IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1161  
Стар 9th July 2013, 07:22
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Раби, няма нужса от коментар, просто снимките говорят сами... Отново браво на др. Илхан, справил се е чудесно и страшно много ти стои този нос!

На мен този уикенд става месец от риното и смятам да го отпразнувам с плаж, а другата седмиьа се връщам във фитнеса ще пусна днес снимки да видите как ми в носа - миналата седмица, след последните снимки, кожата на носа ми на колумелата точно изплю един конец от тези, които ми ги махаха в кабинета. Веднага почувствах облекчение и носа ми спадна доста бързо

Раби. Още веднъж - страхотна си! Ако идвате към Варна се обаждайте!

Диляна, Рими - при вас как са носовете?
Отговори с цитат
  #1162  
Стар 9th July 2013, 08:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rabiosa Виж мнението
Определено съм съгласна, че излъчването ми е съвсем друго, още повече, че ти ме знаеш отпреди операцията. Обаче, да му се не види, не мога да кажа, че си е струвало всичко ,през което минах. Все си представях, че ще се успокоя един ден, ама йок!!! Можеше да стане от първия път!!! Яд си ме е и това е! Ама поне накрая съм доволна...с това се успокоявам...
Струвало си е! То още не е приключило!

Искам да кажа най-отговорно, че ако трябваше да мина през този 10 годишен кошмар, за да намеря вас!.... струвало си е!
Защото болката, колкото и да е силна, се забравя. Остаат белезите, спомените за борбата; уроците, които си научил и хората, които са ти подали ръка.

Ели, чакаме снимки!! Пускайте, хора!!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1163  
Стар 9th July 2013, 15:09
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Лек Офф топик !

Не можах да се сдържа сега да не отворя темата и да видя снимките на Rabi пак, може би аз съм по sensitive към женската красота, но това излъчване и красота, което имаш е много силно и въздействащо и в този ред на мисли искам да кажа, че това няма как да се постигне ако примерно човек опита да се хареса, такъв какъвто е със не хубав нос или друго, което не си харесва, но би могло да се промени.

Той никога не може да постигне това, да се харесва истински и да има това излъчване, ако просто опита да се приеме за привлекателен въпреки недъзите си. Съвсем друго е вече, когато това, което не си харесва е оправено, тогава човек може да постигне това сияйно излъчване, а то всъщност е в основата на красотата и привличането.

Това го казвам, защото съм чел мнения точно в този форум на някои хора, че трябвало да се приемаме такива каквито сме и да се харесваме, това е хубаво, но не е толкова лесно постижимо, а и все пак нека не се лъжем, много е важно как ни гледат и другите хора, щото ако имаш нос, като на баба Яга и други недъзи, не знам какво трябва да е излъчването, че да компенсира тези неща.

За съжаление това са рискови корекции, но ако бъдат успешни те могат да ти променят целият живот към по добро. Суетата е много силно вкоренена в човешката психиката и не може просто ей така да се изтръгне, то ако можеше сега нямаше да има такова нещо, като естетична хирургия.

Ако има и повече кадърни специалисти ще има и повече щастливи хора, но като гледам как всеки са напъва да прави такива естетични корекции, щото те добре съзнават колко пари се печелят от това и мнго от тях изкарат някой и друг курс и после почват да се учат на пациентите си. Освен това си трябва и талант и най важното не просто да го правиш само заради парите, ами да го правиш с голямо желание и удоволствие.
Отговори с цитат
  #1164  
Стар 9th July 2013, 19:26
Аватара на linda_44
linda_44 linda_44 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 59
По подразбиране

Рaби, много хубaво носле. Брaво нa докторa!
Отговори с цитат
  #1165  
Стар 9th July 2013, 20:36
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Smile

Честито носле и от мен. Раби и Нелка са ми фаворитките за най-добра /ослепителна/ реконструкция. Браво на докторите!!!!!!!!!!!!
А вие момичета бъдете щастливи с тези нослета и си ги носете/вирете със здраве!
Отговори с цитат
  #1166  
Стар 10th July 2013, 18:31
Elly Stefanov Elly Stefanov не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 204
По подразбиране

Здравейте, пускам обещаната снимка с моето възстановяване - мина почти месец от операцията. Носа ми почти постоянно е хремав или запушен - все ми е топло, потя се и заставам послед на течение и ...

Иначе като си го почистя с клечки за уши е пушка за около час, докато пак текне. За щастие поне вечер не се запушва и от години насам спя като пън
Attached Images
Тип файл: jpg mesec.jpg (15,4 КБ, 285 views)
Отговори с цитат
  #1167  
Стар 10th July 2013, 19:32
Аватара на Rabiosa
Rabiosa Rabiosa не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2011
Град: Sofia
Мнения: 338
По подразбиране

Много ви благодаря отново! Извинявам се, че не съм активна толкова във форума, но наистина имам нужда от малко почивка от него, след като две години не излизах и бях онлайн постоянно. Следя ви и много се радвам, че тази тема се отвори, защото преди време аз самата постоянно писах в гуугъл за ринопластика в Турция и нищо не ми излизаше. Всеки, който има каквито и да е въпроси може да ми пише на лични, ще помагам с каквото мога.
Ели, страхотна си, мила! Това със запушения нос ще отмине- и аз бях така и дори не си спомням от кога не съм се чистила с тея клечки. Да не говорим, че и самият нос се подува от горещините и лигавицата набъбва. Още месец максимум и ще си забравила и ти.
Отговори с цитат
  #1168  
Стар 10th July 2013, 19:46
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мисля, че това пламъче на щастието в очите на Ели говори достатъчно, сега просто си грееш като слънце , същото е при Раби, Нелка и всички останали с успешни корекции.
Отговори с цитат
  #1169  
Стар 10th July 2013, 20:51
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз съм толкова щастлива, като го видя този пламък в нечии очи!! Да видите моите сега - същия пламък!

Ели, страхотно е! Върхът е още доста подут, много, много ще спада. За нос на един месец е чуден! Но дори сега е ... то ти е изписано на лицето.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1170  
Стар 10th July 2013, 21:54
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Чудесни резултати момичета
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:01.