IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 11th December 2010, 18:08
Arielle Arielle не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 152
По подразбиране

Доколкото знам тези сайтове вече са 10, ако не броим Groupon, които според мен ще изядат всички останали!! 7.000.000 души, а имаме повече такива сайтове от американците!!

Аз лично ползвам www.cutplanet.bg, те са по- малко известни, но предлагат офертите на тези сайтове наведнъж, удобни са за ползване, не са агресивни, имат и безлатни талони, сред които се намират доста добри оферти.

Иначе съм купувала от грабо и колектива и засега грабо ми харесва повече, въпреки, че наистина са ужасно досадни с банерите навсякъде..
__________________
Free your mind
Cross that line
We can take a trip to nowhere
See what we can find..
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th December 2010, 10:17
Аватара на Seltakis
Seltakis Seltakis не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 163
По подразбиране

Аз под "групово пазаруване" разбирам нещо като откриването на LIDL, ако сте гледали по новините за кво става дума...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th December 2010, 12:18
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

ха ха - аз четох нещо по въпроса - голям майтап с този ЛИДЛ
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th December 2010, 17:43
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Аз мога да кажа от гледна точка на продавач в такъв сайт, че са абсолютни обирджии, при това си е цяло чудо, ако успееш да хванеш някой техен консултант, за да си пуснеш продукта да го продаваш. У наше село от 2 седмици се опитвам (разбирай пиша мейл всеки Божи ден) да се свържа с някой. Тва прави общо поне 40 мейла. От които имам отговор на 2, че някой ще се свърже с мен. Кога- неизвестно. Онзи ден, разгеле, някой си господин томислав от колектива се обажда сутринта, че ще дойде да говорим в 2 и 30 следобед. Набързо ми изтрещява на телефона, че всички такива сайтове функционирали 50 на 50. Демек аз си предлагам продукта на поне половин от нормалната цена, такова е изискването, и от тая половин цена хиените ми вземат още 50%. Начи реално в най- добрия случай аз намалям 75% цената. И от тва, което ми остава като си платя разходите, се оказвам в един приятен минус. Но айде, както и да е, ще го изчакам да дойде, пък може и да има още нещо да каже завалията. Половин час преди срещата ни се обажда няква си Ирена да ми каже, че Томислав бил въспрепятстван и нямало да дойде, да се уговорим за утре. Казвма ок, за 9 сутринта. И тъпата Ирена пак ме пита за адрес (нали уж оня дебил го записа) и за телефон мое пък чрез силата на мисълта да се е свързала с мен.... не да ме е набрала по стандартния начин....
И тъй в 9 сутринта вчера аз зачаквам да дойде Томислав.... но той и до днес не е дошъл. Нито пък се е обадил. И затва на всички подобни сайтове за себе си реших да тегля една голяма майна- не само като продавач, ами и като купувач, щото нямам намерение да им стимулирам обирджийството (то поне да бяха сериозни, че да кажеш айде, потрудили са се за тия 50%).
Отговори с цитат
  #25  
Стар 18th December 2010, 14:49
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

той ми се обади да ти напиша, че ше дойде утре към 7:30 сутринта с един кафяв микробус, ти приготви стоката и му напиши фактура
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #26  
Стар 18th December 2010, 14:58
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

на баба ти фърчилото
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th December 2010, 20:57
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

сеа пак звънна, паднала му батерията.. Не си го допуснала и той палатка там там там си опънал. Виж в двора или ако нямаш двор - в мазето.
аа и помоли ако може да му направиш един сандвич, щото не бил ял от вчера вечерта
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st December 2010, 08:50
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Barry, не мога да спра да се смея
По темата, тук тези групови купони са доста разпространени, както и всякакви други купони за пазаруване. Хранителни стоки, дрехи от мола, услуги, за всяко нещо може да се намери купон. Мен лично ми е изнервящо и някак ограничаващо да пазарувам така, но го правя защото понякога наистина се намират добри оферти. Онзи ден и аз най-накрая се навих и се регистрирах за Groupon.Пращат различни оферти от района всеки ден и имаш 1-2 дни да си закупиш съответния купон, който изтича след около 6 месеца.Засега си взехме с една приятелка купон за подстригване в хубав салон за $24, а по принцип цената е $48, добра оферта, надявам се само и фризьорите да са кадърни.
В Б-я не знам доколко е безопасно онлайн пазаруването и се съмнявам че ще просъществува тази система.
Апо, не би трябвало ти да си в минус чак толкова, обирджии гадни, тяхната функция каква е освен да прибират парите . Пробвай друга фирма или просто си измисли някакви твои си талони да раздаваш 15-20%
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #29  
Стар 26th April 2011, 17:02
Аватара на droidbul
droidbul droidbul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Ми направо да вземем се сберем и да напазаруваме групово... кво ще му е Иначе аз тъй си купувам самостоятелно от тези оферти
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th June 2012, 09:26
Emily Ivanova Emily Ivanova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 1
Exclamation Нещо Ново

Здравейте,
Специално се вписвам за да споделя на какво попаднах аз.

Мисля, че е ново, или поне за мен е ново. Харесваш си оферта и директно си разпечатваш ваучера. Без да ходиш до банка или до EasyPay или да си регистрираш кредитните карти из разни сайтове.

Това много ми хареса, взимам си ваучера и после с него направо плащам на търговеца като си ползвам услугата. Пробвах вече от сайта ТикТак.бг
- www.tiktak.bg Взех си Суши и го изядох )) Взех си и 2 ваучера за автомивка и вижте какво се случи :
Отидох веднъж и всичко си беше наред !!! Момчетата ми измиха колата, взеха си ми паричките и всички бяхме доволни
Аз имах и втори ваучер и срок за ползване около 15 дни още за втория. Ами добре, но във Варна не спря да вали. И срока за ползване изтече без да ползвам втория ваучер. Ако го бях взела от друг сайт, щях да се набутам !!!!

Харесва ми идеята им и мисля, че ще намере популярност.
Опитайте ....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквопредставлявагруповотопазаруване
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:20.