IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1151  
Стар 6th January 2013, 22:30
synthia synthia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 40
По подразбиране

Аз също искам да видя снимките.. )
Отговори с цитат
  #1152  
Стар 13th January 2013, 12:45
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Понеже операцията ми наближава имам въпроси за възстановителния период.
След колко време може да се тренира ?По-конкретно бягане,за упражненията сигурно почти веднага...

Кога може да се ходи на сауна ,солариум и други топли места или веднага ще се появяват оттоци от топлината..

Благодаря предварително!

А и дали трябва и на краката да нямаш лак на ноктите по време на операцията или важи само за ръцете ...

Последно редактирано от Ilianka93 : 13th January 2013 на 13:04
Отговори с цитат
  #1153  
Стар 13th January 2013, 13:14
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от semele Виж мнението
Понеже операцията ми наближава имам въпроси за възстановителния период.
След колко време може да се тренира ?По-конкретно бягане,за упражненията сигурно почти веднага...

Кога може да се ходи на сауна ,солариум и други топли места или веднага ще се появяват оттоци от топлината..

Благодаря предварително!

А и дали трябва и на краката да нямаш лак на ноктите по време на операцията или важи само за ръцете ...��
Поне месец изчакай със спорта! При физически усилия неволно правим гримаси, и е опсано да се размести нещо, преди да е зараснало. Също така не е добре за отока. Сауната поне 2 месеца, солариума поне 6!!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1154  
Стар 13th January 2013, 15:13
Аватара на Ilianka93
Ilianka93 Ilianka93 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 87
По подразбиране

Ясно,значи тен чак лятото(или и за слънце важи 6 месеца?),сауна направо догодина ...
Отговори с цитат
  #1155  
Стар 18th January 2013, 14:35
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Здравейте, 4-ти ден ми е след операцията и искам да питам тези на които им е правена и септопластика, дали са виждали пластините си, защото аз в едната ноздра, тази, която беше стеснена от кривия септум виждам нещо бяло, прилича на пластмаса и самия отвор е все още стеснен, все едно както си беше преди операцията, и също, когато се слагат такива плаки за застопоряване на септума и в двете ноздри ли се слагат?
Отговори с цитат
  #1156  
Стар 11th February 2013, 15:27
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Момичета и аз искам да попитам нещо ако някой може да ми помогне със съвет Преди една година се оперирах при Енчев когато ми свали лонгетата щях да умра на върха на носа имах огромна дълбока рана. Отгоре между очите на гърба на носа ми беше направил дупка без да ми затвори страничните кости и там където е вдлъбнатината кожата потъмня и стана като лилаво петно.Отидох при него и му показах дупката и той ми инжектира хилуронова киселина изкарах лятото криво ляво но това петно почна пак да потъмнява възможно ли е да се увреди кожата на това място имам записан час за консултация в Истанбул за началото на март и ме е страх да не се случи нещо и да ми се налага по спешност да правя нещо тук в София. А за белега да не ви говоря преставете си картата на България точно такава форма има белега върху почти целия връх на носа ми.Дори не съм сигурна че който и свестен доктор ще се наеме с моя случай но поне има в какво да се надявам защото последната 1 година направо ми се разби живота
Отговори с цитат
  #1157  
Стар 11th February 2013, 15:33
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

май в тази тема не се е писало скоро някой може ли да ми каже коя е по посещавана
Отговори с цитат
  #1158  
Стар 12th February 2013, 10:05
el1nor el1nor не е на линия
Moderator
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 23
По подразбиране

http://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26 Тук можете да видите всички теми и датата на последното мнение.
Отговори с цитат
  #1159  
Стар 14th February 2013, 08:42
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Някъде по темите бях чела от кога може да се ползват лепенките за черни точки на носа, но не си спомням в коя тема точно и не ми се търси сега...та...от кога започнахте да ги ползвате?
Отговори с цитат
  #1160  
Стар 16th February 2013, 21:46
Аватара на vvvasilev
vvvasilev vvvasilev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 15
По подразбиране

Привет на всички,
намислил съм да си оперирам носа - нямам проблеми, просто да махнат гърбицата. Чупил съм го преди 4 години но се възстанови бързо. Въпросите са ми:
- живея и работя в Белгия. Противопоказателно ли е летенето (по-ниско атм. налягане например) след операцията и ако да - след колко време мога да се прибера? Мога да си отложа срещите и да работя отвкъщи не повече от 2 седмици..
- Колко време след операцията човек е страшен за гледане? Все пак дори и да успея с пътуването - срещите ми понякога са отразявани по ТВ.
- Гледам че пише да не се ползва солариум. През Юни съм наел вече яхта и имам организирани активности. Освен това обикновено като плавам се гмуркаме. Та - ако направя операцията през Март, мислите ли че през Юни ще мога да плавам (показвам на слънце) и да се гмуркам (не големи дълбочини)?
- Чета много мнения за втори и трети операции... На всички ли се налага втора?? Какъв е процента успеваемост при първа още?
Предварително ви благодаря
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:48.