негови роднини са тежко обременени с алергии. Затова тук лекарите ме карат да чакам да навърши 6 месеца, но аз преди месец тайно започнах да и давам каша на вечеря, защото тя просто не се засищаше от млякото. Само да се върнем от почивка, че не ми се захваща там да захранвам и ще я пробвам с морковено пюренце. Съмнява ме към моркови да прояви алергия- то ако имаше нещо щеше да се прояви при кашата - тя не е с ХА мляко, освен това тази която и давам в момента дори не е БЕЗ ГЛУТЕН...
Отговори с цитат
  #925  
Стар 26th March 2010, 08:27
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Хи, хи, Piny, голяма картинка сте били :P
trigers, до тук съм 7.5-8 кг отгоре. Надявам се другият месец да не станат повече от 9. С предишната бременност бях качила 12 и мога да кажа, че сега се чувствам доста по-добре. Няма нужда от излишни килограми
Ти как си, влязохте ли в режим ?
Apo, скоро и на мръвка ще минете, момата си расте
мъчим се ... коликите провалят режима отвсякъде... към слефобяд почва мъката с болките и неакането за няколко хранения и часовете се прецакват. Давам инфакол, ама на, от няколко дни е тежко
Отговори с цитат
  #926  
Стар 26th March 2010, 08:34
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

не се шашкай ако не ака толкова често- тук казват че дори 2 пъти в седмицата ако ако няма проблем. По-важно е да пишка - да имаш 5-6 пълни памперса на ден
Отговори с цитат
  #927  
Стар 26th March 2010, 10:21
miranda_ema miranda_ema не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Varna
Мнения: 59
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от trigers
Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Хи, хи, Piny, голяма картинка сте били :P
trigers, до тук съм 7.5-8 кг отгоре. Надявам се другият месец да не станат повече от 9. С предишната бременност бях качила 12 и мога да кажа, че сега се чувствам доста по-добре. Няма нужда от излишни килограми
Ти как си, влязохте ли в режим ?
Apo, скоро и на мръвка ще минете, момата си расте
мъчим се ... коликите провалят режима отвсякъде... към слефобяд почва мъката с болките и неакането за няколко хранения и часовете се прецакват. Давам инфакол, ама на, от няколко дни е тежко
Ох, този момент ми е толкова познат И на нас инфакола не ни помагаше, пробвала ли си с еспумизан, сякаш и помагаше повече. Задължително я изаквах, защото я облекчаваше много. Знам, че лекарите казват, че е грешно да им се помага с термометъра и привиквали по този начин, но аз за себе си реших и нямаше проблем.
Пини и моята като вадеше първи зъбки не искаше шишето. Не искам да те плаша, но понякога и ушичките ако ги болят отказват да засмучат бибата, натисни я лекичко и виж дали има реакция. Аз и капвам топло олио, за да изчиства засъхнала ушна кал.
Апо, започна ли да и даваш жълтък? По мой спомен на около 6м. започнах с някакви трохички и така постепенно увеличавах, но през ден. А към седмия попара с масло и сирене.
Отговори с цитат
  #928  
Стар 26th March 2010, 10:34
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

според мен ако беше от зъбките, тя щеше да плаче или да е нервна. Но тя се смее и се оглежда и е любопитна. Просто няма време за ядене. А това за изакването с термометъра ми звучи много брутално, не бих го направила никога. Аз дори свещички никога не съм слагала.
Отговори с цитат
  #929  
Стар 26th March 2010, 11:24
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аааа, жълтък към 9-ти месец, та даже годинка Иначе картофче, тиква, ябълка... постепенно всичко ще вкарате
Piny, следя аз постовете - знам, че даваш "тайно" каша :P От морковче, ябълка, картофче не би трябвало да и има нещо
trigers, за мен капките са Lefax Мои познати, пробвали Инфакол, също признаха Лефакса. Освен това казват, че този Инфакол, който са пуснали в БГ не бил точно като английския (знам ли ). За акането пробвай като отвориш памперса, да свиваш няколко пъти крачетата към коремчето - това помага май. Когато има колики, акото е по-слузесто и с едни мехурчета
Отговори с цитат
  #930  
Стар 26th March 2010, 13:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Тригерс, пробвай със сешоара да й духаш на коремчето, май Анито го каза този трик. Ние нямахме колики, но моята съседка се родо като я светнах, унасяха се нейните дребосъци и се успокояваха много.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:51.